Kočík Babyzen Yoyo

anika159
15. nov 2012

Ahojte zvazujem kupu kocika babyzen yoyo a chcela by som sa opytat ci ho niektora z vas nema ze by ste mipovedali ako ste spokojne? 🙂

anika159
autor
12. jan 2013

Bby uz mam ten kocik i poskladany a je ozaj super zlozeny za par sekund rozlozeny tiez....vyzera super a hodi sa na tie cestovania joj tesim sa z neho🙂))

madamecrazy
13. jan 2013

já ho nemám, zvažovala jsem koupi, ale nakonec do něj nepůjdu, jelikož má strašně rachtavé kolečka, plastové a nevím jestli by byl jako jediný kočárek vhodný...

georgia333
13. jan 2013

@madamecrazy kolesa nie sú plastové ale gumené

madamecrazy
14. jan 2013

potahový materiál (pneumatika) bych řekla je něco mezi pěnou a gumou, ale celý ten střed a vnitřek kola je plastový, proto to dělá takový rámus... 😕

maminamaja4
15. jan 2013

@martinano ty ho mas najdlhsie,naozaj tie kolecka robia ramus,alebo buchotaju? ...ako pise jedna mamicka 😲

georgia333
15. jan 2013

@maminamaja4 ja sa o kočík starám kolečka hneď na začiatku manžel premazal, po každom čistení ich vysuším a chodia my ticho ako hodinky

maminamaja4
15. jan 2013

@georgia333 aj som si myslela,ze to musi byt v udrzbe,tesim sa,idem objednavat. Mas k tomu aj nejake doplnky? Ja som videla fusak,slnecnik,pohar na vodu. Myslim,ze vyuzitelny je tak asi pohar na vodu,ci? 🙂

martinano
15. jan 2013

@maminamaja4 su tichucko

anika159
autor
15. jan 2013

@maminamaja4 ja som za ten kocik prisiel za par minut som sa ho naucila skladat i rozkladat a je fakt svetovy bude sa ti pacit🙂)

martina172
16. jan 2013

kočky, neviem už kde to bolo, ale čítala som, že na jar k nemu majú vyjsť dáke novinky.. taška napríklad.. neviete čo je na tom pravdy?

lentila.g
17. jan 2013

Ahojte.aj my sme majiteľmi tohto super kocika-viac menej ho používa starší ked sme mimo domu na spanie-ale uz sme pár krát prešli s ním aj terén-neteren a koliecka su fajn-mám pocit že sa lepšie ovláda ako bee+
Len neviem akú ma nosnost(mám namysli do kg dieťa)nikde som to nenašla..neviete niekto?
Dik

lentila.g
17. jan 2013

Práve som to našla na stránke dakych spoj.ár.emiratov:))) tak do 15 kg uvádzajú keby náhodou niekto chcel vedieť

maminamaja4
17. jan 2013

@lentila.g ano,je to do 15 kg. 🙂

maminamaja4
17. jan 2013

@lentila.g som rada,lebo aj som dlho uvazovala nad bee a yoyo,teraz ked mam objednane,kazda pozitivna spravička ma poteši,kedze ho ma iba malo ludi. Yoyo zvitazil hlavne koli svojej velkost,malosti, kedze mam 4 deticky,miesta nikdy nie je dost. Na rychle presuny bude perfektny....tak na letko. Mas aj fusacik?

lentila.g
17. jan 2013

@maminamaja4 je fakt že super,síce krátku opierku(starší ma 97cm ) ale vyspinká sa alebo ked ideme na dlho preč a zaspi v aute tak ho len prelozime..uz som išla že v jednej ruke Yoyo a v druhej bgb cam som tlacila;)
Môj brat je úplne antitalent na deti a det.veci ale ked sme boli vonku s deťmi tak chcel vymeniť bee+ za Yoyo(že je lepší)
A Yoyo ma muz kvôli skladbosti stale v aute-to je jeho kočik🙂
Fusak mám bgb a Elodie D. ale zatiaľ som len skúšala doma lebo do snehu kvôli priestranosti berieme bgb cam a sane

maminamaja4
17. jan 2013

@lentila.g ja tiez do snehu neplanujem,mam stokke,ale ked das podlozku bugaboo do yoyo,da sa potom kocik rovnako dobre zlozit,ci je blbost tam tu podlozku davat?

