Kde v Bratislave môžem vidieť golfový kočík Maclaren?

katkatt
8. jan 2011

Kde sa da v BA realne nazivo vidiet golfovy kocik Maclaren? hociktory typ ... staci ked mi napisete ulicu, aby to nebola reklama, ja uz snad pochopim 🙂
a tie co ho mate: do akej vahy sa tam realne da vozit dieta? lebo EU norma udava menej ako USA norma
vdaka!

ivush
8. jan 2011

ahoj, mali ho v tom obchode, ktorý bol kedysi v Petržalke a aktuálne je na Vajnorskej 😉

rush
8. jan 2011

v pre deti, v brendone, v mothercare v eurovei ...dalej neviem

salomuska
8. jan 2011

urcite je v predajni Pre deti, tam som ho aj ja testovala. V zahranici som bezne videla vozit sa v nom hadam aj 4-rocne deti. Nasej je zatial uplne v pohode.

skybaby
9. jan 2011

Ja som ho dnes obzerala práve na tej vajnorskej a zobrala som si k tomu aj prospekt. Sú buď do 15kg a dva typy sú do 30kg, lenže tie sú potom aj samé osebe ťažšie

bambi2
9. jan 2011

ja mam maclaren xt techno, ten je do 30kg... a ja by som ho nemenila za nic na svete!!!! vrelo odporucam.... 🙂 je aj stabilny a kolecka su dost kvalitne. ja zabehavam s tou buggy maratony po kamenoch, trave atd...
xt techno je od 0 mes, da sa dat uplne do leziacej polohy... takze pri druhom budem pouzivat isto len ten, ziadny hlboky kocik... 😉

mary575
9. jan 2011

Maclaren XT je suprový kočík a tiež by som ho nemenila za nič na svete.Je lahký,skladá sa jednoducho,proste na nom som ešte nenasla chybu... 🙂

bambola
10. jan 2011

na kosickej aj na vajnorskej 😉

stvura
10. jan 2011

na Kosickej uz hrozne dlho...ja som nad nim uvazovala, no nakoniec som kupila Chicco kvoli zimnemu fusaku. 😀 ...ale v Uk tusim 98 percent mamiciek jazdi len Mclarenom

susisus
21. jan 2011

Kocky prosim zmerajte mi ho v zlozenom stave, chcem si ho objednat ale mam sportak s uzkym kufrom a bojim sa ci sa mi vojde, VOPRED DAKUJEM ! 🙂
(neviem nikde na nete najst oficialne rozmery :(