Kočík Baby Jogger City Mini GT a Baby Jogger City Versa

veronka
17. jan 2012

Maminky, už ste niektoré majiteľkami týchto kočíkov? Ak hej poprosím skúsenosti, aké majú klady, zápory a ak nie, tak čo na ne poviete, aké môžu byť?
Tu sú o nich bližšie informácie:

Baby Jogger City Mini GT
http://www.baby.jogger.cz/14-kocarek-citi-mini-...

Baby Jogger City Versa
http://www.baby.jogger.cz/kocarek-city-versa-mo...

sloto
30. apr 2012

@veronka a kde prosím ťa?

6mia6
30. apr 2012

@veronka ja by som tiež chcela vedieť kde?

veronka
autor
30. apr 2012
veronka
autor
30. apr 2012

@nadenkaaa už sa dá kupit GT, pozri linky čo som hodila

veronka
autor
30. apr 2012

@petacz uz je v predaji aj GT, pozri linky, ktore som hodila 🙂

petacz
30. apr 2012

@veronka Super dakujem! Som moc zvedava na recenzie.

veronka
autor
30. apr 2012

@petacz ja tiez velmi, aj ked ma uz maly 2 roky, ale chcela by som ho skusit a popripade nechala pre druhe ak bude super.....mam F4 buggy, ale ten chcem predat a bud kupim tuto GT alebo quatro monza

drobec33
1. máj 2012

@veronka
@sloto
@6mia6
@petacz kocky, na svk bude najskor od 15.5.! 🙂 Robia sa predbezne rezervacie a myslim, ze ani v cechach sa este nepredava.. 😒 V tomto termine by mala byt dovezena komplet zasielka BJ 🙂 Inak a Babymarket nema ziaden BJ na predajni. 😉

sloto
1. máj 2012

@drobec33 ja sa zaujimam o BJ gti double, tak dufam ze bude i ten, mne sa na tomto kocari velmi paci ako je skladny..... neviete ci bude aj pre dvojky?

drobec33
1. máj 2012

@sloto fuuuha, tazka otazka na mna. Na toto som sa ja vobec neinformovala. Je mi luto, neporadim ti v tomto 😒

veronka
autor
1. máj 2012

@drobec33 babymarket nema na predajni, ale u dodavatela ano, volala som tam, dorucenie trva cca 3-5 dni

drobec33
2. máj 2012

@veronka na ktory si sa pytala?

xlea
2. máj 2012

baby do CR aj SR to vozi jeden a ten isty importer, takze ak su kociky neni na SK nie su ani v CR, dodavka bude najskor v polovicke maja...

drobec33
2. máj 2012

@xlea uz som pisala 😉 Vela BJ vo vseobecnosti je vypredanych, uz sa len dopredava a caka sa na novy tovar 🙂 Cakam na info od importera 🙂

xlea
2. máj 2012

@drobec33 som s importerom komunikovala v pondelok 🙂 mam napriamo u nich objednanych par veci, tak cakam kedy dorazi BJ .-)

drobec33
2. máj 2012

@xlea no to som teda prekvapena, ze mas u nich objednavku 😲 Ak to nie je tajomstvo, co si u nich objednavala? Inak, ja uz tiez cakam na dodavku, ako na spasenie 😀

xlea
2. máj 2012

@drobec33 cakam na novy BJ GT 🙂 objednavala som u nich uz kopu veci - ale beriem to ako e-shop, tak preto ta objednavka napriamo... posledne som brala pre kamosky kapsare do auta, maju super tasticky na vymalovanie pre baby

drobec33
2. máj 2012

@xlea no mam pocit, ze hovorime o dvoch roznych firmach .. 😒

xlea
2. máj 2012

@drobec33 nie, hovorime o jednej firme... o importerovi BJ na SK a CR 🙂 maju v ponuke vela dalsich veci, nielen kociare BJ , Graco a Orbit baby...

drobec33
2. máj 2012

@xlea ja uz davno tvrdim, ze musim ist znova k ocnemu, mam slabe dioptrie 😀 😀 😀 Jasne, je to ten isty 😉 Ak mozem, este posledna otazka, kocik si objednavala tiez na priamo?

veronka
autor
2. máj 2012

@drobec33 na GT

xlea
2. máj 2012

@drobec33 jasnacka, aj kociar mam napriamo 🙂 nas prvy BJ som mala z originalbabyshopu tak tento dalsi uz budem mat z vlastneho 😀

drobec33
2. máj 2012

@xlea hmmmm, predpokladam, ze cenu ti ale oslali to mailu, ci? Nikde ich tam nemaju, kedze su dovozcovia.

xlea
2. máj 2012

@drobec33 mam komplet ponuku aj s cenami... az by bol zaujem, piste do IP 🙂

drobec33
2. máj 2012

@veronka tak toto je uz fakt divne, lebo podla info od dovozcu tu tovar este stale nie je 😒 Tak to uz co je za haluz 🙄 A presne tento chce kupit kamoska, minuly tyzden volala do babymarketu a povedali jej nieco ine. 😖

veronka
autor
2. máj 2012

@drobec33 tak už nechápem ani ja, povedali mi, že gt majú na sklade u dodávateľa, dodanie trvá cca 3-5 dní, ak má dodávateľ kočík vo farbu o akú máš záujem, v prípade, že určitá nie je, treba kočík objednať a tým sa dodania troška predlzi

drobec33
2. máj 2012

@veronka je to riadna haluz, pretoze jedna kocka si objednavala na priamo a este tu nie su. Takze je to blbost, alebo ste sa nepochopili. GTcko je novinka 2012, tovar tu este nie je. To je iste.

veronka
autor
2. máj 2012

@drobec33 viem ze to je novinka a preto som volala a este som sa jej aj pytala, ci urcite je GT aj tu a povedala ze uz ho maju, ale nie na predajni, ze u dodavatela, ze je na objednavku

drobec33
2. máj 2012

@veronka divne 😒

o1ajka
2. máj 2012

ahojte....nevieme sa rozhodnúť medzi Baby Joggerom City mini a Baby Joggerom GT ...poradťe prosíííííím ☹ ☹ ☹