Je lepší kočík Bexa B4 alebo Camarello Q 12?

simik22
26. apr 2012

Ahojte baby, viem, ze na kupu kocika mam este casu dost, ale mam zatial dvoch favoritov a neviem sa rozhodnut. Teda ste tu niektore ktore mate Bexu alebo Camarello? Napisete mi vase referencie? dakujem

kacenka78
11. máj 2012

skús pozrieť tu: https://www.modrykonik.sk/forum/tema/kocar-cama...
ja som sa práve rozhodla pre Camarello 🙂 tiež mám termín v auguste, včera som si ho bola obhliadnuť v Poľsku a niekedy v júli už len pošlem manžela, aby mi ho priniesol 🙂

huxy
11. máj 2012

ja nemám osobnú skúsenosť s týmito kočíkmi,ale oba sú tuším poľské,takže aj kvalitou sú podľa mňa skoro rovnaké.vôbec tým nechcem povedať,že by boli nekvalitné.aj my máme poľský kočík značky kamil.a som s ním spokojná,až na to,že momentálne využívame aj golfáč,hlavne keď nám treba ísť niekam autom,lebo tieto kočíky zaberú viac miesta,ako nejaký športový.keby som si znovu mala vybrať kočík,tak kľudne vyberiem ten,čo už máme,alebo camarello q12.majú naozaj aj pekný výber farieb.

zuzikkaa
11. máj 2012
marianna2468
11. máj 2012

kacenka78 chcem sa spýtať, že kde v Poľsku si bola pozrieť na ten kočiar - myslím mesto? a ako sa ten obchodik vola a čo stál kočiarik čo si si vypozerala? dik

vikusik
22. máj 2012

Ahoj moja aj ja čakam v auguste babo a v pondelok si idem po Camarelo q12 tirkisovej farby,ten ma podľa mňa najväčšiu vaničku 😉

lady511
22. máj 2012

ahoj ja mam camarelo Q12..a je super absolutna spokojnost velkavanička,,,športova čast super aj vajíčko,,,super,,, 😉 😉 😉