• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Kočiare celebrít. Pridajte fotky a komentáre

13. decembra 2010 
julka) buzz 2008 sa robi vo verzii 3 aj 4 kolesovy.. :grinning: a ku kazdemu je xl seat.
Napriklad ja som si teraz objednala iba nove koliecka dopredu z 2008. Sedia totiz aj na 2007. A ked bude mala velka, objednam si iba xl seat (asi v zltej farbe)
2. apr 2008 o 15:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:grinning: dakujem....
2. apr 2008 o 17:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Jéj cicushka, ta si normálne maniačka na kočíky. dík.
8. apr 2008 o 15:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dospivova žena má teutoniu :wink:
16. jún 2008 o 11:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte všetky. Troška oneskorene pridávam príspevok, ale Aneta Parišková má bertini x4 červenej farby http://www.pluska.sk/o-kom-sa-hovori/2008/08/
12. okt 2008 o 23:00  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
podla mojho skromneho nazoru su vsetky tieto radoby moderne a futuristicke kociky otrasne. ci na pohlad, ci z praktickeho hladiska.
tu ich beha po ulici milion a vzdy sa zlaknem, co za ufo sa to oproti mne vali. vobec sa mi nepacia. a ked si vsimam tie deti, tak tiez v nich nevyzeraju extra pohodlne.
13. okt 2008 o 10:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
aneta mala PP skate, už má bertini? :astonished:

bertini nie sú futuristické... to tam má len autosedačku namiesto korby
14. okt 2008 o 11:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zukab) a ktore ufo je take skarede a nepohodlne podla teba ? :grinning:
14. okt 2008 o 18:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
viete co ma prekvapilo, ze dara rolins mala obycajne chicco s3 a teraz ma chicco ct 0,04 novu verziu....... :confused:
15. okt 2008 o 22:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak to prekvapilo aj mňa ...
16. okt 2008 o 19:59  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby nema niektora skusenost s kociarom i'coo targo city?
16. okt 2008 o 20:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dara rolinc je tvarou chicco, tak za ten honorar, co dostane by som aj mala chicco :grinning:

ale inac nerozumiem, preco "obycajny".
to ako ine znacky su neobycajne? v com? v cene?
18. okt 2008 o 10:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte, Aneta Pariskova mala PP Skate a po case ho vymenila za Bertini X4, ze je s nim spokojna:slight_smile: Inac, ze vraj ma Bertini aj NICOLE KIDMAN.
18. okt 2008 o 10:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cicushka,
tak co sa tyka tej tvojej otazky, k mojim najstrasnejsim zazitkom patri bugaboo bee (stroller), quinny buzz, celkovo quinny, concord neo.. a podobne :wink:
ale chapem, ze kazdy ma iny vkus a hlavne, ze je IN :stuck_out_tongue_closed_eyes:
18. okt 2008 o 14:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zukab: Ono pri tychto kocikoch nejde ani tak o vyzor ale predovsetkym o funkcnost a praktickost. Tazko by si nasla lahsie (vahovo, ci skladaco/rozkladaco alebo ovladatelnostou) kociky. To ze su take futuristicke a su zo super lahkych materialov a plne inovacii ma jeden dovod a to zlahcit mamickam ich uz aj tak dost komplikovanu rolu superzeny-matky. Nic proti klasike - ale kto by to tahal do schodov ci komplikovano skladal do kufra auta :cry: :confounded:
18. okt 2008 o 15:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zukab - presne suhlasim s tucikou a este chcem dodat - kocik co mas v albume - no tazko by si s nim presla tazsim terenom - to je tak jedine ak chodis len po pesej zone alebo obchodoch - v pripade dlhsich prechadzok po horsom terene by si ocenila niektore z kocikov ktore si vyssie vymenovala :wink: ....ale to uz je aj tak mimo tejto diskusie :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
18. okt 2008 o 17:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zukab, asi som jedina, co zdiela tvoj nazor :wink:
tie moderne kociky podla mna vyzeraju ako zo scifi filmu,zopar som ich vyskusala v obchode, len tak pre spas, a nebola som nadsena, vacsina sa mi zdali "flimsy"... a nepohodlne pre baby, ja som asi staromodna, no mne pre nove baby je najlepsi tradicny hlboky kociar - pevna vanicka, kde male v pohode lezi,chranene pred vonkajsimi vplyvmi, na makkom matraci... pre mna je dolezitejsia pohoda babatka ako moja pohoda, radsej sa natrapim s tazkym kocikom prvych 6 ? mesiacov. Podla mna neexistuje jeden idealny kociar na vsetky ucely, teda aspon ja som dodnes taky neobjavila. My mame tradicny Silver Cross, pevny ako tank, no odkedy bola spolocnost pred takymi 6 rokmi odkupena, tak uz ich take dobre nevyrabaju :unamused: ... dalej mame terennu 3wheeler, trojkolku, kt. pouzivame od takych 6 mesiacov,a tiez lahnu golf. bugynu, kt. sedi v aute, ked ideme na nakupy. No a kedze o chvilu cakame dalsie baby tak to vyzera, ze budeme potrebovat dalsi kocik, pre dvoch...manzel len hlavou kruti, ze dom je plny kociarov :slight_smile:
no na druhej strane chapem matky, kt. casto cestuju autobusom, alebo musia prejst vela schodmi, ze im tie moderne kociky ulahcia zivot. Takze vsetko ma svoje za a proti, a kazda mame svoj vlastny nazor :slight_smile:
19. okt 2008 o 11:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zuzka) tak oba prve kociky, ktore si spomenula so vlastnila :grinning: Dalsi, concord neo je moj dalsi favorit. No tak som asi z vesmiru :grinning: :grinning:
19. okt 2008 o 12:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
chamomile, tak my mame quinny speedi a vanička tam bola priestranná, s mäkkým matracom a vôbec do nej nefúkalo... ktorý moderný kočík je taký, že tam má dieťa nepohodlie????
19. okt 2008 o 17:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
julia, tekvica hej, dara je tvárou chicca a určite má viac chicco kočíkov aj autosedačiek, lebo už som ju videla na všelijakých fotkách a v reportážach a vždy mala iné chicco...

