Kde sa dá vidieť kočík Casualplay S-Twinner 2010?

janulqa07
17. mar 2010

ahojte, ma uz niekto tento kocik alebo sa ho chysta kupovat?

maartinkaa
17. mar 2010

ahoj, jani asi ho este naozaj nikto nema, ale aj mna o nom zaujimaju referencie 😉 , tak som zvedava, ci sa niekto ozve 😨

janulqa07
autor
17. mar 2010

no na cz stranke su recenzie a maju ho uz aj na slovensku nejake baby, ale kazda pise inak a neviem sa dopatrat kde ho najst vystaveny, no na nervy

a vy ako? vozite sa ?? 😀

lusinkaj
21. mar 2010

ahojte,tento kocik chcem aj ja pre svoje babätka...ale rada by som ho videla na zivo... 😉

hviezda22
21. mar 2010

mne sa nechce verit, že by ho uz niekto mal, v ponuke je tak dva tyzdne, velmi pekny kočík 😉

lusinkaj
28. mar 2010

ahoj,hviezda vsimam ze mas kocik bumbleride...si s nim spokojna?pocula som ze tieto kociky su kvalitne....ale kedze ja netusim aky mam kupit...v pohode sa da s nim aj do autobusu?dakujem

janulqa07
autor
29. mar 2010

hviezda... na cz stranke som sa docitala ze ho uz min jedna mamicka zo slovenska a je aj na predajnach, baby keby ste na neho niekde natrafili dajte info, lebo na vychode ho asi tazko niekde budu mat vystaveny

sevzuz
2. apr 2010

baby neviem ci je to aktualne, ale tento kocik som minule videla v bambini v trnave

hviezda22
4. apr 2010

lusinkaj...ja uz bumbleride nemam, teraz mame Jané, ale aj ten predavam....chcem britax duet.........ale s bumbleride spokojnost, necestovala som s nim autobusom

laetela
20. apr 2010

ahojte, ak chcete ja som uz videla twinner, vdaka sevzus som ho nasla v trnave, uz bol sice predany, ale ukazali mi ho. par veci mi na nom vadi-hlavne cena, potom,ze deti nemaju ziadnu opierku na nozicky a ze som sa dozvedela novinku-v tej uzasnej cene nie su ani nanozniky, ani podlozky tak ako sa pisalo.len holy kociar 649eur

janulqa07
autor
31. júl 2010

my ho uz mame a sme spokojny 😵 mame ho z polska lacnejsie a k tomu aj vecicky ku kociku co sa u nas dokupuju

lulima
12. aug 2010

a kde ste ho presne kupovali a kolko Vás vyšiel? aj s autosedačkami? športová verzia sa dá sklopiť do ležania na obidvoch či len tak ako na surodeneckých kočíkoch?

janulqa07
autor
13. aug 2010

@lulima kupovali sme ho cez polsky e-shop, vysiel nas okolo 900eur aj s postovnym.... a ten sportak uz ani neviem, mne len ukazal manzel kocik a prave vtedy som bola pred porodom takze som sa ani nesustredila, ale kuknem to

lulima
13. aug 2010

@janulqa07 Joj bola by som rada, keby Ste mi presne napísala stránku kočík sa mi veľmi páči, ja by som už chcela len športák, lebo dievčatá už majú 4 mesiace, ale su maličké, narodili sa mi skor tak by som chcela vidieť, ako kočík vyzerá na ležanie či je vhodný na príležitostné spanie, uvítala by som keby Ste mi poslala reál foto, lebo nikde ho nemajú na pozrenie a tie foto na prospektoch sú iné ako reál. Máte krásnych drobcov, blahoželám. Lýdia

janulqa07
autor
13. aug 2010

@lulima pokusim sa nejake foto ked bude cas , kupovali sme ho v dino.sklep.pl a este kopec inych veci
ja sportak mozem nafotit jedine so starsim synom bude mat tri roky a je dost dlhy, manzel ho daval do sportaku a vraj by sa mohol este kludne povozit 😀
odkial ste? kludne by ste si ho mohli prist kuknut

ninap
10. sep 2010

Ahojte som tu nová, ale chcem Vám povedať, že mám dvojičky a kúpili sme si tento kočík s twiner. je veľmi pekný každý mi ho závidi možem , ale zdá sa mi že mi pre detičky dlho nevydrží. Sklapovaním konštrukcie sa už teraz celý rozhrkal a to máme len tri mesiace a už sa don pomaly nevojdeme a to sme narodení v 35 týždni, no športovú časť som ešte nevyskúšala. Autovaničky prima easy sú pekné ale už teraz sú nám akurát možno o mesiac sa do nich nevojdeme.Skor by som povedala že tento typ kočíka sa hodí len na športovú verziu. Ak máte niektorá iné skúsenosti a rady ohľadne tohto kočíka, príjmem kazdú informáciu.

jodko
13. mar 2011

@janulqa07 ahoj mohla by si mi napísať odkiaľ si? tiež by som chcel kúpiť S twinner ale rád by som ho predtým videl, pretože zatiaľ sa mi to podarilo iba na obrázkoch. ďakujem za odpoveď

janulqa07
autor
13. mar 2011

@jodko ahoj sme z Prešova 😉

jodko
15. mar 2011

@janulqa07 ďakujem ja som z považskej bystrice, to je trochu ďaleko. mohla by si mi ale aj tak napísať ako si s ním spokojná. Jedná sa mi hlavne o to ako dlho sa dajú používať autovaničky prima easy (ak ich máte). Je to dosť veľké. Myslíš, že si s takýmto kočíkom vystačíme. Viem, že sa veľa pýtam ale kočík sa mi páči, ide mi hlavne o jeho využitie aby som ho po pol roku nemusel predať a hladať niečo iné. ďakujem za odpoveď

janulqa07
autor
16. mar 2011

@jodko kazdemu vyhovuje nieco ine, zalezi od toho kde ho budete pouzivat, vytah, uskladnenie, auto a pod....
zlozeny je velkostou ako vacsi mono kocik, sklada sa iba samotna konstrukcia... rukovat ako uvadzaju ze je polohovatelna- NIE je 😒 naklikavanie je super, aj manipulacia, ale cim su deti tazsie je to horsie - ja uz mam co robit ked idem von ☹ sportovy neviem posudit, mali sme ho poskladany a sedel v nom 3rocny syn v pohode, miesta je dost... autovanicky este pouzivame a to budeme mat uz 8mesiacov, sama som neverila ze sa maly vojde...
do mensieho vytahu sa vojde(pre4osoby) s nakliknutou sedackou pri rucke (chodime na dvakrat) ... dlzka je okolo 120cm treba rozmyslat aj nad chodbou ako s nim prejdete... autovanicky su super vec, strasne to ulahcuje pracu, nemusime prekladat z autosedaciek do kocika
kolesa vyzerali byt male ale su akurat , v zime je tazsie ale celkovo s dvojickovym kocikom ma zena co robit
my si ideme teraz kupovat druhy, cestovny a na nakupy Britax B-dual (aj od narodenia) alebo phila VIBE...
ziaden kocik nie je idealny 😒 ale mnoho mamiciek vystrieda viac kocikov
neviem co by som este mohla k tomu , kludne sa pytaj

gabriela82
27. mar 2011

Ahojte.
Ja mám tiež s -twinner. kúpili sme iba športovú časť. Deti sa narodili v septembri, celú zimu sme ho používali tak, že som do športových častí dala fusaky a deky a úplne to stačilo. Cena bola 640 eur aj s podložkami. zatiaľ som veľmi spokojná, najmä keď ideme do obchodu a stačí len nakliknúť vajíčka. pre mňa bolo dôležité, že deti môžu sedieť ku mne aj oproti sebe. To že tam nie sú podložky na nohy, mi vadí ale to je tak u dvojičkovských kočíkov treba vždy niečo oželieť.Žiadny nieje úplne perfekt. 🙂

mikyaniky
4. máj 2011

my mame tento krasny kocik,tie prima easy nemaju chybu 😉 😉 😉 -ako pise janulka -velmi prakticky dvoj kocik-aj nasi chlapci v nom boli do 8-9m(potom uz v sportovej,ktora je super,ze mozu sediet aj oproti sebe),my sme dost cestovali,tak sme si kupili aj isofix-len sme primy nacvakli a uz sme isli,vsetko je na klik system a vsade sme s nim boli-do kazdej ulicky ako s jedno kocikom sme pekne vosli aj v nakupakoch,aj v obycajnych dedinskych potravinach -my mame limitovanu striebornu kolekciu-ma ju aj modelka simona krajnova ,aj puskarova ju mala a uzila som si "slavu" s tym kocikom-ludia ho velmi obdivovali 😵 😵 😵 nespocetne mnozstvo ludi povedalo,ze krajsi kocik este nevideli 🙂

boobaa
2. aug 2011

@laetela ahojky, prosím ťa viem že je to už 3 rokjy dozadu, ale vedela by si mi napísať kde si v Trnave videla CASUALPLAY TWINNER. dakujem

mikyaniky
19. aug 2011

casualplay predavaju v www.bambini.sk -nas je uz predany

84matulik
2. jan 2012

@mikyaniky ahojky, ja teraz začínam tiež nad ním uvažovať, termín mám síce až v júni, ale z tých dvojičkových kočíkov, som šišo ale úplne...hih.....Páčil sa mi ABC design zoom, ale tento mi príjde lepší....že???? a tie športové časti sa dajú dať úplne do ľahu??????ďakujem ak odpíšeš 😀 😀 😀 😀 😀

84matulik
2. jan 2012

@janulqa07 ahojky, viem že je to už dávno, ale ja teraz začínam riešiť kočík pre dvojičky, teda len alternatívy, nakoľko mám ešte dosť času ale páči sa mi casualplay twinner a kde si ho prosím kupovala ty??? koľko ťa celý vyšiel?????? ďakujem krásne....A ste spokojný???????????????????????????????? 😀 😀 😀 😀 😀 😀

berrry11
2. jan 2012

Ahoj holky,jsem z Čech,nevím jak,ale dostala jsem se na Vaši diskuzi ohledně kočárku Casualplay s twinner.Sama mám doma devíti měsíční dvojčátka a dva starší kluky k nim🙂
Shodou okolností mám tento kočárek pro dvojčátka doma,objednávám kočárky z Německa a paní si ho nevyzvedla.
Je to sportovní kočárek s dvěmi original vložkami Casualplay v barvě beatle,original plášťenkou.
Měl by někdo zájem?
Mějte se krásně Bára

84matulik
2. jan 2012

@berrry11 ahojky, a nemáš foto????? to je kompletná výbava????? napíš mi prosím čo najviac, samozrejme aj cenu🙂))) 😀 😀 😀 😀 😀 😀

janulqa07
autor
2. jan 2012

@84matulik ahoj zelam stastny novy rok 🙂
my sme ho predali po 8mich mesiacoch, nebola som spokojna, bol dlhy a tazky....jedine co sa mi na nom pacilo bolo skladanie a vyhody autovaniciek.... kupovali sme v Polsku, vysiel o 200e menej ako u nas na Sk... kludne sa pytaj 🙂))

berrry11
2. jan 2012

@84matulik
Ahoj,reálná fota nemám,je složený v krabici.Prodala bych ho za 490eur.Je to sportovní kočárek,dvě original vložky a pláštěnka v ceně.Autovaničky Prima easy můžeš koupit levně použité.
Kočárek má na délku od kol až po rukojeť 1,2m,váha 11kg.
Také jsem ho měla možnost vyzkoušet,jezdila jsem s ním,když byly dvojčátka malá,od narození,do půl roka,vejdou se ti krásně,pak už dáváš do sporťáku s vložkami.Výhodou je velký,prostorný,nákupní koš a otáčení sedaček jak potřebuješ,děti si spolu můžou hrát,koukat na sebe,je variabilní.
Podle mě,kdyby se deset kočárků spojilo v jeden,vznikl by ten dokonalý🙂

berrry11
2. jan 2012

Ahoj,našla jsem foto,přidávám..jestli se mi to podaří..