Kočík Bexa Line

xaja84
1. aug 2014

Ahojte, mate prosim niekto kocik Bexa Line. Nikde som nenasla ziadne recenzie, na tento konkretny rad od Bexy. Zaujimaju ma pozitiva a negativa tohto kocika. Dakujem za akukolvek info 🙂

puffancs
22. sep 2014

Uz si sa nieco dozvedela lebo aj mne sa ten kocik velmi paci a tiez nieco o nom hladam 🙂

nelabara
31. okt 2014

ahojte aj ja cakam vo februari a tiez sa mi paci tento kocik ak by ste nieco nasli poslite prosim link dakujem

barbora_t
18. nov 2014

dnes som tento kočiarik videla u nás v predajni (mama a ja) a je krááásny 🙂 🙂

zveva
19. nov 2014

tiež som ho bola dnes pozrieť. uvažovala som nad camarelo malaga a týmto. skladaju sa rovnako, rovnako pružia, vaničky veľké tiež cca rovnako. Bexa su o niečo malo lacnejšie. Predavačka povedala, že sapredavaju lepšie ako camarelo.

ssassetka
20. nov 2014

Ale Bexa má být asi o 3-4 kg těžší.. což je podle mě dost. Včera jsem se byla na Bexu podívat v obchodě a je fat moc pěkná, ale přišla mi celkem těžká (na zvedání). No a příští týden se jedu podívat na Camarelo do Valmezu, ty mají kolem 9-10 kg a jsou na ně moc dobré recenze od maminek.

vydavajucasa
30. nov 2014

Ahojte.
práve dnes som bola Bexu line 2014 pozerať v Kindercentre ZA. páči sa mi sivé ľanové prevedenie. včera som bola pozriet v Bambine ZA zase Camarelo malaga, tiež ľanové prevedenie 🙂. no a porovnavala som a zistovala som 🙂 ...recenzií na Bexu moc nie je, na Camarelo sú pomerne dobré... viac menej su to rovnaké kočíky, takže rozhodujú hlavne detaily.
Bexa je trošku ťažší, no nezdá sa mi, že je to veľký rozdiel (píšu, rozdiel zhruba 3-4kg, no mne sa to až tak nezdalo), má väčší nákupný košík, taška sa mi zdá praktickejšia, väčšia a krajšia 🙂 . konštrukcia je tiez na zaklikávanie, čo je výhoda pri oboh. skladanie rovnaké. vačšia vanička a tiež možnosť zväčšiť tienitko ako u malagy. rozdiel čo sa týka vaničky je akurat ze polohovatelnosť sa u malagy rieši zozadu-zospodu kočára takým divným koliečkom, ktoré som mala problém nájsť a otáčať. strieška u Bexy je praktickejšia, lebo má viac poloh, ktoré sa zakliknú, kdežto Malaga to nemá a hoci ma presviedčala predavačka, že to drží, predsa len je to ďalšie malé minus. no a čo bolo asi najdôležitejšie - športová časť. Bexa má vyššiu striešku, u Camarela je vraj problém v tom, že väčšie dieťaťko si pri sedení šúcha hlavu (nie doslova 😝 ) , takže si mamička musí pomosť tým, že striesku jednoducho stlačí dozadu. no čo keď začne pršat? 😀 ... a rozdiel je aj v cene. Bexa je cca o 30-40eur lacnejší.
my máme ešte čas, čakáme v apríli 😵 , no ak nám zajtra dopadne dobre vyšetrenie, (držte palec) asi objednáme Bexu. teda sme viacmenej rozhodnutí. samozrejme je to len môj lajický názor...

mimisk
30. nov 2014

@vydavajucasa myslim ,ze ste to vystihla ako profesional, ja mam presne taky isty nazor 🙂

julia92
30. nov 2014

@ssassetka Podla mojich informacii (ja som to tiez nevedela) ta vaha camarela je udavana bez kolies, takze treba priratat take 4-5kg. Bexa ma 12kg (konstrukcia+vanicka). Camarelo teda vychadza na nejakych 14-15kg.

