Kočík Baby Jogger City Mini GT a Baby Jogger City Versa

veronka
17. jan 2012

Maminky, už ste niektoré majiteľkami týchto kočíkov? Ak hej poprosím skúsenosti, aké majú klady, zápory a ak nie, tak čo na ne poviete, aké môžu byť?
Tu sú o nich bližšie informácie:

Baby Jogger City Mini GT
http://www.baby.jogger.cz/14-kocarek-citi-mini-...

Baby Jogger City Versa
http://www.baby.jogger.cz/kocarek-city-versa-mo...

drobec33
3. máj 2012

@o1ajka podla toho co viem, GTcko je o nieco vacsie. Inak ziaden rozdiel nie je. Kamoska ho ide kupovat, mala ma 2,5 roka. Aj ked len na rychle a dlhsie presuny. Ale chcu aj druhe, tak dokupia neskor vanicku, vajco a bude 🙂 Ja by som brala GTcko, dlhsie vyuzijes. Podla mna. 😉

drobec33
3. máj 2012

@veronka ozaj, rozhodla si sa na koniec pre GTcko?

veronka
autor
3. máj 2012

@drobec33 asi áno, len musim predat F4

drobec33
3. máj 2012

@veronka a preco ho chces vlastne vymenit?

o1ajka
3. máj 2012

@drobec33 ahoj 🙂 dakujeme za radu , tiež sa skôr prikláňame ku GT-čku 🙂

drobec33
3. máj 2012

@o1ajka nemas za co 😉 ja som rozhodnuta pre Versu, mne sa Mini velmi ee 😎 A nechcem 3jkolku uz. 🙂

drobec33
3. máj 2012

kazdu ktoru zaujima Versa, alebo GT. Davam tabulku s porovnanim 🙂 Snad pomoze 😎

sloto
3. máj 2012

@xlea ahoj prosim ta mas aj cenu gt double?

xlea
3. máj 2012

@sloto GT double v ponuke nie je

6mia6
5. máj 2012

@sloto tu je aj double http://www.pramworld.co.uk/index.html?action=se... ale bližšie som to neskumala

veronka
autor
5. máj 2012

@drobec33 lebo chcem skusit gt 😉 aj ked som s nim spokojna

drobec33
5. máj 2012

@6mia6 mas pravdu. Podla vsetkeho na nas trh ale nepojde. Nikde nie je v ponuke. 😒

6mia6
5. máj 2012

@drobec33 ja len ked som ho videla. Bližšie som to neriešila. Ale je to skoda.

veronka
autor
5. máj 2012

@drobec33 v tabuľke nie je nič vidieť, lebo je rozmazaná 🙂

veronka
autor
5. máj 2012

@drobec33 tvoja kamoška ide kupovať GT pre 2,5 ročnú?

drobec33
5. máj 2012

@veronka no skusim s tou tabulkou nieco urobit. Lenze mala som to vo worde a to mi nevezme, tak som to ulozila ako jpg, ale ja to vidim v origos velkosti pekne. Nieco skusim vymysliet. Ano, ide kupovat pre 2,5 rocnu. Aj ked ona beha ako sarkan, ale dost chodia mimo, potrebuju aby mala spala a ked su na dlhsie vonku zasa nevladze. A aj na rychlejsi presun. 😉

veronka
autor
5. máj 2012

@drobec33 a aky ma teraz kocik?

drobec33
5. máj 2012

@veronka Teutoniu, ja mu mam teraz pozicanu. Stale tu nasu hrkalku nemam spat zo servisu 😅

veronka
autor
5. máj 2012

@drobec33 a ta tvoja kamoska ma aky, ked ide kupovat gt? ake su rozmery versy? a velkost koliesok?

drobec33
5. máj 2012

@veronka ved som ti pisala, ma Teutoniu. 😎

Baby Jogger City Versa parametry
Nosnost: 23 kilo
Konstrukce rámu: Hliníková
Hmotnost kočárku: 10.5 kg
Délka: 100 cm
Šířka: 56 cm
Výška (se stříškou): 96 cm
Kola: 20 cm, plastová
Rozměry složeného kočárku: 86cm x 56cm x 21cm
Brzda: Zadní s ručním ovládáním

Baby Jogger City Mini GT parametry
Nosnost: 29,5 kg
Konstrukce rámu: Hliníková
Hmotnost kočárku: 9,5 kg
Délka: 112 cm
Šířka: 62 cm
Výška (se stříškou): 101 cm
Kola: 22 cm, nafukovací F-A
Rozměry složeného kočárku: 80cm x 62cm x25cm
Brzda: Zadní s ručním ovládáním

drobec33
5. máj 2012

neda sa mi to sem dajako vtrepat vedla seba 🙄

veronka
autor
5. máj 2012

@drobec33 ja že ty ju mas 🙂

veronka
autor
5. máj 2012

@drobec33 ja by som chcela skor rozmery sedacky 🙂

drobec33
5. máj 2012

@veronka co Versu? Este nedoviezli, cakam aby som mohla kuk na nu konecne 😎

Kočárek CITY VERSA je určen pro rodiče, kteří hledají jeden univerzální kočárek pro všechny druhy aktivit.

