• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Kočík Brio go. Máte zkušenosti? Na co si dát pozor?

17. decembra 2016 
@anpolia Jee super, dakujem, som rada, ze sa paci. Ja sa uz neviem dockat, ako s nim budem jazdit :grinning:
12. sep 2012 o 21:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zuska_29 ten nanoznik som mala a pasuje tam (iba sme ho nepouzivali, lebo sme boli celu zimu vo vanicke :stuck_out_tongue_closed_eyes: ) ak mas ale kolekciu 2011 a vyssie, tie uz maju nanozniky v cene (nevsimla som si, ci uz kocik mas doma, alebo len cakas)

@julllka vanicka nie je prisposobena na prevazanie babtka v aute (asi by to neslo, kedze je to vlastne len latka na konstrukcii... preto patri k najlahsim vanickam :wink: )
12. sep 2012 o 22:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@bosacka dakujem pekne. maly je uz v sportovom. ja mam 2010. a ktory si mala?s limcom ci bez?
13. sep 2012 o 05:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zuska_29 ja mam doma presne tento co si dala link a je fakt super,mam aj original ale tento sa da krasne upravit: odzipsovat a zalozit ked ides do obchodu a naopak tan orginal mozes dat len dolu z kocika emitexoov ti tam zoastane, len zipsujes:slight_smile:
13. sep 2012 o 08:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@sevzuz dakujem, si zlata, tak si ho objednam :slight_smile: to sa mi na nom tiez paci, ze sa da rozzipsovat, to je podla mna prakticke :slight_smile:
13. sep 2012 o 09:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zuska_29 na 31 strane mas fotky ineho emitexoveho nanozniku a na strane 33 mas fotky mojho nanozniku:slight_smile:
13. sep 2012 o 09:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@sevzuz ano ano, uz som to pozerala, vyzera to podla mna super :slight_smile: uz sa nan tesim.
13. sep 2012 o 09:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@zuska_29 mam myslim presne ten, co si dala link... moja foto je na str. 95 :grinning:
13. sep 2012 o 21:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@bosacka no super, dalsie fotky, myslim, ze vyzera velmi dobre ten nanoznik, uz sa tesim...pisali mi ze dodanie 10dni...takze si este pockame ach jo :slight_smile:
14. sep 2012 o 09:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Asi tohle bude nejblbější dotaz v historii koníka :grinning: ale nemohl by mi někdo poskytnout jednoduchý a trošku detailnější popis, jak u bria sundat stříšku? :sweat_smile: :confused: Mám ho od včerejška a jen zběžně jsem to zatím zkoumala a vážně jsem na to nepřišla :angry: Jsem velmi technický typ, tak bych nad tím dneska nechtěla strávit půl dne... :dizzy_face: Prosím poraďte někdo a zachraňte moje nervy :wink:
14. sep 2012 o 10:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@1987612 strana 100, kurniiik baby sak si preluskajte aspon par stran dozadu :stuck_out_tongue_closed_eyes:
14. sep 2012 o 12:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@lindana tak ti prajem aby ti to do toho dna D rychlo zbehlo a mohla sa vytiesat z kocikovania. pozeram, ze mas este polku tehulkovania pred sebou. :slight_smile: ja som sa toho tiez nevedela dockat, ale zbehlo to fakt velmi rychlo, ani sa mi nechce verit, ze moj drobec ma uz 9 mesiacov... :sunglasses:
16. sep 2012 o 15:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Kocky, pridavam foto striesky aj podlozky a madielka na Brio (mam toho viac, len nemam vsetko nafotene), sila mi ju Monika (nojba) z ceskeho MMB, vrelo odporucam! :slight_smile: :dizzy_face:
18. sep 2012 o 08:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (12)
Mirus to je cista parada toto.... :wink: bombove co ti poviem....vaaau
18. sep 2012 o 09:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@mirkap84 normalne už aj ja zacinam rozmýslat o briu :grinning:
18. sep 2012 o 09:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@mirkap84 Nááádhera :slight_smile:))
18. sep 2012 o 12:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@mirkap84 úžasnéééé :slight_smile:
18. sep 2012 o 13:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@mirkap84 waaaaaaaaaaaau,ja mam objadnane čierne brio na čiernej konštrukcii a chcem si dať ušiť cyklamenovu podložku a poťah na madlo..možno neskôr aj striešku...maš to kraaaaaaaaaaasne :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
18. sep 2012 o 14:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@home1 ...dakujeeeem :dizzy_face: , sa stretavame na dvoch diskuskach ako vidim :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
...k tomu ciernemu bude cyklamen parada a cisto cyklamen? Z druhej strany tejto podlozky je cista tyrkys a na dalsej podlozke mam ruzovu s bielymi bodkami a z druhej strany na bielom podklade ruzove koniky, no ruzove, blazon som :grinning:
...tu striesku ti vrelo odporucam, najprv som sa toho bala, najma som sa bala ci bude dobre sediet, ale je to perfektne usite a material na strieske mam nepremokavy, velmi pekny :slight_smile: a rovnaky je aj na madielku...och jooo, Brio je Brio, kocik mnohych tvari :sweat_smile: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
18. sep 2012 o 14:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@katrenka111 :wink: som zvedava ako sa nakoniec rozhodnes :wink:
18. sep 2012 o 14:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@mirkap84 ja už neviem v ktorej téme sme sa ešte stretli :sweat_smile: ale rozhodovala som sa medzi viacerími kočíkmi a brio zvíťazil v momente,ked sme tam dali malu :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: vieš čo,asi čisto cyklamenova z jednej strany a z druhej by som chcela niaky zaujmavy vzor :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
18. sep 2012 o 14:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@home1 :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: BJ Versa :wink: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
...tych vzorov je tak strasne vela, ja sama som si nevedela vybrat :sweat_smile: ...chcela som jednu podlozku jemnejsiu a druhu vyraznejsiu, tento japonsky vzor je uzasny, nazivo este krajsi :dizzy_face:
18. sep 2012 o 14:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@mirkap84 jaaaj,jasneee,aj som si myslela,len ma zmiatlo že maš brio... :wink: :wink: no ja som písala do viacerích tem o kočiku ,mala som viac vo vybere a nevedela som si vybrať :sweat_smile: ale už mam jasno a tešíííím sa :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: a veru,tých vzorov látky je tooolko,ťažko vyberať :grinning: :dizzy_face: :dizzy_face:
18. sep 2012 o 14:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@home1 ...povodne som chcela Versu, ale nastastie ju nemali nikde skladom a no hmmm uprimne, uz sa mi velmi nepaci :confused: :sweat_smile: , Brio bol moj favorit este minuly rok ked som riesila kupu kocika, no vtedy stala trojkombinacia 800EUR a ja mala limit 600, tak som kupila CAM, ten sa mi nastastie podarilo predat a konecne mam Brio a dufam ze bude sluzit dllllho, mala je v nom velmi spokojna a ja som spokojna, ze je spokojna a ze som si urobila radost :confused: :sweat_smile:
18. sep 2012 o 14:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@mirkap84 :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: brio je užasne :slight_smile: ja si idem pren asi vo štvrtok do predajne :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: aj ja som chcela brio ako prvy kočík ale manželovi sa v predajni zapačil concord neo,bol o trošku drahší,no dala som na neho :sweat_smile: ale už je predane :grinning: už iba brio :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

