Kočík Baby Jogger City Mini GT a Baby Jogger City Versa

veronka
17. jan 2012

Maminky, už ste niektoré majiteľkami týchto kočíkov? Ak hej poprosím skúsenosti, aké majú klady, zápory a ak nie, tak čo na ne poviete, aké môžu byť?
Tu sú o nich bližšie informácie:

Baby Jogger City Mini GT
http://www.baby.jogger.cz/14-kocarek-citi-mini-...

Baby Jogger City Versa
http://www.baby.jogger.cz/kocarek-city-versa-mo...

drobec33
25. jún 2012

@katarina6 asi zasa napisem do ameriky, nech mi napisu, kde uz je vobec v predaji. Lebo mam pocit, ze nikde 🙄

katarina6
25. jún 2012

@drobec33 no mne Majka, s nickom pajty, co som ju na teba odkazovala, tak vravela o tomto polskom linku:
http://dino.sklep.pl/nowy/baby-jogger-city-vers...

a vraj ich tam maju na predaj.

Ja zasa mam taku info, ze v Polsku je centralny sklad pre BJ Cesko, SK, a tusim Madarsko, a ze z polska sa rozposiela vsade mozne..... tak mozno ak tam uz tu versu aj vypredali tak nejako nezostalo na SK uz nic......
V USA vacsinou velmi nic nevedia o tychto stavoch skladoch, skor by bolo lepsie napisat do Polska centralneho skladu, alebo tomu SK dealerovi ze vlastne preco ich este nemaju, aky je problem......

drobec33
26. jún 2012

@katarina6 no tak som sa dnes rozhodla napisat do Dina sklep. Volala som do Ziliny a ta kocka je velmi zlata. Povedala mi, ze vraj dodavka Versy je posunuta kvoli oneskoreniu vo vyrobe. Tak som velmi zvedava co mi z Polska odpisu,pretoze mi pozerala v systeme priamo na centralny sklad a tam o Verse nebolo ani chyru 😖

drobec33
26. jún 2012

@katarina6
@pajty kocky prisla mi odpoved z Dino kociky :

Witam

We're sorry but the Baby Jogger carts will only be available for 6 months.
Regards
Agnieszka Jarachowska

😠

katarina6
26. jún 2012

@drobec33 no ja odpadnem 😀 to su magori vsetky tie webshopy!!! Naco to vycapuju na net ked to nemaju???? toto ma strasne serie! nech tam daju ze Na objednavku, alebo ze momentalne nie je na sklade atd.....
tak to vyzera ze nestihaju dopyt 😀DD.... Skoro uviedli ako novinku, bez toho aby najskor vyrobili potrebny pocet kusov 😀DDD. a este kukni tuto to je nemecka stranka, pisu ze v pol. juna k dispozicii:
http://www.o-baby.de/katalog/baby-jogger/baby-j...

ze ci tam nahodou nie je.... ale asi nie......

drobec33
26. jún 2012

@katarina6 dnes mam dobry den. Zasa som odpisala, ale neposlala 😝 Vela stranok ju ma v ponuke, ale robia iba objednavky. Ak som dobre videla, tak ani nemci ju nemaju. Maju dlhu dodaciu lehotu. No nic, asi ju uz rozchodim, videla som niekde ze ma byt tovat az okolo 20.8. a to sa mi uz fakt cakat nechce 😒
A porozmyslat este raz nad tym Mini 4kou. 😅

katarina6
26. jún 2012

@drobec33 myslis City Mini stvorkolka? 🙂 No vidis ved to je tiez ok 🙂, aj ked kolesa nie su velmi na zimu, ale spravili City MIni GT, tie su lepsie..... To sa da uz kupit? ci to je tiez novinka? Mrzi ma to... chapem ze potrebujes urgentne uz novy kocik! ☹

boska79
27. jún 2012

@katarina6 versa vraj az v auguste... koncom. nechapem naco davaju vsetci ze zaciatkom jula, ked nebude. 😅

drobec33
27. jún 2012

@boska79 no ved to, az niekedy okolo 20teho bude 😠 Ale ako som pocula, nestiha vyroba..

katarina6
28. jún 2012

@drobec33 Kati, a co keby si si zatial kupila City mini z bazaru, napr. tu predava celkom novy:
https://www.modrykonik.sk/bazar/kociky/hvlt/bab...
a potom v auguste kupila Versu ked dorazi.
A inzerat ze predavas City Mini si mozes dat uz v juli, aby si ho do augusta predala, ked budes brat Versu.....
Inak som napisala vsetkym dealerom po celom svete 😀, len tak zo srandy, ze ci vobec niektora krajina ho ma, zatial mi odpisali vsetci ze az v auguste....u vsetkych to je rovnako zatial.....

drobec33
28. jún 2012

@katarina6 Kacenka si velmi zlata 🙂 Ja nechcem 3jkolku, chcem 4lkolku a mam este jeden dovod, preco kupim radsej uplne novy. Kupim si 2012 (ktora je o kusok lepsia a hlavne si doplatim fakt len par EURo a mam s plnou zarukou). 😉 Nic proti predavajucej.
Priznam sa, nechcem uz kupovat dalsi a potom znova predavat a zasa kupovat. Uz som celkovo okrem ineho na kocikoch tratila penazi. 😒 Uz sa rozhodnem, teda ci pockat, alebo budem riesit Minicko. 😒 Necham si to prejst hlavou. Este chcem skusit Sofi posadit do Selecta, aby som mala predstavu, aka v nom bude narvana neskor Terezka 😀 A potom sa definitivne rozhodnem 😀

katarina6
28. jún 2012

@drobec33 jaaj, zabudla som ze nechces 3kolku 🙂, ani ja by som nechcela 😀.
Takze chces bud City mini 2012 4kolku, alebo City Versu?
a to GTecko? Problem by si mohla mat s malymi kolesami v zime, ked si kupis obyc City mini. Aspon to GT keby si vzala, tam je lepsi dezen. ale to asi tiez este nie je na trhu a nema 4 kolesa, ci? nestudovala som to.......
Fakt skoda ze uz teraz nemaju tu Versu ☹.... jedine ze by si nejaku vzorku od niekoho ukradla 😀DD, lebo vzorky na prezentovanie mali v Anglicku......
Ono da sa aj s mini prezit, aj ked sa neda otocit v proti smere jazdy, no je tam hore take okienko na streche, teda aj dve, a ked mala bude (polo)lezat, da sa aj cez to s nou komunikovat..... Len teda tie kolesa neviem ako v zime budu.....☹

drobec33
28. jún 2012

@katarina6 v podstate ano, uz mam viac menej jasno. GTcko je iba 3jkolka, takze nehrozi 😒 Inak GTcko je uz v predaji aj tu,len zmizol ako tepl eparky 😀
Fiiha, to som nevedela ze ako to funguje so vzorkami .. 😕 Mne vobec nevadu, ze sa sportiak otocit neda, vzdy som to tak mala. PPcko ma mensie kolieska aj uzsie a dalo so. Aj ked tazsie, ale islo to. Mne este stale nedava spavat aj ten Bumbleride, ale je to 3jkolka 😖

lubinka26
28. jún 2012

@drobec33 ani ja som nechcela 3kolku, ale 4kolka bola iba cierna a prisla fialova novinka, tak som isla do 3kolky. a nedam na nu dopustit. uplne krasne sa ovlada a je velmi stabilna. mam BJMC.

drobec33
28. jún 2012

@lubinka26 ja som mala 3 3jkolky a uz nechcem ani za svet. Casto potrebujem tlacit kocik jednou rukou a hlavne z a na obrubnik. Je to na figu, kocik strati stabilitu 😒 Tudy cesta nevede 😀 Inak na predajni mi pan ukazoval 3kolku, isiel ju tusim iba troxhu potlacit a skoro ju prevratil 😅 Za 3 roky som si s 3jkolkami uzila az az 😀

