Je kočík Bugaboo lepšia verzia Stokke?

emmushka
30. nov 2012

Babule vcera som sa zastavila v obchode s tym ze si uz konecne idem (LIVE!) pozriet ten tolko ospevovany STOKKE Xplory a samozrejme je prekrasny, ale motam sa po obchode, kde tu zrazu predavacka tak sme sa dali do reci.
Ukazala mi kocik BUGABOO (chameleon) no asi som sa zamilovala. Ako my mame este na kocik casu a casu, len som proste ten Stokke velmi chela vidiet aj nazivo a mozem povedat ze teda nejsom ziaden pro na kocare a su to len uplne prvotne domniekny ale ten Bugaboo je skutocne vylepsena verzia toho uz modneho Stokke. Predavacka sama povedala (cenovo skoro na chlp rovnako, cize nerobila na mne ziaden biznis) ze veeeelmi vela zakaznikov za poslednych par mesiacov prislo s tym ze boli na milion % rozhodnuti o Stokke a odisli s Bugaboo. Moja otazka znie, mate s nim niektora skusenost? Lebo nielenze vyzera fantasticky ale super aj peruje co Stokke teda vobec a je aj lahsi. Mate ho niektora doma? Ako ste s nim spokojne? Velmi pekne dakujem za odpovede 🙂

kuratweety
27. mar 2013

@emmushka videla som Saharu nazivo a mala som pocit ze Ferari medzi kocikmi, ja chcem babatkooooo🙂)))) a samozrejme novy kocik. Vyzeral ako kocik na objednavku🙂))))

emmushka
autor
27. mar 2013

@kuratweety My sme toto Ferrari objednali uz 😀 Tiez sa nam pozdaval ako najlepsi & najviac vyhovel nasim kriteriam, hoci ICandy tiez velmi aspiroval na vitaza, a ani UppaBaby nebol zly.

kiakocikovsvet
28. mar 2013

@emmushka obidve značky sa vyrábajú v jednej fabrike

emmushka
autor
28. mar 2013

@kiakocikovsvet To je mozne, o tom nemam info, lebo tak po pravde to mi je dost jedno kde sa vyrabaju, ale uz som chytrejsia ako na zaciatku mojho researchu, a viem teda ze, co do praktickosti je BGB ovela lepsia volba (pre nas) ako Stokke 😉

chrislucas
30. apr 2013

@emmushka možem sa spýtat odkial si objednavala bugaboo a za kolko? diky

emmushka
autor
30. apr 2013

@chrislucas Jasne v pohode. My sme objednavali u oficko dodavatela Bugaboo v UK kedze v klasickych obchodoch bol zrovna vtedy vypredany. Cize standartna cena u nas bola tych 930 £.

majkacoke
6. jan 2014

Baby, nepredavate niektora nahodou kocik bugaboo komplet hlboky aj sportovy? Dakujem😉

stuttgart
31. máj 2014

Tak ja neviem, momentálne máme stokke a kupujeme bugaboo. Prečo ? Moja dcéra má teraz 16 mesiacov a je kus, takže zo stokke už jednoducho vyrástla...A som aj rada, pretože aspoň mám dôvod vyskúšať BGB.
Mne jednoducho už liezlo na nervy to večné skladanie, pretože bývam na adrese s tisíc schodov... A fakt sa teším na BGB, čítala som super hodnotenia na internete, BGB Bufallo. A pri druhom baby možno JOOLZ vyskúšame. Ale napriek tomu som sa rozhodla pri prvom baby pre Stokke, pretože bol tak krásne vysoko, ja mám 174 cm a BGB mne pripadal tak strašne dole, na zemi. Ale BGB Bufallo je celkom o.k., na výšku

mishelliness
3. jún 2014

Ja si idem objednavat STOKKE cez internet ta spolocnost je z Velkej Britanie ale dovazaju kuriérom po celom Slovensku neobjednaval niekto tu uz cez tuto spolocnost, lebo mam troska aj obavy.DAKUJEM

stuttgart
3. jún 2014

ja som kupovala stokke normalne v obchode. Ale bugaboo je super ;) uz ho mame doma
nechcem ta odhovarat, ale stokke ma vela chyb. napriklad ta tyc medzi nohami baby je moc rusyva a sportak je velmy maly, ak tvoje baby porastie rychlo, tak to bude problem. A ulozny priestor sa rovna nule.
Ale tvoje rozhodnutie a tvoja vec, mishelliness

sharon1
11. aug 2014

Jamam bogaboo 2 a som velmi spokojna, teda az na par malickosti, ktore su vylepsene v 3.verzii.
skoda, ze sme sa ulakomili na cenu a nekupili hned 3. ale aj tak je to vymakany kocik.

cucoriedka21
12. aug 2014

@ichbinich ja vaham medzi bugaboo chameleon a brio go..najskôr som si bola istá že chcem stokke ale teraz vaham medzi týmito dvoma ...

ichbinich
13. aug 2014

@cucoriedka21:
S Bugaboo skusenost nemam. Najlepsie bude, ked si ich pojdes oba pozriet do obchodu. Nove Brio Go ma vychytane "muchy" prvej verzie. Vytunovat podla vlastneho vkusu sa daju oba 😉
A este si tiez vyskusaj, ako sa ti sklada, ako sa ti naklada do auta a podobne bezne zalezitosti. Ked budes mat kupeny a na kazde nalozenie do auta budes musiet davat koliesko dole, to moc prakticke nebude 😉
Vsetko dobre!

cucoriedka21
15. aug 2014

@ichbinich bohužiaľ v za sa nedajú vyskúšať :-/

ichbinich
18. aug 2014

@cucoriedka21: Ani v "Pre deti" v Ziline? Lebo tam sme pred rokmi videli prvy krat Brio Go...
Ale do konca roku mas este cas s kociarom, tak sa niekde vyberte na vylet 😉 Kedysi bolo v Bratislave Kocikovo, ti mali myslim najvacsi vyber. Ale bude ti stacit kociar objednavat koncom roka, ako pozeram na datum 😉
Hadam ich niekde najdes aj nazivo...

eerika
20. aug 2014

Jej ahoj dievcata som rada, ze nas je tolko . Som zaryta fanaticka do bugaboo. Vytvorila som skupinku na fb , kde si mozeme vymenit napady inspiracie a tunenie kocikov. Pridajte sa🙂https://www.facebook.com/groups/263099950566423 🙂

emzuzana4
13. jan 2015

dievcata kde v ba sa da pozriet brio go ??? rozhodujem sa medzi nim a bgb. dakujem 🙂

patkaza
2. nov 2015
Používateľ patkaza je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od patkaza.

pri kúpe kočíka si musíte pozrieť čo najvia cmodelov a pýtať sa predavača či sú s daným modelom zákazníci spokojný a ako asto chodia na reklamácie http://akoapreco.com/ako-vybrat-kocik/