• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Kočík Brio go. Máte zkušenosti? Na co si dát pozor?

28. marca 2017 
@narex
@sasena033 Taky mám nánožník strašně volnej. Podle mě natáhnout nejde :angry: Nechám si ušít u Moniky a bude!
26. okt 2012 o 13:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Nevíte někdo, jestli jde dát k Briu stupátko( skate) pro starší dítě, když bych použila sporťák otočený ke mě? Eventuálně jaké stupátko?
27. okt 2012 o 20:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kocicinka ja mám originál brio skate a je jedno ako je otoceny sportak.
27. okt 2012 o 20:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@skybaby Ahoj. Prosim ta, da sa skate od Brio pouzivat aj s vanickou? Citam, ze sportak v hocijakom otoceni, to je super, no este toto ma zaujima. Radsej by som original od nich ako univerzalny. Asi lepsie jazdi aj sadne, nie? :slight_smile:
28. okt 2012 o 22:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@rivatha ano da sa skate vyuzivat s vanickou bez problemov, pouzivali sme to tak nejakych 6 mesiacov snad denne :dizzy_face:
28. okt 2012 o 22:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@tichackova ten od Moniky opravdu pasuje mnohem lépe než origo, jsem nevěřila vlastním očím. krom toho že lépepasuje, je i teplejší
29. okt 2012 o 00:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
maminky, kdyby jste se některá chystala prodat korbičku, hlásím se jako zájemce :slight_smile: šikla by se mi uni - černá, šedá, či klučíčí modrá, zelená :slight_smile: :dizzy_face:
29. okt 2012 o 00:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@hehena ja mám na predaj tmavomodrú, skús pozrieť v bazáriku :slight_smile:
29. okt 2012 o 01:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@hehena ja mám na predaj bledomodru, neviem ako sa ta farba originál volala. Tiež ju mám v bazariku :wink: aj keď teda ja som ju mala pre dievčatko :wink:
29. okt 2012 o 05:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@sevzuz Dakujem ti za info :slight_smile: To je super, lebo na niektore kociky a s niektorymi skateikmi to takto nejde pouzivat, co mi kamaratky spominali. Nezavadzal ti pri tlaceni kocika?
Som rada, do jari si zozeniem dufam. Ak by ste niektora predavali, mozete mi poslat IP. V bazariku nevidim ziadne.
29. okt 2012 o 06:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Inak sme s nasim novym Briom velmi spokojni, aj mm si pochvaloval, ked sme ho zlozili a tlacil ho :slight_smile: Uvidime coskoro v terene. Este si musim kupit tasku, pohladam v DM-kach u nas, ci maju hnedu akurat, to by ladilo pekne :slight_smile:
29. okt 2012 o 06:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@madormi No tak to je super, včera jsem ho objednala:slight_smile: Z toho leskýho materiálu. A jaký máš ty?
29. okt 2012 o 07:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@rivatha Aky brio kupujes, hnedy? Ja mam tiez hnedy a je super...tasku k nemu som kupovala EMITEX :wink: , ta z DM sa mi zdala hrozne velka.
29. okt 2012 o 07:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@tichackova mám oboustranný z jedné straný stříbrný, z druhý šerný šusták a ještě budu objednávat fialovou sadu :slight_smile: protože v zimě origoš nánožník fakt používat nebudu
29. okt 2012 o 12:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@rivatha dm taška je fakt super, nemůžu si vynachválit kord za ty prachy :slight_smile:
29. okt 2012 o 12:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@madormi A máš ten lesklej šusťák nebo ten pevnej co je i na originálu? Já dala ten slabej lesklej a teď si říkám, jestli jí v tom nebude zima:stuck_out_tongue_closed_eyes:
29. okt 2012 o 12:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@tichackova černý mám lesklý a ten filaový bude pevný....
29. okt 2012 o 13:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@miriamka Ano, ano, hnedy na ciernom podvozku mi padol do oka :slight_smile: Ani som nepozerala poriadne ine znacky zatial, viem len, ze tato hneda by mala ladit :slight_smile:
@madormi Musim si ju ist niektory den dobre okuknut :slight_smile:
29. okt 2012 o 13:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@madormi Koukala jsem do alba, že ty už máš hoooodně doplňků:slight_smile: Super!!!
29. okt 2012 o 13:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@tichackova jj jsemlehce magor :slight_smile:
29. okt 2012 o 13:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
29. okt 2012 o 13:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dastien pravdepodobne mas ten stary typ pasania, zial neda sa to prerobit :frowning2:
29. okt 2012 o 14:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@peliroja Zistila som že mala uz vôbec nechce sedieť v žiadnom kociku takze to je úplne jedno ake mame popruhy :slight_smile:))
29. okt 2012 o 14:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj, mate tu niektora z maminiek skusenost s tym, ze sa vam praskla - roztrhla guma na rucke? Uznali vam reklamaciu? Dakujem Katka
29. okt 2012 o 14:36  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dastien ha no pekne, vitaj v klube :D ale tusim v golfaci obsedi lepsie ako v briu, dnes som ho vytiahla von a katastrofa, isla peso skoro celu cestu domov :D
29. okt 2012 o 14:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@vladisvladino to je asi jedina vada bria, uz sa to stalo viacerym kockam, nam nie ale ja si na nu davam pozor, lebo viem ze sa zvykne trhat. mali by to uznat ako reklamaciu bez problemov...
29. okt 2012 o 14:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@peliroja kocik som kupovala cez mall.sk a dnes mi veduci reklamacneho napisal, ze to dodavatel neuznal, nakolko guma nie je pevna sucast rucky a ide o mechanicke poskodenie? Po par mesiacoch jemneho zaobchadzania? Som rozcarovana, preto by som rada vedela, ci nejaka maminka pochodila v inom obchode s reklamaciou, ze by som im odpisala ...
29. okt 2012 o 14:42  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@vladisvladino urcite sa nedaj a trvaj na svojom, ze chces vidiet cierne na bielom kto co neuznal, podla mna to ani neposunul ako reklamaciu... :frowning2:
29. okt 2012 o 14:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@vladisvladino nie je pevna sucast rucky, ale mala by byt, keby bola tak by sa to netrhalo
29. okt 2012 o 14:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@peliroja podla mna to len "posudila" nejaka ta pani od pocitaca v cechach a ani sa nesnazila spojit s vyrobcom, nakolko odpoved poslali do hodiny ... Otrasne :frowning2:
29. okt 2012 o 14:48  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok