Kde sa dá kúpiť kočík iCandy pear?

lubik77
15. aug 2008

.chcela by som vas poprosit o radu, ci sa da niekde u nas alebo v cechach kupit kocik znacky iCandy a hlavne verzia pear, co je surodenecky kocik ....daaakujem 🙂

petruci6
8. jan 2012

kociky i Candy maju v Malviku skuste sa popytat tam,davaju info

giana81
4. apr 2012

Prosim vas nevie mi niekto poradit kde by som kupila kocik icandy peach v ciernej farbe?
Dakujem

zubi123
7. apr 2012

@giana81
ahoj Giana, kocik sa da vidiet v predajni Premaman v jednom OC Bratislavy ´vystavny model je červenej farby, ja som si ho kupila min,tyzden cez ebay... ak chces viac info napis do mailu...

ella_joy
20. apr 2012

Baby, neviete ci tam musi byt dokupena pre mimi vanicka a je tam na to adapter, alebo moze ist do tej sportovej aj novorodenec s taskou? A pripadne rozmery..neviem ich najst, myslim v nezlozenom stave,ci sa nam v,esti do vytahu..dakujem

ella_joy
20. apr 2012

@zubi123 z ktoreho ebay? Akurat na to pozeram, poradis cez IP , dakovala

zubi123
8. jún 2012

ahoj ella_joy,

predavam sportovy kocik iCandy apple, ako novy, v cene je sportova verzia, prsiplast na kočík, taška na prebalovanie+adaptér na vajicko. /MaxiCossi/
Ak by si mala zaujem, som na telefone +421 905/737 737, pripadne mi napíš na mail : zuzana.meliskova@gmail.com, pošlem Ti aktualne fotky :o)
kočík je čiernej farby, da sa neskor, v pripade ak by si chcela druhe babatko upgradnuť, je obrovskou vyhodou tento viacviariantovy system lebo sa da vyskladať na model pear, takze mozeš mat obe deticky v kociku.
V principe možes vylepšovať kočík s tým, ako rastie Tvoja rodinka :o)))

Zuzka

zubi123
8. jún 2012

ahojte mamičky,
predávam štýlový športový kočík iCandy apple čiernej farby s príslušenstvom :
pršiplášť, taška na prebalovanie, adaptér na vajíčko MaxiCossi . Ide o moderný design kočík, naviac je vhodný pre rodiny, ktoré plánujú svoju rodinku neskôr rozšíriť o ďalšie bábatko, dá sa vyskladať - upgrade dokúpením viacvariantového systémi iCandy apple na double kočík.....iCandy pear .
Viac info na mail, v prípade záujmu pošlem aktuálne fotky. Kočík je použitý, po jednom dieťatku.

Zubi123

hostakovam
13. aug 2012

Ahojte maminy,
predávam súrodenecký kočík iCandy Peach tyrkysovej farby, je to moderný kočík ktorý sa dováža z anglicka, je vhodný buď pre jedno alebo dve detičky, má dve športové časti a jednu hlbokú, ak by mal niekto záujem dám bližšie info do mailu alebo do ip.

lubika39
3. okt 2012

viete mi poradit, ako sa da zlozit sportova cast pre mensie babo tak aby bolo na lezato, a tym padom tam viem dat vloznu tasku pre novorodenca? nejako neviem na to prist 😀

mmatisek
19. nov 2012

@zubi123 ahoj... vies mi poradit ako by som kupila cez e-bay tento kocik? strasne by som ho chcela...a kolko tam stoji? dakujem

efkaa7
21. jan 2014

prosím vás nepredáva niekto kočík iCandy pear tandem (pre dvojičky)!
ďakujem

jenny6
13. feb 2014

Baby, aké veľké (staré) deti sa zmestia do športovej časti? 😕 Inak vyzerá super 🙂

janasipos
21. feb 2014

@jenny6
ahoj, ja mám kočík icandy pear, momentálne mám vo vaničke dcérku 3 mesačnú a v športovej časti mi sedí syn, ktorý má 1,5 roka. ževraj nosnosť športovej časti je do 15 kg. môj syn má 12,5 kg, zatiaľ sa vozíme v pohode. čítala som na stránke www.prenasedeti.sk že sa už kočík icandy pear tandem nevyrába a nahradil ho model apple. ja som kočík kúpila iba minulý rok tuto cez ponuku jednej mamičky. asi som mala naozaj šťastie. a koľko má tvoje staršie dieťa? 🙂

mzuzka
21. feb 2014

@janasipos
@jenny6

ja len doplnim informaciu, ktora je na stranke uvedena nepravdivo. ja zijem v UK a predavam kociky a specalne sa zaujimam o iCandy a mozem povedat ze VYRABA 🙂)) Apple je ten isty model ako PEAR akurat apple je mono kocik a Pear je ten isty podvozok, akurat si dokupis dvojickovu nadstavbu 🙂 to je cele.
tu sa mozete pokochat novou kolekciou http://www.icandyworld.com/uk/en/product/apple-...

janasipos
24. feb 2014

@jenny6
ahoj, ja budem kocik ICandy Pear predavat cca v obdobi tvojho porodu.
starsi uz bude samostatnejsi a mala predpokladam, ze bude sediet, mozno
aj chodit. V juli bude mat 8 mesiacov. Tak ak mas zaujem, mozem ti
ho rezervovat, popripade ak si z Bratislavy, mozme sa stretnut a pozries
si kocik "zblizka". Ak mas zaujem, napis mi.

