Kočík Brio go. Máte zkušenosti? Na co si dát pozor?

dorotkaa
28. feb 2009

Ahojte mamicky a buduce mamicky, mate niektora skusenost s kočíkom brio go? Resp. co si o nom myslite? Ja zacinam pomaly vyberat kočík, ale kedže čakám svoje prvé baby, nemám zatiaľ žiadne skúsenosti, na čo pri vybere kočíka myslieť, čo je dôležité alebo naopak nie je podstatne.

koflousek
24. sep 2012

@s.i.m.c.a a jak moc spěcháš na prodej prosím??

Zatím jsem dávala do inzerce, že vyměním mutsyho za brio, ale nikdo se neozval. Tak spíš doufám, že mutsynu co nejrychleji prodám bude na brio 🙂 🙂

s.i.m.c.a
24. sep 2012

Zatím ho mám na bazaru, mám kočárků víc, tak proto zkouším prodat. Když se prodá, bude na jiný, ale nehoří to.

koflousek
24. sep 2012

@s.i.m.c.a mohla by si mi pls hodit odkaz na inzerát

s.i.m.c.a
24. sep 2012

http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=58782046&tab=7
Fotečky se pokusím co nejdřív doplnit.

lludmila
24. sep 2012

@koflousek podívej se na můj inzerát, kdyby byl zájem jen o sporťák, můžeme se domluvit 🙂 Kočárek je v super stavu, 2malé škrábanečky na konstrukci od skládání do auta, ježděný je 10 měsíců, do června 2013 v záruce, kupovaný přímo u dovozce ve Zlíně. víc info dodám, nafotím...http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=59211603&tab=0

bella22
24. sep 2012

@sevzuz DĚKUJU za návod na přidělání nánožníku, jsi zlatá!!! 😵

koflousek
25. sep 2012

@lludmila je krásný, brala bych okamžitě. Ale jak píšu, prvně se musím zbavit mutsyny.

lludmila
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
lludmila
26. sep 2012

fotečky kočáru na prodej, více v inzerátu

tichackova
27. sep 2012

Prosím prosím, kde sehnat pláštěnku na sporťák? Nikde není skladem...😝

lludmila
27. sep 2012

@tichackova já používám originál z hluboké korby a sedí tam hezky, i moskytiéra z hluboké korby tam pěkně sedí 🙂 Nic jiného nezbývá, když nejsou nikde k mání 🙂

tichackova
27. sep 2012

@lludmila Z korby jde i na sporťák, jo?😕 No tak tím líp, ušetříme😀 Ještě jsem přemýšlela nad univerzální Emitex, ale já těm uni věcem moc nevěřím😅

lludmila
27. sep 2012

@tichackova vyzkoušej. já jsem to řešila v nouzi, když začalo nečekaně pršet a už používám pořád....přesně, já taky nejsem na ty unizerzály 😉

tichackova
27. sep 2012

@lludmila Ok, díky moc za nápad😉

bella22
27. sep 2012

Holky, už jsem četla, že si na to někdo stěžoval...Pořád se mi aretuje to jedno přední malý kolečko a pěkně mě to štve!! Co s tím? ☹

sevzuz
27. sep 2012

@bella22 kolecko vybrat utriet do sucha servitkom ja utieram aj ten otvor kam sa koliesko nasadzuje potom tu kovovu cast kolieska co sa nastrkuje nastiekam teflonovym,sprejom (kupujem v cykloobchode) a este ocistim zvnutra aj ten aretovaci prstenec a tiez zvonku tu ryhu aretovacieho prstenca ocistim a trosku nastreknem aj do toho prstenca🙂
🙂

bella22
27. sep 2012

@sevzuz děkuju, ty jsi jistá záchrana 😵 !!

sevzuz
27. sep 2012

@bella22 to vies milujem brio🙂

bella22
27. sep 2012

@sevzuz já taky, jsem strašně spokojená!!