a k tým futuristickým kočíkom, je to tak, ako to tu kočky popísali, život sa nám zrýchľuje a potrebujeme kočíky, s ktorými sa rýchlo presunieme z bodu A do bodu B... už to nie je tak, že sa s deťmi chodíme prechádzať von na dlhé prechádzky, ale lozíme s nimi po nákupných centrách (toto sa mňa netýka, ale je kopec takých mamičiek), prípadne pracujeme, tak potrebujeme behať po úradoch a pod... ja osobne pri druhom dieťati budem mať určite jeden z tých futuro kočíkov na rýchlu prepravu a určite budem mať aj jeden poriadny robustný kočík na dllllhé prechádzky, ktoré si neodpustím, pobyt na čerstvom vzduchu je na nezaplatenie pre imunitu dieťaťa...
20. okt 2008 o 09:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby, to sú reklamné ťahy. Frimy dajú známym mamičkám kočíky, ale musia sa s nimi ukázať v médiach, aby sme my mamičky videli, aké majú kočíku a bežali sme si ich tiež kúpiť :slight_smile: aj Alicu Bendovú som videla s casualplayom, s murou, s concordom a ešte s nejakým klasickým štvorkolečkovým... škoda, že to dávajú takým čo na to majú...
20. okt 2008 o 11:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
veronikahe------l presne tak
21. okt 2008 o 09:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
caute, dnes som si vsimla, cesky premier Topolanek ma kocik bugaboo
http://www.cas.sk/clanok/93331/cesky-premier-topolanek-napadol-reportera-blesku.html
ale lepsie by bolo, keby som to nenasla v takejto suvislosti,
skor keby boli s mamickou na rodinnej prechadzocke :slight_smile:
26. okt 2008 o 12:55  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ten co ma Aneta Pariskova (Pegperego skate) mam aj ja, ale cerveny-tango a to nie som ziadna celebrita,hi,hi :slight_smile:
prave ho predavam, mal by niekto zaujem? novy stal 27500,-Sk komplet kocik+autosedacka+taska+prsiplast,drziak na flasku,...komplet vsetko.
ak by mal niekto zaujem tu je link.
http://www.mimibazar.sk/bazar.php?user=624
1. apr 2009 o 21:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kocky a co ma Misa Cobejova? Videla som, ze uz porodila a autosedacku mala Concord Ion. Aky ma kocik?
12. apr 2009 o 12:37  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Jakabovič a Tkáč obaja majú Casualplay s4 a ale majú aj iné...
13. apr 2009 o 08:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
- celebrity nie sú merítkom toho najlepšieho, väčšinou tie kočíky dostávajú ako sponzorské, aby robili reklamu....tak je to aj u Mišky....

- tak Tkáčovci majú viacero kočíkov....
13. apr 2009 o 20:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Nema Cobejova Neo? Co to mala vcera v Ordinacii, nevsimli ste si?
27. máj 2009 o 12:08  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
deina cobejova ma fusion myslim ze polar,videla som v novinách
27. máj 2009 o 13:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No zdalo sa mi, ze je to bud neo alebo fusion, len som nevidela spodok... a ta nova vanicka k tomu, ze?
27. máj 2009 o 15:14  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tvoj príspevok