A keby si si kupila versu,ver,že by ťa to k briu stále lakalo :grinning:
18. sep 2012 o 14:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@zuska_29 ahoj,jen jsem nakoukla, že hledáš nánožník, brio má origoš, ten je ale takový slabý, ale jestli můžu poradit, paní na mmb šije na brio vše- mám toho od ní spousty auž mám objednanou i zimní sadu- dělá super zateplený nánožník i s límcem, několik variant, ve všech možných i nemožných barvách a je schopná k tomu ušít i boudu, rukávník,vše:wink:
18. sep 2012 o 14:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@mirkap84 můžu se zeptat, jaká j to látka, ta boudička? šusták? já od ní mám též spousty věcí a stále nemám dost, kočár převlíkám furt jak blázen :slight_smile: mám též černý na bílé konstrukci
18. sep 2012 o 14:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@madormi http://www.fler.cz/zbozi?ucat=134737
Monika mi dala tento link, ja mam vzor "batani" , nadherna latka, na slniecku su na nej jemne odlesky, nie je to ziadna gumovina, je to taky sustiak aj latka dokopy, neviem to uplne opisat, velmi sa v latkach nevyznam :slight_smile: ...perfektne sedi k Brio potahu :slight_smile:
...s Monikou aj ja maximalna spokojnost, krasne sije! :slight_smile:
18. sep 2012 o 14:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mirkap84 já s ní jsem též max spokojená, mám od ní asi 5 podložek, dvě boudy, sadu na nunu, ledvinku na brio, ted mi šije box do košíku na brio a zimní sadu, a jak jsem teď viděla tu růžovou, asi ještě rozšířím objednávku :slight_smile:
18. sep 2012 o 14:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@home1 :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: presne! Kamaratka si kupila Brio par dni po mne, dlho sme riesili kocik a povedala na chlp to iste, hocco by som kupila, stale by som mala Brio v hlave a lakalo by ma :slight_smile:
...Concord neo sme skusali v predajni, zo vsetkych korytkovych bol Neo asi najlepsi, ale co do velkosti, tak proti Briu maly a tak celkovo, aj konstrukcne je Brio lepsi :sunglasses:
18. sep 2012 o 15:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok