Prihlás saZaregistruj sa tu!
Modrý koník - Modrý koník • Skutoční ľudia. Skutočný život. Reálne skúsenosti.
  • Bazár
  • Diskusie a skupiny
  • Príspevky
  • Poradne
  • Recenzie
  • Magazín
icon
DiskusieKočíky a kočíkovanie

Kočík Baby Smile V - max

avatar
mimuska123_
11. jan 2012

ccheme kupit tento kocik....a mame auto fabiu..bude problem ho potom skladat a nosit v aute?a ako ste s nim spokojne, ktore ho mate...dakujem

avatar
zuzikkaa
•
11. jan 2012

@mimuska123_ https://www.modrykonik.sk/forum/na-kocikovanie/kocik-v-max-od-baby-smile-ako-ste-spokojne/
https://www.modrykonik.sk/forum/na-kocikovanie/mate-skusenosti-s-kocikom-baby-smile-v-max/
https://www.modrykonik.sk/forum/na-kocikovanie/15-mesacnemu-synovi-je-maly-kocik-baby-smile-co-robit/

Podobné diskusie

  • S ktorým športovým kočíkom ste spokojné? 7
  • Športový kočík, ktorý sa ľahko skladá 4
  • Aký športový kočík sa zmestí do Fabie? 6
  • Zmestí sa kočík Tako Perso do výťahu? 1
  • Kočík Maxi - Cosi Mura 4. Má ho niekto? 19
  • Zmestí sa kočík Jané Slalom Pro do Škody Fabie? 3
sticker browsing pony
Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa v diskusiách
  •  Opýtaj sa nás
  • Kódex
  • Pravidlá bazára
  • Všeobecné podmienky používania
  • Kontakt
  • Hlásenie nezákonného obsahu (DSA)
  • Reklama
  • Kariéra
  • Cookie pravidlá
  • Ochrana osobných údajov
iconiconicon