Používame cookies. Viac informácií tu. OK
sisaha
18. dec 2011

@martinka1002 ono chybami sa clovek ucí..Co ti na toto napisat? Keby sa mne stalo, ze si nieco zabudnem obzrieť a zistim to napr. az doma, tak to nalozim do auta a pekne krasne im to vratim a odstupujem od zmluvy. mas dve moznosti, bud si kupit zase nieco vacsie podla tvojich predstav, alebo si uz kupis bugynu, ktoru vyuzijes az do jeho cca 3 rokov.

zuzana76
18. dec 2011

@martinka1002 ja by som kocik predala v bazare, napr aj tu na MK a kupila novy, presne taky ako potrebujete velkostou.

magic08
18. dec 2011

@martinka1002 aky baby smile mate? j som mala neo a max.spokojnost po vsetkych strankach. predala som ho len nedavno, ked sme uz pouzivali golfac, no mne sa mala do sportaku vpohode zmestila aj s fusakom. a to podotykam, ze je dost velka na svoj vek... podla mojho nazoru su tie sportove casti dost velke, v porovnani s inymi podstatne drahsimi kocikmi...

andreah25
18. dec 2011

Nahoď ho na bazár, predaj - samozrejme predáš so stratou a kúp si čisto len športový kočík, je ich mnoho, sú aj s nafukovacími kolesami, bude treba len dobre hľadať a vždy si pozeraj tak, aby mal aj nánožník, aj pláštenku a keby mal aj prebaľovaciu tašku bolo by super.

zuzikkaa
18. dec 2011

@martinka1002 no ved toto je chyba co robime vacsinou pri kupe 1ho kocika
ale tento kocik je teda unikat...u nas ich je vela,,casto vidim jednu co ma dvojicky a tie teda z tych kocikov trcali uz ked mali cca 1rok 😒
ked boli naobliekani a mali capice v zime vobec sa im nedalo vystriet budu cez hlavu a ked snezilo alebo prsalo tak mali cez hlavu plastenky na kocik...no hrozny pohlad...tento kocik ma proste kratku opierku a aj budu ma nizko...no co uz teraz ked je zima...skus malu nejako prezimovat a potom ho radsej predaj a kup si cisto sportak a uz si daj pozor co kupujes 😉

elienka
18. dec 2011

@martinka1002 presne ako baby píšu, chybami sa človek učí, tiež by som nevedela na čo sa zamerať keď som kupovala prvýkrát kočík. aj moji kamoši kúpili coletto za 400e a mali rovnaký problém. Ja by som kočík predala a kúpila si samostatný šporťák z druhej ruky. Ja mám PP gt3 z druhej ruky za 180e a miesta je tam až až (to že zaberá celý kufor v aute, to je už iná story, ale ja som max spokojná, je to kočík mojich snov), nemám problém zísť schody ako má veľké kolesá, a sú aj nafukovacie

mircalla
18. dec 2011

@martinka1002 tiez navrhujem predat
nanoznik sa kupit samozrejme da,ale to nic asi neriesi, ak mu je tam tesno

ja som sa tiez poucila s kupovanim kocikov
pri sportaku som si uz precitala nazory, recenzie, a tiez ma zaujimali rozmery.....

@magic08 to je vec nazoru....my sem mali neonato synchro sport napriklad, bol strasne maly a uzky (myslimsportovu cast), kamoska co ho mala tak jej sa zdal ok....podla mna to uplne mini......ja uz nedam len na rady, zaujimaju ma rozmery a hlavne chcem ten kocik poriadne vidiet, co kupujem
predala som ho zo stratou, ale som rada, ze som sa ho zbavila

nas sportak ma 96 cm dlzku a je siroky, tento mal o 12 cm menej, takze uz teraz by sa mi tam maly nezmestil
co je niekomu dobre, nemusi byt aj inemu, len tolko

magic08
18. dec 2011

@mircalla ja som vyjadrila len som nazor a skusenost s kocikom baby smile... tot vsjo... kolko chuti, tolko nazorov...
ale ak sa ta mozem opytat, aky sportak teraz mate, s takou dlzkou? by ma zaujimalo do buducnosti... 🙂

mircalla
18. dec 2011

@magic08 jane slalom
je fakt velky, aj siroky
i ked tiez ma svoje nevyhody, napriklad tazko sa ovlada brzda,ako kazdy kocik
ja baby smile nepoznam, ale zase viem,co je to sa jedovat s kocikom,ktory nevyhovuje, radsej som kupila novy, i ked ten povodny mi strasil v pivnici dlho, kym sa predal

magic08
18. dec 2011

@mircalla aj ja momentálne riešim takýto problém... tiež som kupila kočík, ktorý mi absolutne nevyhovuje a predala ten, čo som s ním bola nadmieru spokojna... 😖

mircalla
18. dec 2011

@magic08 nuz to je este horsi pripad, ja som to mala aspom v opacnom poradi:(( s tymto som spokojna

martinka1002
autor
24. feb 2012

@sisaha ja som si to všimla až po pol roku kedy malý začal sedieť a nahodili sme športovú časť, to už ma ani nenapadlo ísť do obchodu späť :(

martinka1002
autor
24. feb 2012

@mircalla ten náš Baby smile sa nedá ani poriadne od novoty odbrzdiť, mysleli sme, že to vychodíme ale absolútne sa s tým nič nepolepšilo.

mircalla
24. feb 2012

@martinka1002 Inak to je asi jedina nevyhoda mojho terajsieho kocika. Odbrzdit ho - mozes si kotnik zlomit, tak tazko to ide, jedine snad v cizmach.....Raz som ho zabrzdila v lanovke v Alpach, a ani za svet sme ho nevedeli odbrzdit, zabava to bola

martinka1002
autor
25. feb 2012

Tak to si viem predstavit =) my ked sme cestovali v autobuse tak sme takmer nestihli s kocikom vystupit....

viktoria231
14. apr 2013

ahoj cakam babo
😀

kiakocikovsvet
14. apr 2013

@mircalla skúste si premazať brzdy

Tu začni písať odpoveď...

Odošli