Kočík 3v1 - skúsenosti

zuzka_sjuz
13. feb 2021

Dobrý deň, prosím viete mi odporučiť kvalitný kombinovaný kočík? Ideálne 3v1. Ďakujem 🙃

cookie29
13. feb 2021

V prvom rade “kvalitný” kocik je pre každého niečo iné. Pre niekoho veľký terénny. Pre iného maly spratny. Pre ďalšieho otočný ku ktorému sa dajú odkupovať doplnky. Iný zase hľadá ľahký kocik, ktorý ľahko prejde mestom, výťahom či MHD.
V druhom rade je len malo kocikov, ktoré sú trojkombinacia a vajíčko je kvalitne z bezpečnostného hľadiska. Je lepšie kúpiť dvojkombinaciu a dokúpiť kvalitne vajíčko.
Na vyber kočíka, treba najprv definovat Vaše priority a kritéria vrátane budgetu.

oblecenie99
13. feb 2021

@zuzka_sjuz Ak chcete trojkombi,sústreďte sa na kvalitu vajíčka. Ak také nenájdete,tak ako vyššie odporučili,zohnať dvojkombimaciu alebo iba kočík s vanickou a potom dokupite šikovný spratny športiak.

anabell1985
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
zuzka102
13. feb 2021

My sme boli spokojní s Peg Perego.

zuzka102
13. feb 2021

3 kombinácia pravdaze

mima172
13. feb 2021

Osobne by som do 3kombi už nešla. Zhodli sme sa na tom aj s mužom, že ak by bolo ďalšie dieťa, tak si jednoznačne kúpime hlboký kočík a kvalitné vajíčko. Máme 3kombi Magnetico paradise, hlboká vaňa uuuuuplna topka, super kolesá, konštrukcia, všetko top, no šporťák používať nebudeme, kúpili sme si skladný športový kočík. A teraz už aj vieme, že aj z hľadiska bezpečnosti sú vajíčka z 3kombi dosť o ničom (bezpečnosť).
Ak sa predsalen rozhodnete pre 3kombi, tak sa zamerajte na kvalitu vajíčka.

pseudomonas87
13. feb 2021

@zuzka_sjuz ja tiež nedoporucujem trojkombinaciu, vajco kúpiť extra, investovať do kvality, hlbokú vaničku sme kúpili na bazáre, a športiak som zase kúpila nový podľa svojich predstáv.

basska_b
13. feb 2021

Nám poradili radšej kúpiť 2v1 a vajce zvlášť, lebo lepšie skóre majú v testoch kvality pri autonehode... my máme pomerne ťažký a veľký Baby design, ale drží už druhé dieťa...

oblecenie99
13. feb 2021

@zuzka102 Aj ja som mala Peg Perego 🙂 tam je náhodou vajíčko (Primo viaggio) jedno z najlepších,v adac testoch dostalo veľmi dobré hodnotenie. A pomerne veľké.. navyše Perego ma celkom priestrannu a skladnu športovú časť, teda my sme mali book s, dá sa dobre polohovať,nie na blbé šnúrky ale páku,dať aj do protismeru a navyše poskladať tak,že sa nemusí dávať dole sedacia časť. Za mňa super skladby a pekný kočík,bezpečné vajíčko. Aj sedačku idem malému meniť opäť na túto značku.

zuzka_sjuz
autor
14. feb 2021

@oblecenie99 ďakujem veľmi pekne 🙃

zuzka102
14. feb 2021

@oblecenie99 áno, tiež sme mali radu Book S 🙂

zuzka_sjuz
autor
14. feb 2021

@zuzka102 dnes sme pozerali tu značku a vyzerajú super, takže s najväčšou pravdepodobnosťou sa necháme inšpirovať 😊

anabell1985
Odpoveď bola odstránená
Zobraz