Používame cookies. Viac informácií tu.
Zavri

Je dostať kúpiť golfky pre vysokých rodičov?

katarinajurikova
24. sep 2011

Ahojte mamicky,chcem sa spytat,ak mate skusenost ,ktore golfky maju najvyssie polozene rukoväte?Ja mam 178cm a mm este viac 😅 cize hladame golfky pri ktorych sa nemusime krcit ,dakujem!

cigaretka5
24. sep 2011

ahoj no my sme s mm tiez riadne vysoky a my sme kupili chicco , nie je to sice take pohodle ako nas mutsy kocik ale bolo to asi to najvyssie, este sme zvazovali orion kocik, super cena aj vyskovo v pohode ale nepacili sa nam farby

beruska.zuzanka
24. sep 2011

ahojky, my máme Hauck condor a má dvojpolohové rúčky, v hornej vysunutej polohe majú cca 103cm od zeme 😉
čo viem, tak aj PP Pliko má vysúvacie rúčky, tam ale neviem výšku.

Ešte aj Icoo pluto sa mi zdá dosť vysoký, neviem skade si, treba si asi odskúšať 😉

sakura77
24. sep 2011

Ahoj,peg perego si-moj manzel ma 187 a hrbit sa nemusel🙂su tam vysuvacie rucky,idu do 106 cm😉

ikke
24. sep 2011

holandsky koelstra ma vraj rucky vo vyske 108cm, nemerala som, ale mm ma 192cm a nemusi sa hrbit
len neviem, ci ich dostat aj na slovensku...

slovakia13
24. sep 2011

cybex callisto...ten mam ja. som 174 cm vysoka a rucka sa da este povytiahnut,ale to nepotrebujem 🙂

katkatt
25. sep 2011

ja mam 185 a predvybrany Cybex callisto, ale kupime ho asi az na jar 🙂 ...navyse ma spojenu rukovat ako malo golfacov, co sa pri dvoch detoch hodi 🙂

pipka
25. sep 2011

ja mam 180 cm, mm ma 192 a mame PP Pliko P3 a uuplna pohoda, je tam aj vyskovo nastavitelna rukovat 😉

martinab122
Odpoveď bola odstránená
Zobraz

Tu začni písať odpoveď...

Odošli