lentila.g
17. jan 2013

@maminamaja4 ja mam taku hrubu situ do bgb, tak teraz je v yoyo a krasne sa zlozi..nema to vplyv na zlozenie...

maminamaja4
17. jan 2013

@lentila.g skusala si,ci aj strieska pasuje s bee? Ja rada menim farby a doplnky a yoyo zatial toho vela nema, na rozdiel od bugaboo 😀

lentila.g
17. jan 2013

@maminamaja4 neskusala som, ale je to uplne ine sitie, to by muselo prejst kraj.upravou...

maminamaja4
17. jan 2013

@lentila.g nevadi,jedna z mala nevyhod,to urcite prežijem 😵

lentila.g
17. jan 2013

@maminamaja4 budeš meniť podlozky...ale časom určite niečo vymyslia..alebo dáka šikovná mamina bude šiť

ellysa
20. jan 2013

@lentila.g nebola si dnes náhodou v poluse? som videla modrý yoyo 🙂

25nikolla25
20. jan 2013

@lentila.g ahoj,mozem sa ta spytat?tiez zvazujem kupu yoya len ma dost brzdi predstava ako to bude v nom na zimu,nieje to kocik len leto?zda sa mi dost otvoreny...

ellysa
21. jan 2013

ahoj, nekopete pri chodení dole do tej konštrukcie? a pre vyšších ľudí je tiež v pohode?je to horúci favorit do auta a na výlety zatiaľ pre staršiu a snáď od pol roka aj pre juniora.

lentila.g
21. jan 2013

@ellysa ahoj Áno🙂
Zhodou okolnosti som mala aj malého 6m v ňom lebo sme boli mimo domu a volali mi že mám odlozeny mobil nech dorazim a bgb zostal doma..
Mala si ma pristavit a odskušať mohla som tam hodiť dlhana staršieho by si videla aký je a poskusať(chuda pre maminu deravu hlavu sme museli jeho zobudit v aute aby drobcek sa mohol odviezť v "jeho" kociku)

lentila.g
21. jan 2013

@25nikolla25 určite na zimu nie...ja s ním teraz nechodim vonku len po nak.centrách

lentila.g
21. jan 2013

@ellysa ja nekopem ale ja som stupel-v porovnaní s mojim mužom-neviem či si videla mna alebo jeho s kočíkom muz ma 190cm a rad s ním jazdí-ta ručka je pevná ale je tak tvarovaná že mne aj mužovi sedí
To pri bee+ hneď prska a vytiahol by ju aj z konštrukcie keby moh vyššie-(ale bee je tiež "jeho"srdcovka")

ellysa
21. jan 2013

@lentila.g jj všimla som si, že dorbček buval, videla som vás ako ste vychádzali z parkoviska, my sme boli pri ponorke, sme aj o seba pohľad zavadili, možno si spozorovala ako sa bruchatá veľryba obzerá po kočíku 😀 😀 😀 😀
Myslíš, že by to bola dobrá alternatíva k bgb cam ako kočík do auta, momentálne pre malú-ona sa odvezie už naozaj raz za dva mesiace, v aute mám mac XT ale je veľký a len tam zavadzia, keď ho nepoužívame. Tento by sme dali hocikde ešte.
A potom v lete už by som ho asi aj na malé použila na dovču alebo nejaké výlety, alebo na nákup

ellysa
21. jan 2013

@lentila.g jj tuším muž šiel, ja mám 170 a muž 178, tak to by malo byť v poho

lentila.g
21. jan 2013

@ellysa on nema do auta konkurenciu...