ssassetka
1. dec 2014

Viděla jsem oba kočárky na živo a fakt jsou si hodně podobné. Co se týče té váhy, taky nám paní na prodejně řekla, že u Camarela tam nejsou započtena kolečka, s nimi má konstrukce cca 9 kg (bez koleček má 4,9 kg) + hluboká korba 4,1 kg/sportovní část 4,3 kg. Takže to vychází na takových 13 kg, což je stejná váha, která je udávána u Bexy, ale Camarelo mi přišlo lehčí.
Vzhledově Camarelo Art Limited je bezkonkurenční! Vyšívaný vzor je přenádherný! x Takové ty žíhané barvy (hnědá a šedá) u Bexy jsou taky nádherné a ne úplně běžné.
Já jsem byla původně rozhodnutá pro Camarelo, i v tom kamenném obchodě ve Valašském Meziříčí měli dobrý přístup, vše nám ukázali, dokonce by nám dali i cenu z kamenné prodejny ( o cca 1000 Kč/o cca 37 euro méně než kdybychom ho kupovali přes internet), i kdybychom si ho objednali nakonec třeba telefonicky a oni by nám ho až domů zadarmo dovezli. Jenže my to máme do Valašského Meziříčí cca 80 km, což je dost.. když se něco pokazí, budeme muset jezdit až tam, protože Camarelo se u nás nikde jinde koupit nedá... No a pročítala jsem hodně diskuzí o Camarelu a vesměs byy dobré, ale některé maminky psaly, že měly brzy problém s předními kolečky - začala jim "cvakat". Ptala jsem se na to paní na prodejně a ta mi to potvrdila, prý nějaký dodavatel dodal výrobci levnější komponent, než měl výrobce objednaný, a proto některé kočárky mají tento problém. Na prodejně nám to sice opraví, ale znamená to jet 80 km. :(
No a Bexu prodávají skoro vedle našeho domu, takže nevím... jestli zvítězí blízkost, nebo originalita Camarela Art Limited... A to jsem myslela, že výběr kočárku bude raz dva...
Holavně bych uvítala nějaké recenze na tu Bexu... není možné, že to ještě nikdo nemá... :(

mimisk
1. dec 2014

@julia92 som rada ,ze ste to napisala,lebo mna upodozrievali ze si vymyslam

julia92
1. dec 2014

@mimisk Ved ja tu info mam od Vas.

vydavajucasa
1. dec 2014

aj ja som také počula. predavačka mi nechcela veriť, ked som jej povedala, že je bexa tažšia. povedala mi, že neexistuje, ze to je isto vaha bez kolies, lebo nafukovacie kolesa nemôžu tak málo vážiť a k tomu konštrukcia....takze asi na tom niečo pravdy bude a uvadzajú vahu bez kolies....tym padom si myslim, ze ani v tej vahe nie je medzi nimi velky rozdiel... 😝 😀

zveva
2. dec 2014

baby a neviete o predajni, kde sa dá objednať Bexa line vanička a športová časť v inej farbe? chcem biely, ale biela športová časť pri väčšom dieťati je blbosť

heregova
2. dec 2014

baby, je krásny ten kočík, inak vyzerá presne a má také isté funkcie ako Expander Mondo alebo Expander Mondo Ecco...len nie je náhodou autosedačka iba od 0-10 kíl a nie do 13 kíl?

novakkata
2. apr 2015

Dnes som si ho bola pozrieť naživo, je úžasne lahký a pekný. Porovnávala som ho s Camarelo Malaga, lebo pôvodne som chcela ten kvôli váhe, ale bola jednoznačne ťažšia, Bexa line je lahučká oproti Malage, asi tie váhy u Malagy fakt udávajú bez kolies, lebo ja som čakala superlahký kočík a nakoniec som bola sklamaná. To operadlo vo vaničke je jednoduché, ale neviem či dosť pevné, no hádam pre bábo dosť. A ešte to zapínanie poťahu, no treba to dosť napnúť a pritlačiť, aby to držalo, ale možno to bol len chybný kúsok a ostatné sú v pohode. Takže sme si objednali Bexu, snáď rok a pol vydrží 😀

majulik6
15. apr 2015

Ahojte babule 🙂 mate už niektorá doma odskúšanu Bexu line? Tiež sa mi veľmi páči. Prvotne som chcela colleto marcello a potom som uvidela bexu line a sa mi veľmi pačila. Tiež sme ju porovnavali s Malagou a ťažke mi pridu zhruba na rovnako. 🙂 u nas vyhrava jednoznacne farba pri Bexe.

