15 mesačnému synovi je malý kočík Baby smile. Čo robiť?

martinka1002
18. dec 2011

Dobrý deň, chcela by som sa opýtať, čo sa dá robiť keď máme rôčik aj 3 mesiace a už teraz je nám malý športový kočík Baby smile, pri jeho kúpe sme videli vaničku, aj super nafukovacie kolesá, no športovú časť sme si akosi neobzreli, sme mladí pár a tú časť nám len po zaplatení hodili do kufra. No a teraz na zimu sa začínajú problémy, synček sa mi tam ledva zmestí a to je drobec, nie je žiadny valibuk, čo budeme robiť neskôr? :( Nedá sa dokúpiť nejaký nánožník alebo niečo? pozerala som aj iné kočíky, ale keď je veľký zas tam buď nemá otočné kolesá vpredu ako napr Zooty Eagle, alebo má umele kolesá a na zimu si myslím že treba tie nafukovacie, už sme na neho zvyknutí. Prosím Vás o nejakú užitočnú radu 🙂 diky

sisaha
18. dec 2011

@martinka1002 ono chybami sa clovek ucí..Co ti na toto napisat? Keby sa mne stalo, ze si nieco zabudnem obzrieť a zistim to napr. az doma, tak to nalozim do auta a pekne krasne im to vratim a odstupujem od zmluvy. mas dve moznosti, bud si kupit zase nieco vacsie podla tvojich predstav, alebo si uz kupis bugynu, ktoru vyuzijes az do jeho cca 3 rokov.

zuzana76
18. dec 2011

@martinka1002 ja by som kocik predala v bazare, napr aj tu na MK a kupila novy, presne taky ako potrebujete velkostou.

magic08
18. dec 2011

@martinka1002 aky baby smile mate? j som mala neo a max.spokojnost po vsetkych strankach. predala som ho len nedavno, ked sme uz pouzivali golfac, no mne sa mala do sportaku vpohode zmestila aj s fusakom. a to podotykam, ze je dost velka na svoj vek... podla mojho nazoru su tie sportove casti dost velke, v porovnani s inymi podstatne drahsimi kocikmi...

andreah25
18. dec 2011

Nahoď ho na bazár, predaj - samozrejme predáš so stratou a kúp si čisto len športový kočík, je ich mnoho, sú aj s nafukovacími kolesami, bude treba len dobre hľadať a vždy si pozeraj tak, aby mal aj nánožník, aj pláštenku a keby mal aj prebaľovaciu tašku bolo by super.

zuzikkaa
18. dec 2011

@martinka1002 no ved toto je chyba co robime vacsinou pri kupe 1ho kocika
ale tento kocik je teda unikat...u nas ich je vela,,casto vidim jednu co ma dvojicky a tie teda z tych kocikov trcali uz ked mali cca 1rok 😒
ked boli naobliekani a mali capice v zime vobec sa im nedalo vystriet budu cez hlavu a ked snezilo alebo prsalo tak mali cez hlavu plastenky na kocik...no hrozny pohlad...tento kocik ma proste kratku opierku a aj budu ma nizko...no co uz teraz ked je zima...skus malu nejako prezimovat a potom ho radsej predaj a kup si cisto sportak a uz si daj pozor co kupujes 😉

elienka
18. dec 2011

@martinka1002 presne ako baby píšu, chybami sa človek učí, tiež by som nevedela na čo sa zamerať keď som kupovala prvýkrát kočík. aj moji kamoši kúpili coletto za 400e a mali rovnaký problém. Ja by som kočík predala a kúpila si samostatný šporťák z druhej ruky. Ja mám PP gt3 z druhej ruky za 180e a miesta je tam až až (to že zaberá celý kufor v aute, to je už iná story, ale ja som max spokojná, je to kočík mojich snov), nemám problém zísť schody ako má veľké kolesá, a sú aj nafukovacie

mircalla
18. dec 2011

@martinka1002 tiez navrhujem predat
nanoznik sa kupit samozrejme da,ale to nic asi neriesi, ak mu je tam tesno

ja som sa tiez poucila s kupovanim kocikov
pri sportaku som si uz precitala nazory, recenzie, a tiez ma zaujimali rozmery.....

@magic08 to je vec nazoru....my sem mali neonato synchro sport napriklad, bol strasne maly a uzky (myslimsportovu cast), kamoska co ho mala tak jej sa zdal ok....podla mna to uplne mini......ja uz nedam len na rady, zaujimaju ma rozmery a hlavne chcem ten kocik poriadne vidiet, co kupujem
predala som ho zo stratou, ale som rada, ze som sa ho zbavila

nas sportak ma 96 cm dlzku a je siroky, tento mal o 12 cm menej, takze uz teraz by sa mi tam maly nezmestil
co je niekomu dobre, nemusi byt aj inemu, len tolko

magic08
18. dec 2011

@mircalla ja som vyjadrila len som nazor a skusenost s kocikom baby smile... tot vsjo... kolko chuti, tolko nazorov...
ale ak sa ta mozem opytat, aky sportak teraz mate, s takou dlzkou? by ma zaujimalo do buducnosti... 🙂

mircalla
18. dec 2011

@magic08 jane slalom
je fakt velky, aj siroky
i ked tiez ma svoje nevyhody, napriklad tazko sa ovlada brzda,ako kazdy kocik
ja baby smile nepoznam, ale zase viem,co je to sa jedovat s kocikom,ktory nevyhovuje, radsej som kupila novy, i ked ten povodny mi strasil v pivnici dlho, kym sa predal

magic08
18. dec 2011

@mircalla aj ja momentálne riešim takýto problém... tiež som kupila kočík, ktorý mi absolutne nevyhovuje a predala ten, čo som s ním bola nadmieru spokojna... 😖

mircalla
18. dec 2011

@magic08 nuz to je este horsi pripad, ja som to mala aspom v opacnom poradi:(( s tymto som spokojna

martinka1002
autor
24. feb 2012

@sisaha ja som si to všimla až po pol roku kedy malý začal sedieť a nahodili sme športovú časť, to už ma ani nenapadlo ísť do obchodu späť :(

martinka1002
autor
24. feb 2012

@mircalla ten náš Baby smile sa nedá ani poriadne od novoty odbrzdiť, mysleli sme, že to vychodíme ale absolútne sa s tým nič nepolepšilo.

mircalla
24. feb 2012

@martinka1002 Inak to je asi jedina nevyhoda mojho terajsieho kocika. Odbrzdit ho - mozes si kotnik zlomit, tak tazko to ide, jedine snad v cizmach.....Raz som ho zabrzdila v lanovke v Alpach, a ani za svet sme ho nevedeli odbrzdit, zabava to bola

martinka1002
autor
25. feb 2012

Tak to si viem predstavit =) my ked sme cestovali v autobuse tak sme takmer nestihli s kocikom vystupit....

viktoria231
14. apr 2013

ahoj cakam babo
😀

kiakocikovsvet
14. apr 2013

@mircalla skúste si premazať brzdy