Kočík Baby Jogger City Mini GT a Baby Jogger City Versa

veronka
17. jan 2012

Maminky, už ste niektoré majiteľkami týchto kočíkov? Ak hej poprosím skúsenosti, aké majú klady, zápory a ak nie, tak čo na ne poviete, aké môžu byť?
Tu sú o nich bližšie informácie:

Baby Jogger City Mini GT
http://www.baby.jogger.cz/14-kocarek-citi-mini-...

Baby Jogger City Versa
http://www.baby.jogger.cz/kocarek-city-versa-mo...

shira_
15. apr 2015

http://www.pishposhbaby.com/baby-jogger-city-ve... a daju sa za 69 $ dokupit gt kolesa..
myslite ze vznikne ten isty kocik co sa tu predava za min.430e?

shira_
16. apr 2015

aha tak uz som to preskúmala... ceny su len pre usa. ked sa to posle k nam, tak to vychadza na dvojnásobok 😀

silvusa911
16. apr 2015

@shira_ to som ti presne chcela napisat. a este treba priratat clo,okrem shippingu...

shira_
19. apr 2015

tak uz teda by mi mal priiiiist buduci tyzden, neviem sa dockat. dala som so ho poslat do roboty, muz nevie o tom 😀 😀 no snáď sa mu bude pacit.. lebo trojkolku teutoniu neznasa

petka73
27. apr 2015

Ahojte, má niekto túto vaničku na BJCM, aj v inej farbe, a zároveň aj vajíčko Maxi Cosi? Pasujú adaptery od vaničky na vajíčko? V popise som čítala, že áno, ale radšej sa pýtam, aká je realita 🙂

shira_
27. apr 2015

@silvusa911 no versa je doma, zajtra este madielko a musim povedat, ze cim viac ju skusam, tym viac som presvedcena, ze je fantasticka!

kvetulienka253
3. aug 2015

ahojte, prezili ste niekto s BJCM GT aj zimu? Aky fusak ste mali? Mam GTcko, a neviem sa rozhodnut, ci na zimu postaci, alebo nie. dakujem

jaredine
3. aug 2015

@kvetulienka253 prezila a v pohode.. mala som fusak kaiser. je pravdou ze sa mi trochu smykal a bolo treba obcas dieta aj s fusakom povytiahnut hore, ale nebol s tym ziaden problem a urcite by som kvoli tomu neriesila iny kocik.

tin_ka
14. okt 2015

Neviete mi prosim niekto poradiť, nanoznik versa sedí aj na city mini? Vdaka

silviaeli
30. júl 2016

@katrenka111 dobrý den..nemate náhodou tento kociarik na predaj😉dakujem S.

mahoda
15. sep 2016

ja mam uz 2rocneho syna a vystriedala som 3 kociky, kym som sa odhodlala kupe Baby Jogger City Mini GT... prvy som mala Concord so sportovou castou Neo, ako hlboky bol super lahucky, v lete parada, v zime ked napadol sneh som musela kupit iny, lebo tento nepresiel ani krok v cerstvo napadnutom snehu... kocik som si ale nechala ako nahradny na leto, lebo bol lahky a sportovu cast som si mohla otocit aj v smere, aj proti smeru jazdy... vadilo mi ale skladanie do auta, ze sa musel oddelit podvozok od sportovej casti.. tak teda na tu zimu som kupila Jane Slalom Reverse... tazky kocik na nosenie po schodoch, ale po terene aj po snehu jazdil super, sportova cast bola dost dlha, ale uzka.. ale nevadi, v pohode sme sa vmestili, v aute sme mali vzdy concord, tak som to nemusela vlacit a skladat... ked mal kubik rok, povedala som si, ze staci jeden kocik, rozhodovala som sa medzi Nuna Peep De Luxe a este niecim, kupila som Nunu novu, mala aj nastavovaciu cast pod nohy, ked maly spal, ale po prvom dni som vedela, ze to bol omyl... tie male umele kolieska skripali na kamienkoch, zle madlo... proste nieeeeeeee, my sme totiz od malicka vela vonku, stale spavame v kociku aj teraz buvame v kociku... chcelo to nejaky velky, ale lahky a spratny kocik.... stale som premyslala, ci taky aby som nanho videla ja, alebo aby videl on... vyhral Baby Jogger CM GT, rozmyslala som, ci zase novy, lebo v Polsku nove verzie predavali v nadhernych farbach, ale najprv som ho chcela otestovat, tak som kupila skoro za 300€ tu ojazdeny, dokupila som si k nemu "ponozku", aby maly mohol v pohode spat vonku a poviem Vam, lepsi kocik pre mna nie je! Lahulinky, jednou rukou sa da manevrovat, jednou rukou skladat, je priestranny, perfektna dlha strecha, dost velky kosik, do auta sa super posklada na fakt spratnu skladacku, po terene perfektne peruje, opierku si sklopim do polohy do akej chcem... na strieske su dve okienka, ze vidim na maleho, madlo sa da nastavit do viacerych poloh, rukovat tiez, vzadu sietka na vetranie... keby som vedela, ze ho budem takto vela pouzivat, objednam si hned ten novy krasny... ale ostala som uz pri tomto starsom kusku, ma uz asi 3 roky ale jazdi stale perfektne a proste myslim, ze este tuto zimu a buducu jar v nom pospime a v lete uz asi podarujeme sesternici, lebo uz dufam v 3 rokoch nebudeme potrebovat.. ale doporucujem ho, dokupte si tu vec pod nohy, opierku na nohy, ja som to nasla na polskej stranke, stalo to asi 10€, a fakt kocik na leto, na zimu, sneh sme presli bez prekazok uplne super, do terenu, do mesta, vsade! a pozrite, kolko v nom ma 2rocny miesta... podla mna od 10-12 mesiacov pouzitelny, a videla som uz aj od skor, ale zdal sa mi moc velky pre male babo, co zacina sediet...

tatiana_98
23. okt 2016

@mahoda dobry den, prosim vas poslete mi link na tu opierku na nohy kde ste to kupili? neviem pod cim to mam hladat, nasla som len jednu pani v cechach co to vyraba a ta do konca roka ani objednavky neberie. dakujem velmi pekne. t

mahoda
23. okt 2016

bol to nejaky polsky web... skusim pohladat a napisem Vam

silviaeli
23. okt 2016

@tatiana_98 Dobry den..ak myslite polohovanie nožičiek..mam na predaj v čiernej farbe..

tatiana_98
23. okt 2016

@silviaeli ano to 🙂 presne cierne (bez ozdob, presivania) potrebujem 🙂 napisem sukromnu spravu

myzma
21. jan 2017

Caute, keďže chcem zmeniť kočík versu za mini, ponúkam svoju červenú dohodou, je to gt

maja_p
3. apr 2017

@myzma ahoj mala by som záujem o bližšie informácie, môžeme sa dohodnúť cez IP? Ďakujem

myzma
3. apr 2017

@maja_p čauko, ponuka je na polroka neaktualna, kedze sa mi nepodarilo vymenit ani predat, bola som nutena kupit korbicku a používam ďalej pri najmladsej, ma mesiac, vize az na jesen dam do ponuky

maja_p
3. apr 2017

Tak nič 😢, na jeseň už bude neskoro potrebovala by som ho teraz... Ďakujem

katarinnak
23. aug 2017

Ahojte, mal by niekto zaujem o kupu ciernej Versy? KOcik sportovy ma 4 roky po dvoch detoch, vanicka je po jednom dietati, plus skejtik.

fidanaf
20. okt 2017

dievčatá, viem, že toto je už možno staršia konverzácia, ale je možné niekde kupiť v bazare city mini GT alebo versa? lebo ja hladam a hladam a nič nenachádzam, alebo?

silviaeli
20. okt 2017

@fidanaf mam na predaj GT..😉

silviaeli
20. okt 2017

@silviaeli komplet príslušenstvo, ak máte záujem rozpíšem a pofotim😊

misinka866
29. jan 2018

@silviaeli prosím, nánožník máte?

silviaeli
30. jan 2018

@misinka866 áno..ale skôr je na zimu a taktiež aj rukávniky na madlo pre rodica

katkatt
17. feb 2018

@silviaeli poprosila by som info o gt, co predavate, dakujem 🙂

silviaeli
18. feb 2018

@katkatt Ok..zajtra Vamnapisem..😉

petrahankova
13. mar 2018

@silviaeli Prosím ake príslušenstvo mate na predaj?Dakujem

silviaeli
28. mar 2018

@misinka866a o mam aj nanoznik