• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Kočiar Kvety Horváthovej z fotiek v Novom Čase. Kde ho zoženiem?

6. apríla 2008 
baby vy jej zavidite :grinning: ale nie,podla mna to je dost blba tema
30. mar 2008 o 18:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
co ten kocik??? :grinning: ee...
30. mar 2008 o 18:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ved ja len srandujem :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
30. mar 2008 o 18:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja viem uhlikova:wink:....ved je to znama osobnost :wink: .. takze ku kocikom aj trosku klebietiek patri :slight_smile: .... pa
30. mar 2008 o 19:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Kvetke aj Paulínke prajem veľa zdravíčka, ale ten kočík, ja hovorím, že do takého kočíka sa hodí mimozemšťan a nie bábo :grinning: :grinning: :grinning: bez urážky, ale concord fusion nemá chybu ten je nááádherný....
30. mar 2008 o 19:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Paulinka je krasna..a Kvetke tie baculate licka tiez celkom pristanu :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

ale ten kocik sa mi teda moc nepaci, ja skor taku klasiku :wink:
30. mar 2008 o 19:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tak mamine a bábätku blahoželám :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: ale ten kočík je škaredý. :cry: Keď môj muž videl naň reklamu v Mama a ja, tak mi ho ukázal a povedal, že je škaredý ako noc a iba ak pre mimozemšťana. :grinning: :grinning: :grinning: Ani mne sa táto séria nepáči. :rolling_eyes: ,
30. mar 2008 o 20:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Vierkaaaa, pozerám, že aj teba napadlo to isté ako môjho muža. :dizzy_face:
30. mar 2008 o 20:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Mne aj mužovi sa vééééľmi páči Concord Neo práve pre jeho atypickosť. :slight_smile: V reále je krajší než na obrázkoch. Mám ho objedaný, už sa naň móóóóó teším. Sto ľudí, sto chutí.
1. apr 2008 o 22:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ten kocik vyzera tak nezdravo :grinning: :grinning: :grinning:
1. apr 2008 o 23:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Mat vase problemy dievcata :confounded:
2. apr 2008 o 09:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
som si dnes pozrela Kvetkine foto v časáku a materstvo z nej urobilo veľkú kočku a bábo je tiež peknučké. Kočiarik bol tiež na fotke, zdal sa mi síce veľký, ale pohodlný.
2. apr 2008 o 10:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ak by bola sutaz o "najmenej prinosnu temu" alebo "ako naozaj zbytocne zabit cas" - jednoznacne by tato tema vyhrala! Gratulujem.
2. apr 2008 o 12:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
to preboha naco je potrebna takato tema????????
2. apr 2008 o 12:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mna tato tema tiez moc nezaujala ale zase ked ma nieco nebavi tak to necitam a neodpisujem na prispevky :astonished:
2. apr 2008 o 12:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lula, ronit, zasah, este aj "kociare celebrit". ste mi to zobrali z ust. 2 stranky o kvete horvathovej a gratulacie jej a babatku. co uz, asi si to sem chodi citat :wink:
2. apr 2008 o 12:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
neviete ako by som nasla ten kocik co ma kvetka nech si ho aj pozriem?
6. apr 2008 o 18:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
6. apr 2008 o 21:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
lula5, ronit veď son len chcela vedieť čo je to za kočík čo ma Kveta, lebo sa mi páči a chcem ho kúpiť. To je tak ťažké pochopiť? Nechápem, ale, načo tie blbé témy chodíte a ešte aj píšete.
6. apr 2008 o 23:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
krasotka nic si z toho nerob moja :wink:
Asi mal niekto blby den a tu sa potrebuje na niekom vybit a dvihnut padnute sebavedomie. Ked ma nieco nezaujima, tak to predsa necitam, nieto este prispievam.
Poniektore prispievatelky vedia spravit atmosferu :angry: :angry: :rolling_eyes:
6. apr 2008 o 23:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no ja si neviem pomoct , ale ten kocik concord neo mi velmi pripomina nakupny vozik v tescu - ten podvozok myslim....ten vozik tak nejak obdobne vyzera...
..ale zase moze mat ine vyhody...ked uz je tak drahy...
6. apr 2008 o 23:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Nech admin tú tému zavrie, už viem, ťo som vedoeť chcela. Normálne ma rozhodili. Neznášam zbytočné útoky.
6. apr 2008 o 23:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Suem. Ďakujem
6. apr 2008 o 23:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tvoj príspevok