Kočík Brio go. Máte zkušenosti? Na co si dát pozor?

dorotkaa
28. feb 2009

Ahojte mamicky a buduce mamicky, mate niektora skusenost s kočíkom brio go? Resp. co si o nom myslite? Ja zacinam pomaly vyberat kočík, ale kedže čakám svoje prvé baby, nemám zatiaľ žiadne skúsenosti, na čo pri vybere kočíka myslieť, čo je dôležité alebo naopak nie je podstatne.

teddylu
17. máj 2012

@millada Na českej i slovenskej MK jsem koukala,byla tam jen červená ☹! Na mimibazaru jsem také nic nenašla. Třeba se ještě něco objeví a jinak budu muset koupit novou za 5000kč.

teddylu
17. máj 2012

@millada Moc děkuji,ale my čekáme holčičku a psala jsem,že bych ráda buď hnědou,béžovou nebo zelenou 🙂! Juknu na tu černou a děkuji za vyhledání,já na to koukám i teď a žádnou jsem opravdu nenašla ☹.

skripova
17. máj 2012

kocky nema niekto na predaj brio go 2011 cele cierne na ciernej konstrukcii? alebo inu farbu na čiernej konštrukcii? vo velmi dobrom stave ciste a nevyblednute 🙂 🙂 najlepsie len sportovy

lludmila
19. máj 2012

@teddylu budu prodávat, ale bohužel modrou, cena 1000 Kč

Kdyby jste někdo měli zájem, ráda prodám 🙂

teddylu
19. máj 2012

@lludmila Díky já už jsem nakonec objednala u nás v kamenném obchodě zvýhodněný set černá na bílé konstrukci,sporťák,korba,autosedačka 2012 za 17500kč. Což je tedy nádherná cena. Už se na něj moc těším 🙂

romini
20. máj 2012

ahojte baby, chcem sa spytat na tu pani co sije doplnky na brio go. ako prebieha platba ked si chcem objednat, platim v czk na jej ucet alebo ako?

cchvalova
20. máj 2012

@teddylu dej vědět až dorazí....jsem zvědavá na tvé dojmy 😉 Iva

mau
20. máj 2012

Ahojte, chcem sa opýtať, či niektorá nemáte na predaj adaptéry maxi-cosi pre brio.

lludmila
20. máj 2012

@teddylu jo, viděla jsem teď ty akce... fakt super cena! Přeji, ať teď už to s kočárkem vyjde a jste spokojeni tak jako my 🙂

peliroja
21. máj 2012

@romini ahoj, ak myslis tu Moniku Neubert, ja som posielala eura v obalke ako poisteny list 🙂 a podlozka je inak suprovaaaa 😵

boska79
21. máj 2012

@skripova ides do bria?

millada
21. máj 2012

@peliroja , nemas fotku podlozky, čo ti šila ta Monika? 😉

skripova
21. máj 2012

@boska79 idem uz ho mam

skripova
21. máj 2012

@teddylu ja som si objednala cierny na ciernej konstrukcii za 480 eur tiez 2012

teddylu
21. máj 2012

@skripova Tak to je taky krásná cena 🙂! Už se na něj těším,ještě vybírám přebalovací tašku a doplňky(podložku a deku)koupím ve stejné barvě na pinkie,ať to pěkně ladí!

millada
21. máj 2012

@skripova , za taku cenu len sportový, alebo dvojkombinacia?

peliroja
21. máj 2012

@millada mam len takto, odfotila som ich hned ako prisli ta zajkovo-jablckova je moja a motylikovo-vzorovana je kamskina, ta ma bezove brio 🙂

millada
21. máj 2012

@peliroja , peknučke 🙂 Takze si spokojna s tou Monikou, ako sije? Ake su dlhe tie podlozky?

peliroja
21. máj 2012

@millada ja ano, a aj ta kamoska, je to jemnunka bavlna, isto je v tom malej pohodlnejsie ako len tak a aj ten navlek na madlo je super, kedze vzdy ked jej ide zuby zvykne ho kusat 😀 latky som si vybrala zo stranok co mi poslala a teda stihla to aj pomerne rychlo, objednat, usit, poslat, podla mna sikovna pani. podlozka je dlha tak cca po ten potah ako ide, mozno malinko dlhsia, ak chces mozem ti to odmerat rano 🙂

peliroja
21. máj 2012

@millada a takto je uz v akcii 😉

millada
21. máj 2012

@peliroja , jeeej, ako si tam sladko buvinka 😵
Tak ak by si mala čas, odmeraj mi prosim, dakujeeem 🙂

bosacka
21. máj 2012

@teddylu - ja som kupila z pinkie tu cervenu podlozku s opicou a cervenu deku - aby ladilo) a veru to nie je rovnaka cervena... 😒

teddylu
22. máj 2012

@bosacka Tak to mě teda nenapadlo,vypadá to,že to dělají tak,aby to šlo krásně k sobě ☹! Tak to si to ještě rozmyslím a ty máš i stejný vzor? Já jsem chtěla podložku puntíky a deku taky,nebo podložku rúžovou s černýma kytkama a k tomu stejnou deku.

teddylu
22. máj 2012

@cchvalova Určitě dám vědět,už se na něj moc těším 🙂! Jen mi tedy včera volali z té kamenné prodejny,že dodací lhůta je 4 týdny a jestli mám prý ještě čas. No myslela jsem,že když to jsou akční sety,že to budou už mít někde ve velkoskladě připravené a oni ho snad budou ještě nakonec vyrábět 😀!

adelinka12
22. máj 2012

ahoj a dobrý den,našla jsem tuto super diskuzi a i já podlehla kouzlu bria 🙂 V Sobotu si jedem pro hnědý exemplář 😀 mooooc se už těším 😎

skripova
22. máj 2012

@millada sportovy ten normalne stoji 540eur 2012 rok

bosacka
22. máj 2012

@teddylu - ja som kupovala podlozku s opicou a deku jednofarebnu... ked kupis taku so vzorom, tie su dvojvrstvove, takze podla mna ta jedna vrstva je z tej istej latky... pripadne sa ich spytaj, pisala som pani na mail co je uvedeny na stranke a odpisala mi

viaceri riesite pinkie podlozku - tak som to nafotila na kociku... ze ako sedi rozmer

bella22
22. máj 2012

@peliroja jojo, paní je moc šikovná! Já jsem si nechala ušít podložku do sporťáku, látky jsem taky vybírala, ale nenapadlo mě udělat si i potah na madlo a teď toho lituju:-/...

Vyfotila jsem jí, ale sporťák jsme ještě nevytáhli, tak jsem to jen tak přiložila ke korbičce...

bella22
22. máj 2012

Omlouvám se za velikost fotek, měla jsem je zmenšit...