Používame cookies. Viac informácií tu. OK

Joolz Geo Duo pre deti s dvojročným rozdielom

leni81
4. máj 2016

Budeme mat 2 dieta v case ked prve bude mat presne 2 roky. Rozmyslam nad surodeneckym kocikom joolz geo duo ale kedze drobec dost vela prejde vyuzijem ho skor len na spanok max.pri dovolenke alebo vylete. Vobec neviem si to predstavit. Je to zbytocna investicia alebo ako je to pri takomto vekovom rozdiele? Ake mate skusenosti.

miku1
5. máj 2016

@leni81 Ja mám rozdiel presne 2 roky a my by sme kočiar nevyužili. Malá od 1,5 roku už chcela len chodiť. Maximálne sme využili to, že mladšia bola v kočiari a staršia mala trojkolku Smart trike, a v nej sa vozila. Ale kočiar v tom čase už nehrozil.

leni81
autor
5. máj 2016

@miku1 ahoj dakujem za nazor a soavala ti mala este v kociku?

miku1
5. máj 2016

@leni81 Ak myslíš staršiu, tak nie. My sme kúpili aj golfový kočiar, aby sme mali "pre istotu", keby trebalo pre obe, a hlavne, bol skladnejší a lepší pri prenose autom ako športový kočiar. Ale využili sme občas to, že máme 2 samostatné kočíky, keď mal manžel voľno, a išli sme na obed vonku - my dospelí sa prejsť, kým deti v kočiari spali. Ale to bol jediný dôvod, kedy staršia do kočíka vošla, že ide spať, inak ani za svet 🙂

Tu začni písať odpoveď...

Odošli