novakkata
15. apr 2015

@majulik6 Nám už prišiel, ale ešte sme nešli preň do obchodu, neviem kde ho ešte dáme 😀, ale som už velmi zvedavá na skutočnú farbu. Môj malinký sa má narodiť začiatkom júna, tak ešte máme čas 🙂

majulik6
15. apr 2015

@novakkata aku farbu ste objednavali? Nam sa veľmi páči kombinácia modra s takou zelenou limetkovou. Naživo sme tu kombináciu nikde nenašli tak dúfam že bude približne taka ako na nete. Ja mám tiež termin koncom maja až začiatkom juna 🙂 rastieme tak to trošku kolíše

novakkata
16. apr 2015

@majulik6 My sme objednali takú svetlomodrú s bielou konštrukciou, ale som uvažovala aj nad tou, ktorú píšeš.

lucinkax20
16. apr 2015

Ahojte,chcem sa opytat kde ste objednavali a za kolko? Ja som nasla najjlacnejsi za 368 eur spolu s autosedackou a doprava zdarma

novakkata
17. apr 2015

@lucinkax20 Ahoj! My sme si objednali cez lalaland.sk, ale doniesli nám ho do kamenného obchodu, nakolko sme z Levíc a lepšie je reklamovať, ak by sa nám náhodou pokazil. Tu je to drahšie, ale predsa to máme v mieste bydliska. Stál 335 e +64e autosedačka.

lucinkax20
17. apr 2015

@novakkata no ved prave preto rozmyslam nad tym lebo v pripade reklamacie by som ho musela posielat naspät a tie veci okolo toho su zdlhave. Su kazive tie kociky? Lebo vyzeraju super... ja som ho nasla v Presove v obchode v ruzovej farbe ale bol rezervovany a dalo by sa objednat do mesiaca...a to ja uz moc nestiham :-P

lenikub
18. apr 2015

Tiez sme si objednali kocik Bexa line 2015 za 299 eur + 54,90 eur autosedacka. Dokopy trojkombinacia 353,90 v Trnave. Tiez som hladala nejake recenzie na tento kocik, ale nikde nie je nic... ale na zivo sa zdal velmi pekny aj prakticky, tak sme nevahali a kupili si ho. Uz ho mame doma vo farbe L301C

majulik6
18. apr 2015

@lenikub z akej web stranky ste ho objednavali? Alebo ste boli osobne? Dakujem 🙂

majulik6
18. apr 2015

@lucinkax20 tiež som ho pozerala na nete v Po, lebo my sme chceli modro zelenu kombinaciu ale naživo ju nikde nemaju. Pisala som im a ze do dvoch tyždňov by nam prišiel. Recenzie na tento kočik je velmi malo ale na živo sme ho videli a porovnavali s Malagou a rozhodli sme sa pre Bexu. 🙂 tak snad nesklame 🙂

iwusskaa13
18. apr 2015

Ja mam tu svoju uz tiez doma..v sivej farbe a uz sa neviem dockat kedy budem kocikovat..strasne priestranny je,aj ked zase cobsa vahy tyka tak váži dost...velky je teda poriadne 😀 kupovali sme ho bez autosedacky za tych 299€..kedze nechcem naklikavat vajco na kocik,stacila mi autosedacka z druhej ruky..sem tam na prevoz autom...

clarissa
19. apr 2015

@iwusskaa13 ahoj,ja ho planujem kupit tiez v dvojkombinacii,a vajicko z bazaru lebo to nebudem naklikavat.kde ste kocik kupili vy?

iwusskaa13
19. apr 2015

@clarissa tu som si ho objednala, uplne bez problemov prebehol obchod..http://www.tomsta.sk
Sa mi neoplatilo doplacat 50-60€ za vajicko ktore skoro nepouzijem,a tu som od jednej maminky kupila po 2 detoch za 9€ v super stave 🙂

lucinkax20
19. apr 2015

@majulik6 a kde v Po ste ho nasli???

iwusskaa13
19. apr 2015

@lucinkax20 ja som videla bexu line vystavenu v motýľovi na hlavnej...asi tri farby tam mali