Používame cookies. Viac informácií tu.
Zavri

ABC Design Salsa 4 Air

Popis

ABC Design Salsa 4 Air je vyššou verziou modelu Salsa 4, patriacou pre prémiové prevedenie do Diamond Special Edition. Odľahčená konštrukcia so štyrmi kolesami je v Air edícii vybavená terénnejšími nafukovacími kolesami, ktoré spolu s odpružením zvládnu i na mierne zhoršený terén. Výhodou je aj veľký nákupný košík. Salsa 4 Air sa tiež pýši koženkovými detailmi, efektným prešívaním a lesklou chrómovanou konštrukciou.

Priestranné sedadlo môžeš otáčať a polohovať v oboch smeroch až do klasického rovného ľahu vrátane opierky nôh. Predáva sa v kombinácii so skladacou hlbokou vaničkou. Strieška na hlbokej i na športovej nadstavbe sa dá rozzipsovaním predĺžiť o panel s vetracím okienkom. Dokúpením autosedačky alebo autovaničky Doozy s adaptérmi z kočíka možno vytvoriť cestovný systém.

Parametre

Značka
ABC Design
Typ
dvojkombinácia, trojkombinácia
Hmotnosť (v kg)
14,5
Rozmery v rozloženom stave (vך×d cm)
110 × 63 × 95
Rozmery v zloženom stave (vך×d v cm)
80,5 × 63 × 28
Pôvod značky
Nemecko
Maximálne zaťaženie sedadla (jedno dieťa - v kg)
22
Doporučený vek dieťaťa (v mesiacoch)
0 – 36
Otočné sedadlo
Korýtkové sedenie
Ďalšie parametre

Otázky a odpovede

V popise sa píše že je možný úplný ľah, na videu to ale vyzerá na korýtko. Ako to teda vlastne je?
Ahoj, video je staršieho dáta, a Salsa pôvodne bola korýtková, Modely 2018/2019 však už sú s ľahom rovným, klasickým. Len ako dodatočnú informáciu spomeniem, že aj viac ako 150stupňový ľah v korýtku považujeme za úplný ľah - ale je pravda, že je to iné, ako ľah klasického typu (čo sa vekovej vhodnosti týka). Kategória korýtkové sedenie (áno alebo nie) je však vo vlastnostiach uvedená pri kočíku vždy tiež.