slavkav
28. sep 2012

ahojte viete mi poradit, chcem si kupit brio go - len mam moznost 3 set za 665 bez original plastenky alebo za 690 aj s nejakou original plastenkou, co pasuje aj na vanicku aj na sportovy kocik. su tie univerzal plastenky velmi zle na tento kocik? leb 1 univerzal mam doma

mirkap84
28. sep 2012

@slavkav ...ak by som mohla poradit, tak berte set za 665EUR bez plastenky, uni plastenka vyjde lacnejsie a mozno bude sediet aj Vasa uni plastenka 🙂

bosacka
28. sep 2012

@slavkav zalezi od toho, ako velmi ti zalezi na vzhlade a style... 😉 ja som kupila univerzal plaastenku za 6€ a zakryla aj vanicku, aj sportak... no ale je pravda, ze je velka (aj na polske kociy by sadla), takze to vobec nevyzera elegantne. ale ked si pomyslim, kolko krat sme ju pouzili, nestoji mi to za to, aby som vyhodila peniaze za original... zase niektore maminy tu pisali, ake su spokojne s originalnou, ze pekne pasuje 🙂

slavkav
29. sep 2012

@bosacka mne na tom nejako nezalezi - na vzhlade a style - ale nakoniec som sa predsa rozhodla pre tu drahsiu verziu s plastenkou - kvoli tomu, ze to lacnejsie maju na stranke www.obchodnydom.sk - a to druhe je z obchodu, ktory sa zaobera kocikmi a tak - v pripade reklamacie to bude asi lepsie, ci sa mylim?

tichackova
29. sep 2012

Holky, prosím prosím, kdy jste dávaly dítka do sporťáku? Mě Eliška v korbičce strašně řve, procházky jsou pro mě i pro ní utrpení. Nevím, jestli jí vadí to, že nevidí, že tam má málo místo nebo že se jí tam blbě spí. Chtěla bych zkusit sporťák, ale je blbý, že nejde úplně do lehu...☹

home1
29. sep 2012

Náš naj naj kočíík 😵 😵 😵 veeeelká spokojnosť 😵

peliroja
1. okt 2012

@tichackova ja som dala malu do sporatku ked mala presne 5 mesiacov a tyzden, do 3 mesiacov vo vanicke nebola vobec, strasne ale strasne tam plakavala, potom ma napadlo ju troska vypodlozit, aby mala mierne zvysenu poloho a odrazu bol pokoj. Predtym sme este chodili tyzden cvicne vo vajci (viem ze sa to nema, ale topiaci sa slamky chyta), po tyzdni som to skusila s tym vyvysenim a bolo to okej 🙂

tichackova
1. okt 2012

@peliroja No tak já nakonec zkusila sporťák už včera, a to je jsou teprve 4 měsíce.-( Ale jak píšeš, tonoucí se stébla chytá. Ve vaničce jen řve, naprosto hystericky a naprosto k neutišení. Jsem z toho na nervy i já i ona. Ale bohužel, sporťák taky žádná sláva. Jako jo, je to lepší, ale nakonec stejně začala řvát☹

tichackova
1. okt 2012

@peliroja A ještě - jak si jí ve vaničce vypodložila...? Dekou pod záda?

peliroja
1. okt 2012

@tichackova hej rozlozila som deku tak aby bola v sklone ale co mozno najviac rovno kvoli chrbatiku a dala som to pod ten matrac. skus este tak a uvidis, ja si dodnes myslim, ze mala sa v tej vanicke bala... ale ako vravim, predtym som ju vozila vo vajicku asi tyzden a potom sme to skusili znova. A ked tak, tak uz budete v sportaku, myslim, ze to nie je ziadna tragedia 🙂

peliroja
1. okt 2012

@tichackova a o tom reve viem svoje, po 200metroch neskutocneho revu, sme sa obe spotene a zufale vracali domov