Kočík Baby Jogger City Select. Máte s ním skúsenosti?

kkiki
27. okt 2010

ahojte, ma niekto skusenost s touto znackou ? http://www.babyjogger.com/city_select_lp.aspx planujem si ho zaobstarat ako double, tak ak niekto vlastni tento model, budem rada za kazde hodnotenie 🙂

zuzickara
15. jún 2017

Dobrý deň,prosim vás o pomoc.Da sa športová časť z kočíka City elite zložiť a dať na konštrukciu len vajíčko, tak ako sa to dá s hlbokou korbičkou?Alebo musí byť vajíčko upevnené len na športovom kočíku? Ďakujem za odpoveď.

sanny01
11. júl 2017

Ahojte, mam BJCS kupila som ho od jednej pani...Takze nie je novy, chcem sa spytat kosik je uz skaredy a chcela by som si ho dat vymenit...Da sa niekde kupit novy alebo ako ste to riesili? Dakujem za rady

katkatt
11. júl 2017

Daju sa niekde kupit samostatne predne kolesa? Mate niekto skusenost, ze sa Vam ta pena zodrala az po plastove koleso?

bibi21
28. júl 2017

@katkatt ja som kupovala na jar nové kolieska. cez net prenasedeti.sk. okolo50eur aj s kuriérom.

bibi21
28. júl 2017

dievčatá ako čistíte sedaciu časť a striešky? ručne? dakujem.

anomis31
28. júl 2017

@bibi21 Dá sa to celé zvliecť,také výplne potom musíš vybrať a zostane ti len mäkký poťah...ja som to takto aj so strieškou ručne vo vani...

bibi21
28. júl 2017

@anomis31 dakujem. ked tú sedaciu časť celú zoblečiem tak ostane ešte prichytená o nu za kovova obruba okolo nožičiek. to si prala teda aj s tým?

anomis31
28. júl 2017

Ta kovová obruba sa mi dala tak vyvliecť do jednej strany

anomis31
28. júl 2017

@bibi21 len si to poriadne zapamätaj ako si to dávala dole,mne to trvalo trošku dlhšie kým som to ponavliekala celé 🙂))

katkatt
28. júl 2017

@bibi21 dakujem za info, uz som myslela, ze to ani nezozeniem, lebo na stranke to nemaju
aj my sme to prali rucne vo vani a susili na dvore, do pracky som sa bala

katkatt
30. júl 2017

@bibi21 tam uz nie su dostupne, lebo dodavatel ich nevie dodat. A kupili ste cele kolesa ci len pneumatiky?

bibi21
30. júl 2017

@katkatt cele predne kolesa.

huahua
20. aug 2017

Dievčatá, mame pozicany tento surodenecky kocik, ale prosím vas, ktorý fusak najlepšie pasuje do športovej casti? Staršia by možno prežila aj s nejakým teplým overalom, ale drobec bude určite potrebovať fusak.

ciernatko
25. aug 2017

@huahua ja mám originály tie sú najlepšie. A túto zimu idem testovať obyčajný fusak,lebo maličká budú mať v decembri len pol roka

huahua
25. aug 2017

@ciernatko to su aj original fusaky do toho? Môj bude mat v decembri 9 mesiacov

ciernatko
25. aug 2017

@huahua áno je to taký fusakonanoznik.pozri stránku všetko pre deti.sk

anomis31
25. aug 2017

@huahua niekde son čítala,že aj zn. Ivemababy pasuje...skús popozerať ešte vo fórach,lebo už to mamičky viackrát rozoberali...ja mám emitex,ešte som ho tam neskúšala inštalovať...keď bude trochu času vyskúšam a napíšem...originály majú aj na 4mama.sk

05ada
25. aug 2017
Používateľ 05ada je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od 05ada.

Ahoj ak Ti to pomoze, ja som vymenila Stokke za Baby Jogger Elite a nemenila by som. Je to bezecky kociar, velky aj pre dieta aj na nakupy, lahko sa sklada a manipuluje sa s nim. Plne ho vyuzivam. 👍

zuzickara
25. aug 2017

Ahoj,uz ho mám doma a vždy keď môžem tak ho len tak naprázdno hore dole kočíkujem...je parádny,babo ho otestuje až dva mesiace;)Som rada,ze si mi potvrdila môj výber😊

luciiija
18. mar 2018

Ahojte, mam prosbu. Viete mi prosim poradit, kde by som kupila, zohnala nahradnu striesku na baby jogger city select? Ďakujem

bibi21
18. mar 2018

@luciiija prenasedeti.sk ja som tam kupovala nahradne predne kolieska

luciiija
18. mar 2018

@bibi21 dakujem za info. pozerala som tu stranku už skor, ale v ponuke som to nenasla, ale tak im napisem.

katkatt
18. mar 2018

@luciiija odporucam skusit aj skupinu na fb nazvanu Baby jogger czech. Mozno tam niekto preda len striesku al. na zakazku usije

luciiija
19. mar 2018

@katkatt dakujem, skúsim tam zistit 🙂 vdaka za nasmerovanie.

Prenasedeti.sk mi odpisali, ze striesky sa samostatne nepredavaju ☹

katkatt
19. mar 2018

@luciiija alebo este napisat firme Eurotrade (importer), ci by nevedeli zohnat. Ja som od nich kupovala kolesa na city select

jardasa
27. mar 2019

Ahojte, máme BJ City Select a veľmi ťažko ide brzda aj skladací mechanizmus. V návode som sa nedočítala ako sa to dá premastiť, nemáte niektorá skúsenosť?

lenka100218
25. jan 2020

Prosim 🙏🏻🙏🏻🙏🏻🙏🏻 vas mate niektora skusenost s farbenim striesky? Vraj tento sprej je na to dobry (foto pozicane). Ozaj neschadza po nom farba, neobtiera sa, nestvrdne material po nastiekani ? (Mam cerveny kocik) Ci je nieco lepsie este?
Dakujem pekne 🤗

lenka100218
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
lenka100218
25. jan 2020
jardasa
30. jan 2020

@luciiija Ahoj, počula som, že by mala pasovať na kočík aj strieška z Bugaboo.