katarina6
29. jún 2012

@drobec33 ake symbolicke! 😀 3 roky s 3 kolkami! 4.rok so 4kolkou! 😀DDD tak to bude urcite ono! 😀DD
Ja si myslim ze urcite ta 4kolka bude lepsia ja na zimu, lebo je kazde koleso zvlast, a pri 3 kolke ma BJCM to zdvojene koleso a to by mohol byt problem, ze by tam sneh na tom zostaval a sa to tam blokovalo! Pozerala som aj ten Bumbleride, a on je dost lahky co ma prekvapilo, lebo na obr. vyzera velky a tazky.... ale teda je lahucky, len potom ked si to porovnam s Versou je sice o kilo lahsi ale ma nosnost len do 15kg, a versa az do 23kg! Co je fakt rozdiel a je to taky dokaz ze teda BJ ma pevnejsiu konstrukciu, ked udrzi takmer dvojnasobok vahy, ale nie je dvojnasobne tazsi......
Potom sa neda zlozit 1 rukou 🙂, ako BJ, tak to je tiez super vec 😉. no a nepozerala som teraz na city mini ze do kolko ma nosnost, ale urcite podobne ako versa, polohovat sa tiez da az do lahu, ze to nie je korytkove....
No a akurat najvacsia vyhoda su asi tie kolesa - Blumb. ich ma pekne velke terenne, a este ma polohovanie noziciek, co je tiez fajn vec..... a Ma prekrasneee farby!!!! :0), V tomto BJ predbehne hocijaka ina firma 😀, oni su taki suchari! 😀DD

TAk fakt neviem, je to na zamyslenie, na jednej strane ak si bola max. spokojna s Blumb., tak by bolo fajn sa k nemu vratit...... na 2.strane vravis ze 3kolku uz nechces.... a ake 3kolky si mala? aj ten blumb. bol nestabilny? a pliko je 4koles. tiez, nie je 3 kol....... no a tiez by bolo fajn vyskusat aj inu znacku, a teda aspon nieco z toho BJ by bolo snad fajne 🙂...... Len si nekupuj cierny, lebo to dost taha slnko a potom to vyzera dost prasivo......vybledla mamickam aj strieska, aj vanicku som videla vyblednutu.....

Tak teda ides na City mini 4kolku? 🙂 Myslim ze nakoniec budes spokojna aj s nim, a snad aj usetris 🙂, stoji menej nez versa ze? 🙂

drobec33
29. jún 2012

@katarina6 Co sa vahy tyka Kati, tak je to uplne v pohode. Si zober, Sofinka ma 3,5 roka a vazi nieco cez 13,5 kg 🙂 Cize tych 25 je vaha na dve deti 😉 Pre mna je skor dolezitejsie to, aka velka ta sportova cast je. Ja aj tak nechcem Terezku vyvazat dalsie 3 roky 😀
Vsetky 3 kolky su menej stabilne, ako 4lkolky. Ale na vacsinu clovek pride, az ked musi tlacit a ovladat kocik jednou rukou. Mala som Jane, Bumbleride a P&T. PP Sicko je 4lkolka jasne.
Musela som sa smiat s tou farbou. Nase P&T cko bolo cierne a teda vobec nebolo vyblednute. Podla mna dost zavisi aj od znacky, resp. od kvality materialu z ktoreho sa potahy siju. Ja som praveze chcela ciernu zasa, lebo je to uni farba. Mozem si doladit farebne ako chcem 😉 Aj ked je pravda, ze na PPcku mam jeden lem na streche uz taky vytahany od slnka 😒 Tak neviem. Este uvidim. Farba je to posledne, co ma trapi 😖
No ano Minicko je o dost lacnejsie ako Versa. Ta stoji skoro 400 a Mini s madlom do 300.

katarina6
30. jún 2012

@drobec33 no hej, je cierna neutralna, ale tak aj napr. tato sand je neutralna:
http://www.eurekakids.net/en/babycare/baby-jogg...
aj cerveno cierny som videla tento 4kol., tam dole na nohach to je cierne, nemalo by sa to spinit..... no fakt tu strechu ciernu by som nevyberala, mozno ked to budes dobre opatrovat, nenechavat dlho na slnku tak sa to nevytaha, ale inak asi hej.... neviem ci existuje taky super kvalitny mat. cierny co sa nevytaha od slnka po case......
Inak som pozerala este foto tych 4koliek mini, a tie kolesa nie su take strasne, maju dezen, a nevyzeraju byt nejake mini, tak si myslim ze aj tu zimu nejako zvladnu..... tak to bude ok......
Tak myslim ze nakoniec to bude aj lepsie riesenie to mini kupit, usetris peniaze, mas tam polohovanie do lahu, nie do korytka, a dozivotnu zaruku tam tiez mas 🙂, teraz uz len najst, kde ho maju najlacnejsi 🙂 a uz si ho kupit, lebo myslim ze ked ma mala uz 3,5r. tak uz ho ani tak velmi nebudes potrebovat, po zime uz sa vozit mozno nebude vobec Sofinka 😉. TAk nahod foto noveho kocika potom 🙂, uz je jedno aky 🙂... ci city mini alebo Bumbleride.

drobec33
30. jún 2012

@katarina6 Kacenka, ale Sofinka sa uz nevozi dost dlho, to je pre Terezku 😀 Ja som Sofi spomenula preto, aby som mala predstavu aky je kocik velky 🙂
No uz to nejako dovalcime, ale Bmbl. urcite nie 3jkolku uz nechcem. 😎

katarina6
30. jún 2012

@drobec33 joooj ja som uz domylena, stale si nepamatam ktora je mladsia, starsia, ani neviem do kolko rokov sa vozia deti 😀DDDD

boska79
30. jún 2012
drobec33
30. jún 2012

@boska79 dakujem za tip, ale urcite nie 😉 Len som pozrela na strechu a vedela som, ze to nie je pre mna spravna volba. 😉 Nevyhovuje mi na nom dost dalsich veci 😒

boska79
30. jún 2012

@drobec33 sola a urbo od mamas and papas? Hej ta strecha je zvlaaaastna...

Neako nemam co kupit :///

drobec33
30. jún 2012

@boska79 bola medzi tymi, co som zvazovala. No ta strecha ma urpimne dost sklamala aj na M&P ☹ Mam uzsi vyber kocikov v albume, mozno sa inspirujes. Mne najlepsie vysiel BJSC, ale sportiak je kratky 😠 Na Versu neviem ci sa mi chce este skoro dva mesiace cakat (aj ked sa mi neskutocne paci), 3jkolku uz nechcem a vyslo mi to Minicko asi ako najlepsia volba. Keby som mala ibajedno dieta, tak si znova kupim Bumbleride, ale uz som pisala preco nechcem 3jkolku 😒

boska79
30. jún 2012

@drobec33 ja som ich tiez mala u niekolko... Kuk do mojho albunu a uz okrem versy, bjcm alebo m&p nemam co kupit...stokke chysta novinku koncom leta, tak mozno by sme dva mesiace vydrzali s bjcm alebo mutsy evo...

drobec33
30. jún 2012

@boska79 jaaaj ano, pozerala som tvoj albumik uz davnejsie 😉 Ja som uz z toho tiez zmagorena a nemam chut ani peniaze kazdu chvilu kupovat potom dalsi kocik zasa 😖

babo79
17. júl 2012

tak uz cakame na GT tesim sa..len chcela by som vas poprosit ak by niektora pomohla..chcem si dat usit podlozku a kocka mi poslala nakres na elite ze mam porovnat s GT urcite budu ine miery nepomohla by ste mi niektora?my sme teraz mimo Svk..a prideme az za 3tyzdne.. 😒 a kocka by mohla zatial tu podlozku usit.ak by mi niektora pomohla napiste poslem ten nakres.zatial dikes 😉

katrenka111
20. júl 2012

baby tiež zvažujem kupit kocik baby joger city versa, myslíte že by mohol byt už pre 5.mesacneho, da sa dat aj do uplneho lahu???
alebo ktorý sa da este dat do protismeru od tejto znacky???

boska79
20. júl 2012

@katrenka111 versa bude az v oktobri vraj...takze dorastiete 😉

katrenka111
20. júl 2012

@boska79 no na nete ju už maju v obchodoch....