Je lepší golfáč Peg Perego pliko alebo Quinny zapp?

lenrie
9. jan 2008

prosim vas o radu.....mala bude mat o necely mesiac rok a rozmyslam nad kupou golfaca a neviem sa rozhodnut medzi plikom a zappikom....prosim poradte,palnujeme ist totiz aj lietadlo a mala na kociky moc nie je ,momentalne mame PP centro....dakujem vam vsetkym vopreddd

duplicka
16. nov 2009

ahojky, ano mali sme s fusakom a denne pouzivali, fakt sa mi osvedcil,mne maly nespaval v kociari vobec, chodili sme s nim aj na dovolenky a nic sa na nom nepokazilo, zdoraznujem ani som ho nemusela mazat, aby nevrzgal a po troch rokoch pouzivania bol ako novy🙂, ale kedze osm ho nepotrebovala tak som ho predala. no a teraz pri druhom dietatku, poskulujem po bugaboo bee, tym ze sa prehadzuje v oboch smeroch a ide skoro dolahu a je mini, osm nim nadsena🙂, uz len pozhanat za super cenu a verim, ze ho coskoro mame a trufnem si aj do zimy, lebo chodniky su odhrnute. pri zappku som chodila kde tu aj po zavejoch a ked nesiel tak som isla pospiatky🙂,ze som ho tahala🙂. ak nepotrebujes na spinkanie tak je fakt super, jednosucho sa manevruje, skalda a udrzba potahu je vyborna, prala som ho xkrat a neznicil sa potah.

anka.
17. nov 2009

duplicka_koukám, že si píšem v téma zapp a bee 🙂 já jsem se nakonec rozhodla, že bee nebude (viz téma bee), ale do zappa asi půjdem. ještě se chci zeptat, když se zapík rozloží, tak nejde nijak zajistit, aby se sám neskládal? (jestli jsem to srozumitelně napsala) díky anka.

bendymicusadka
15. apr 2010

ahojte maminy. viete mi poradit aj iny takyto super skladny kociar? rozmyslam nad tym by bol polohovatelny a to zapik nie je. dik

miluska.h
9. júl 2010

ahojte 🙂 mam otazocku..do kolkych rokov sa da pouzivat zapp? nie je pre 2 a pol a viac rocne dieta primaly? rozmyslam nad kupou, ale chcela by som ho vyuzit aj na buduci rok. dakujem

anjelicek26
9. júl 2010

@miluska.h - no on je dost malinky, my sme ho kupovali, ked mala Saska dva roky (menili sme prave PP pliko), zmestila sa tam do skoro 4 rokov... No ale ona ma len 95 cm a je to take drobatko 13 kilove... zalezi od dietata... ta sirka sedanky je proste mala na väcie dieta... Ale na take rychle prevezenie z miesta A na miesto B to staci uplne... A pravdu - my sme ho vyuzivali na letisku, na dovolenke, v meste, ked sme planovali pre nu nudne nakupy... na to to uplne stacilo, aj ked uz vyzerala odrastene...

miluska.h
10. júl 2010

@anjelicek26 dakujem pekne. nas je tiez take drobatko, tak hadam by sme ho aj na buduci rok vyuzili 🙂

myskapipiska
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
evak81
11. aug 2010

Ahoj, chtěla jsem poprosit o radu. Prave jsem objednala zapika 🙂 a chci se zeptat jakou na to mate tasku? Mam prebalovaci tasku od Casualplay, ale ta mi na to neprijde moc vhodna, navic jsem nekde cetla, ze by se na to ani nic davat nemelo, ale pak nechvim kam dam veci (pleny, ubrousky jidlo) kdyz nekam pojedem ☹. Jak to resite? Nasla jsem na mimibazaru, ze pani sije takovou tasku, ale tezko rict jak to vypada ve skutecnosti ☹ http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=31311331&tab=9. Dekuju za odpoved

melpomene
11. aug 2010

@evak81 ja som si kúpila na zapp túto sieťku http://www.mimibazar.sk/foto.php?id=5262711&tab=3 je fakt super lebo vo vnútri sieťky je látka takže nevidno obsah tašky...a bežne tam nosím utierky, plienky, čaj, peňaženku, nejaké to tričko na prezlečenie a v pohode to kočík udrží a neprevráti sa...ale keď tam dáš toho o niečo viac alebo niečo ťažke tak už to ide dozadu...ale na také základne veci nie je problém...nevýhoda sieťky možno je že sa nedá nijak uzamknúť ale zatiaľ som ani s týmto nemala ploblém.

ináč baby ak by ste niektorá mala záujem o zappa tak predávam ten svoj...kuknite a na cene sa môžme ešte dohodnúť

evak81
11. aug 2010

Super moc dekuju, asi do toho pujdu, to je nejlepsi reseni 🙂

i_moravcova
21. jún 2011

Tak jsem dnes poprvé vyzkoušela nově všité polohování na zappovi. Musím říct, že super. Jsem maximálně spokojená. Dcera mi v kočáru usnula a vše bylo v pohodě, nepadala jí hlavička ani tam nebyla zkroucená jako bez polohování. Ušila mi to paní Danuše z mimibazaru a je opravdu šikovná. Vyztužila i záda a je to o moc lepší. Dcerka se mi tam nekroutí a není tam prohnutá jak luk. Opravdu jsem nadšená a moc ráda, že jsem do toho šla a nechala si zappa takto upravit. Jak se tady spousta lidí bojí o převažování kočáru, tak co si budeme povídat, zapp není stabilní sám o sobě, ale tohle přešití na tom nic nemění, nezpozorovala jsem v tomhle ohledu žádnou změnu. Jediné co bych vytkla, tak tím vyztužením zad, nejde zapp tak krásně složit, ale do tašky se nacpe a opravdu se to nedá srovnat s tím, když je tam teď dcerka spokojená.