CITY VERSA má sedák, který lze uchytit jak ve směru, tak i v proti směru jízdy. Toto bývala dlouhou dobu výsada pouze těžších a robusnějších kočárků.

Samozřejmostí je unikátní systém skládání Baby Jogger, který Vám umožní lehce složit kočárek jednou rukou, zatímco v druhé držíte své dítě.

Kočárek CITY VERSA má stejný rozměr, jako populární City Mini. Šířka 50cm umožňuje snadnou jízdu a manipulaci i v ne příliš prostorných místech. Komfortní polstrovaná sedačka s nosností 23kg zaručuje, že Vám CITY VERSA bude sloužit od narození dítěte až do jeho předškolního věku.

BABY JOGGER CITY VERSA VLASTNOSTI:
■Otočná sedačka - změnu směru lze provést v několika sekundách
■Snadné skládání jednou rukou - Quick Fold Technology
■Polstrovaná sedačka se širokou možností polohování. Doporučený věk od 6 měsíců. Pro menší děti lze použít korbičku
■Nastavitelné 5-bodové bezpečnostní pásy
■Odpružení všech kol
■Jako příslušenstí lze dokoupit korbičku pro novorozence a adaptér pro audosedačku
■Polohovatelná rukojeť kočárku pro rodiče s různou výškou
■Prostorný košík pod sedákem
■Jedinečná stříška ochraňující dítě před sluncem nebo deštěm má dvě polohy rozložení a dvě okénka pro pohodlnou kontrolu dítěte
■Polohovatená opěra nohou pro větší pohodlí dítěte
■Po složení se kočárek sám zajistí ve složené poloze
■Kompatibilní se skatem (plošina s kolečky viz. příslušenství)

katarina6
3. jún 2012

Dievcata, neviete ci uz je Versa niekde na predajni v BA? Kamoske ho odporucam nech si ho urcite kupi, je teraz v 4.mes. tehu, tak len chcem vediet ci mate info ci sa da uz niekde vidiet na zivo......
a ako je to s vanickou? BJ.com mi odpisali ze tam ide ta ista co na Select, a pani z obchodu v SKalici odpisala ze tam ide nejaka specialna, ale im ich nedodali.......
a adaptery na autosedacku tiez sa tam daju dat? v popise pisu ze ano:
Jako příslušenstí lze dokoupit korbičku pro novorozence a adaptér pro audosedačku
ale nikde korbicky ani adaptery som nevidela.......
ak budete mat nejake info, dajte mi prosim vediet......

drobec33
11. jún 2012

@katarina6 Kacenka Versa na slovensko dorazi koncom juna, zaciatkom jula bude v predaji 😒 Cakam na email od dovozcu kedy budu a kto ich bude predavat. Nebudem vediet cele slovensko, ale Ba a okolie by som mala. 🙂

katarina6
11. jún 2012

@drobec33 ok kati, daj mi potom vediet, staci mi v BA a okoli vediet....

drobec33
25. jún 2012

@katarina6 Versa bude na Slovensku v predaji az v auguste, uz mi idu na nervy. Zasa sa posunul termin dodania 😠

katarina6
25. jún 2012

@drobec33 Ach jaj! ☹ no skoda! oni su fakt s tym dodavanim pomaly, ja ked som si objednala bielu striesku myslim 4mes. som na nu cakala.....
Ale inak keby si to chcela naisto objednat, tak v polsku sa to vraj da kupit uz..... len je to risk ze nemas ho odskusany.... ale zasa ak by nevyhovoval, mozes predat do bazaru 😉...... Ja by som to mozno riskla..... prip. sa mozes spojit s dalsimi to kupit aby bolo mensie postovne ak tam bude vysoke.....

drobec33
25. jún 2012

@katarina6 no to by som celkom chcela vediet. Lenze ja som zistila, ze do Polska je rovnaky dovozca, aku u nas. Tak mi to nejde do hlavy, ako je to mozne 😒