Používame cookies. Viac informácií tu.
Zavri
Bugaboo Buffalo je luxusný kočík vhodný do každého terénu. Vyšiel v roku 2013. Kočík zakúpiš v dvojkombinácii s rámom a poťahmi nadstávb. Okrem toho je v ponuke aj čisto podvozok.

Textílie hlbokej aj športovej časti sa upevňujú na rovnaký rám, ktorý sa jednoducho nacvakne na konštrukciu. Korýtkové sedadlo je umiestnené vyššie, rozdiel vo výške oproti mestskému Bugaboo Cameleon je približne 10 cm. Dokúpením autosedačky s adaptérmi môžeš z kočíka vytvoriť trojkombináciu. Obrovský nákupný košík unesie až 10 kg. Okrem toho možno na rúčku zavesiť tašku s hmotnosťou do 6 kg.

Kočík si dokážeš prispôsobiť výberom striebornej alebo čiernej farby konštrukcie. Okrem toho sa dajú striedať dokúpiteľné farebné striešky vrátane predĺžených letných verzií. Dostupných je aj množstvo ďalších voliteľných doplnkov. Rúčka a detské madlo novších modelov sú koženkové. Tie staršie spoznáš aj podľa nemožnosti skladania konštrukcie so sedadlom.

Bugaboo Buffalo vyšiel aj v špeciálnych edíciách. Escape, Diesel Denim, Andy Warhol dopĺňa Classic+ Collection či dizajnérska Niark1. Od septembra 2017 je dostupnou aj kolaborácia s tigrou potlačou We Are Handsome či limitovaná Atelier Collection.

Parametre

Typ
dvojkombinácia, trojkombinácia, podvozok
Hmotnosť (v kg)
12,5
Rozmery v rozloženom stave (vך×d cm)
88 × 80 × 34
Rozmery v zloženom stave (vך×d v cm)
88 × 54 × 34
Pôvod značky
Holandsko
Materiál podvozku
hliník
Maximálne zaťaženie sedadla (jedno dieťa - v kg)
17
Doporučený vek dieťaťa (v mesiacoch)
0 – 36
Otočné sedadlo
Ďalšie parametre

Otázky a odpovede

K tomuto kočíku zatiaľ nepribudli žiadne otázky.