keckemet
17. mar 2014

@efkaa7 ja prodavam 🙂 Je Vas zajem ještě aktualni?

basenka7677
14. máj 2014

ahojte v októbri sa nam narodí 2 bábo a dcerka bude mať vtedy 20 mes. myslite že budem potrebovať este surodenecký kočík? aku ste mali skusenost vy? chcela by som iCandy ak by sme ho potrebovali. nebudete niekto v tom období predávať?

spunticek
14. máj 2014

@janasipos

@keckemet

Ahojte baby, este predavate kociky? 🙂 Velmi sa mi Icandy paci, ale novy je priserny drahy ...

janasipos
16. máj 2014

@spunticek
ahoj, ja som zatial ten nas nikomu nerezervovala. Mame icandy pear 1 vanicka a 2 sportove casti. Budes to
potrebovat v tejto kombinacii? Ake mas stare deticky? Popripade mi daj mailovu adresu, poslem ti foto.
budem ho predavat cca za 2 mesiace, mozno skor. Cena do 200 eur. Jana

janasipos
16. máj 2014

@basenka7677
ahoj, ja mam deti 20 mesac. a 5 mes.a kocik vyuzivam. Pokial ti starsie dieta prejde pekne vedla hlbokeho
kocika na Drzim palce s baatkom. Jana.
prechadzke, staci ti podla mna obycajny. Ale ak mas takeho sintera ako my , ktory uteka mimo,
tak je to bezpecnejsie. Tak budes mat nalozenych oboch v jednom a hotovo. Moze si aj starsie pospat, ak ti spava este v kociku. Moj uz nie,tak smola. Mala ma zajtra 6 mes.a uz sedi, tak su obaja v sportovych sedackach. Potpm bude mat ona iba letnu buginu. Mozem ti poslat foto aj sportovych casti aj s hlbokou
vanickou. Ta vanicka je taka mensia,ak budes mat dieta v zime, plus fusak, tak bude trochu tesno. No da sa to.

basenka7677
16. máj 2014

@janasipos ahoj prosím ta pošli tie foto, hlavne kombináciu hlboká vanicka a sportová časť. dakujem velmi pekne

janasipos
17. máj 2014

@basenka7677
ahoj, posielam ti foto kočíka - prevedenie hlboká vanička+športová časť. Na jednej foto je šport.sedačka
tvárou k tebe keď tlačíš kočík, vanička je pod ňou. Na druhej foto je to naopak, vanička je "pod tebou" a
staršie dieťa je vpredu v smere jazdy. a na poslednej foto som nafotila červené prevedenie šport.časti - na
oživenie mám červenú striešku aj tepelnú vložku na sedenie pre staršie dieťa. Jana.

majus28
4. aug 2014

@basenka7677 ahoj neviem ci je to este aktualne.. ja mam tento kocik na predaj, ale este som nevytvorila inzerat 🙂 ak mas zaujem, poslem ti foto do IP a blizsie info

majus28
4. aug 2014

@basenka7677 este doplnim, pozerala som predchadzajuce fotky od janasipos, ja mam opacnu kombinaciu.. vanicku mam hornu, takze babo je k tebe blizsie a lahsie sa manipuluje s nim ked rychlo treba..

majus28
4. aug 2014

@spunticek ak je to aktualne, ja mam tento kocik v kombinacii, horna vanicka, dve sportove casti a vajicko.. ak mas zaujem, posli mi IP, poslem foto a blizsie info

spunticek
4. aug 2014

@majus28 dakujem, uz to nie je aktualne

zuzzuli
7. aug 2014

@majus28 viete mi prosim poslat info do IP ak je vas inzerat este aktualny?

majus28
11. aug 2014

@zuzzuli dobry den ospravedlnujem sa ze reagujem tak neskoro..cakam este na vyjadrenie jednej kupujucej a ak to bude este aktualne poslem IP s info..

kajka39
3. okt 2014

Ahojte, mam na predaj kociarik ICandy pear pre dvojcata komplet výbava.
Je to ľahučký kočík, jednoducho sa skladá, športové sedačky sa dajú dať po smere aj proti smere jazdy. Veľké zadné kolesá sa dajú nafúkať, predné s možnosťou aretácie. Ku kočíku je:
2x pláštenka,
2x madlo,
2x hlboké vaničky,
2x športové vaničky,
2x fusák, dá sa odopnúť vrchná časť a spodná časť použiť ako teplá podložka.
Striešky sú trocha vyblednuté. Kočík sa dá použiť aj pre jedno dieťa, ak sa dá dole adaptér a nasadí sa jedna vanička alebo športová časť v prípade, že potrbujete ísť len s jedným dieťatkom. Vojde aj do tých najmenších výťahov, čo je jeho neoceniteĺnou prednosťou. Bližsie info, prípadne foto pošlem na email.

fiab
11. okt 2014

@kajka39

Ahoj kajka39, mala by som zaujem o blizsie info k tomu kociku, ak je to este aktualne. Prosim posli mi info o cene a ci sa da kocik pouzit aj pre novorodenca. Babo sa nam narodi v decembri a prvy syn bude mat vtedy 15 mesiacov... Dakujem za odpoved