Jane Slalom alebo Jane Nomad?

bejusik
13. feb 2008

Babulky, prosiiim, poradte. Uz som zufala. Zistila som, ze jedine kociky, ktore su dost priestranne pre nasho krpceka (6 mes a skoro 9kg), su tieto dva a uz suurne potrebujem sportak. Len sa neviem rozhodnut. Paci sa mi viac Slalom, ale zda sa mi vacsi, ale zase ma nafukovacie kolieska, co je plus a podobne. Co sa tyka terenu, potrebujem ho aj do mesta, aj na mierne nerovny teren.. Povodne som chcela PP Centro Completo a ked som ho tam posadila, bol ako sardinka, takze neodporucam. Prosim, napiste, nakolko ste spokojne, ak mate jeden z nich a ci by ste ho brali i druhykrat. Dakujem 😉

lenkasop
1. mar 2010

nevieš za akú cenu sa predávajú - kolieska?

zuzanalv
1. mar 2010

jedno za 50 eur

lenkasop
1. mar 2010

Pozerala som aj tú novinku unlimit, len je ten dizajn nejaký divný, mne sa moc nepáči a asi aj predýcham,že nebudeme mať otočnú sedaciu časť.
Inak si so športovou časťou spokojná? Akú máš farbu?

Máš ho nový, alebo z druhej ruky?

lenkasop
1. mar 2010

Ešte jedna otázočka.... Vo vaničke sa dá opierka chrbta polohovať?

zuzanalv
1. mar 2010

my sme kupovali novy,mame farbo stylon sportovy sme mali zatial len parkrat,este sa mi zda zima maly ma len 7 mes.nevie este ani poriadne sediet este ho davam do vanicky tam sedi a ked mu vyvysim chrbtovu cast tak sa aj ako tak vyspi mne sa na sportovej casti nepaci budicka alea inak to ujde je aj dostatocne velky,no ja som ho kupovala kvoli vanicke ta si mi pacila velmi a tuto znacku som mala aj pri druhom synovi len to bola tusim Integra

zuzanalv
1. mar 2010

mam ho aj v albume

lenkasop
1. mar 2010

Takže sa dá polohovať?

zuzanalv
1. mar 2010

myslis vanicka? ano ,a tym ziskam par centakov navyse aby sa nozkami neopieral o vanicku,ale uz je to len len,potom zvlast sme kupovali nanoznik na sportovu cast aj drziak na flasu

lenkasop
1. mar 2010

to je super, keď nebude chcieť dieťa ležať a pozerať sa trošku von 😀

musko
1. mar 2010

Klasika nomad - čierny. Tie kolieska nafuk. sú len zadné.

lenkasop
1. mar 2010

musko..... kupovala si z druhej ruky aj s nafukovacími kolieskami, alebo nový a kolieska si dokupovala?

musko
1. mar 2010

kupovala som z druhej ruky, nafuk. kolesá naň nepotrebujem, do terénu nám ostal ten X lander :o) To len viem, že sú nafuk. len zadné kolesá

lamarika
1. mar 2010

lenkasop: podle mě ty dvě nafukovačky jsou zbytečný. I když nejsou kolečka nafukovací, tak jsou poměrně dost měký. To mě celkem dost překvapilo když jsem s ním poprvý vyjela. Není sice jak s nafukovačkama, ale zase tvrdá jízda to taky není 😉

zuzanalv
1. mar 2010

ano presne Lamarika ma pravdu ,aj to makke perovanie nieco pomoze a aj ja hovorim ze nie je to nic strasne a my mame vseliake cesty

lamarika
1. mar 2010

Teď jak trochu slezl sníh a dá se konečně jet po chodníku, tak jsem zase byla celá paf jak se pěkně s tím kočárkem jede a jak ta jízda není vůbec tvrdá 😀 No prostě paráda! Ať už ten sníh nepadá. . . 😅

zuzanalv
1. mar 2010

aj my sme prave prisli z prechadzky islo to ako po masle my sme tu take Jane maniacky

lamarika
1. mar 2010

Holky a uvažujete nad golfkama? Mně ty sporťáky totiž přijdou takový akorát, že by ty golfky snad ani nebyly potřeba. . .

zuzanalv
1. mar 2010

nad golfkama som ani nikdy neuvazovala a ani som ich nikdy nemala myslim ze ten sportak staci a za chvilu ked bude ako tak chodit bude chciet chodit sam aspon ti dvaja tak robili

lamarika
1. mar 2010

Taky si to myslím, ale kolem nás jezdí tolik mamin s golfkama, tak mě úplně matou 😕

zuzanalv
1. mar 2010

pravdu povediac mne sa ani nepacia a ako som napisala hore,mam tretie a este som ich nemala a ani mi neprislo ze by som ich potrebovala

lamarika
1. mar 2010

Gratuluju Filípkovi!!! 😉 Doufám, že dostal nějakou tu hračku 😀

zuzanalv
1. mar 2010

Dakujeme,pekne no hracka to uz nebola chcel kozmetiku a dostal velku oranzovu stolicku k Pc,otacaciu s operadlom a tortu ,ale este min.tyzden v predstihu

zuzanalv
1. mar 2010

Lamarika ked sme si minule pisali uz ste cakali druhe babo?

lamarika
1. mar 2010

čekali, ale ještě nevěděli 🙂 Teď se to ale trošku zkomplikovalo. Začala jsem krvácet, tak jsem dnes valila k doktorvi a ten nemohl na ultrazvuku nic najít i když by tam být něco mělo. O potrat nešlo, ale proč krvácím neví. Takže jdu v pátek znovu a pokud tam zase nic neuvidí, tak to bude asi mimoděložní. Zatím beru nějaký prášky na zastavení toho krvácení, tak snad to bude dobrý. Už jsem se právě začala dívat po těch sourozeneckejch kočárků Jane jak to vlastně vypadá. . .

zuzanalv
1. mar 2010

mohli by sme sa aj viac rozkecat ale asi nie tu?alebo cez IP?

lamarika
1. mar 2010

Asi spíš přes IP 😉

lenkasop
2. mar 2010

Zuzanalv a lamarika..... to ste ma potešili, že nie sú až také tvrdé a v pohode sa s nimi jazdí. Čo sa týka golfiek,pri malej som mala demu a potom som kúpila golfky, ale bola som z nich hotová, nevedela som s nimi jazdiť - nezvyk s palicami a strašne hrkotali

Preto teraz chcem kočík lahučký a s otočnými kolieskami, a potom nebudem potrebovať golfky 🙂

Nevadí Vám, že detičky v športovej časti sa môžu pozerať von a nie na vás?

musko
2. mar 2010

leni, od toho roku sú aj tak zvedaví a chcú vidieť pred seba :o)

lenkasop
2. mar 2010

Tiež si myslím, tak sa teším. Ozaj nemali ste problém s brzdou, niekde baby písali, že sa im zasekávala 🙂

zuzanalv
2. mar 2010

ale ,ano tanto problem mam mirne mi bada brzda a po ceste musim ju nohou nadvihovat ale vacsinou ked idem po nerovnom povrchu,vtedy pada nie uplne ,trochu ale kolieskam zavadzia neviem co s tym,reklamovat to nepojdem,mozno pridem na to ako to odstranit,alebo ak viete niektora poradte,uz som sa na to pytala