Kam upevniť popruhy na Concord Fusion so Sleeper 2011?

baronka222
22. mar 2011

Zdravim Vas mile mamicky, chcem sa spytat ci ma niektora z Vas kocik Concord Fusion s vanickou sleeper 2011. Nie je mi jasne k comu su popruhy na prednej casti vanicky resp. netusim kam ich mam pripevnit. Tusi niektora z Vas??
dakujem

zuzuula
22. mar 2011

ahoj ja mam sleeper 2011 a tie popruhy su vlasne vo vnutri a to mas na dotiahnutie alebo uvolnenie tych popruhov, ked davas babo do auta v tom ako v autosedacke, neviem ci som to napisala zrozumitelne 😉

baronka222
autor
22. mar 2011

ale nemyslim tie co vo vnutri alez vonku- vid video. Na Neo to pasuje ale na fusion e-e

https://www.youtube.com/watch?v=JlfznGKJ-mc
baronka222
autor
22. mar 2011

@zuzuula ale nemyslim tie co su vo vnutri ale vonku- vid video. Na Neo to pasuje ale na fusion e-e

https://www.youtube.com/watch?v=JlfznGKJ-mc
zuzuula
22. mar 2011

@baronka222 aha, fiha som sa normalne isla pozriet ci to tam mam aj ja 🙂 a mam, ale ja som to nikde nezapinala, mne tam drzi ta vanicka pevne, mozno to je na neo aby to drzalo tu vanicku, lebo vsak tam je vlasne polovica tej vanicky vo vzduchu a na fusion to drzi vzadu ta konstrukcia... no netusim, ale budem sledovat ci niekto este odpise 😉

baronka222
autor
22. mar 2011

@zuzuula dnes to idem zistovat k predajcovi tak ak tu nik neporadi dam vediet 🙂

zuzuula
22. mar 2011

@baronka222 no asi ten kocik zatial nema vela mamiciek, tak mi potom prosim ta napis co ti povedali 😉 dakujem

baronka222
autor
23. mar 2011

@zuzuula tak zistila som vlastne to co sme si mysleli. Ze tie popruhy su iba na Neo. Na fusione je podlozena cela vanicka tak tam to netreba. 😉

zuzuula
23. mar 2011

@baronka222 no tak super, ze by sme boli na Slovensku len my dve co maju ten kocik 😀

almi81
23. mar 2011

Sú tu nejaké mamičky, ktoré by mi vedeli poradiť, či vanička proton 2009 pasuje na podvozok concord fusion 2010? Dakujem

roberta31
29. jún 2012

@baronka222 @zuzuula ahojte.Tiež mame tento kocik a neviem si ho vynachvalit 🙂 .Je nový a dost veci neviem.Prrosim vas,da sa na vanicke odzipsovat ta cast pod strieskou?Pretože ked je teplo,tak neviem co s tým...davam to len tak zrolovane do vane.Kamska co ma tiež tento kociar,tvrdi,že sa to dolu dat neda.
Dufam,že som to spravne popisala.dakujem

zuzuula
29. jún 2012

@roberta31 myslis na vanicke hlbokej? a mas sleepers? ci proton? ja uz si to nepamatam ja mam uz dlho sportovy...

roberta31
30. jún 2012

@zuzuula myslela som v hlabokej a mam sleepers.Neviem ako to dat - a ci to ide v tomto telpe.Pretože malemu kludne staci body,prekryt plienkou a nie ho tam este zazipsovat

keja666
22. jan 2013

Baby co mate vanicku sleeper nie je velmi.mala?cakam babo v juny mam ho objednany

7danka7
22. jún 2014

@keja666 podla mna je v pohde.. do toho 6mes ti vystaci ak nebudes mat nejak extremne velke baby 🙂