• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Kočík Brio go. Máte zkušenosti? Na co si dát pozor?

16. júla 2017 
@peliroja ze ak chcem okrem detailnych foto co som poslala im mam pslat kocik a ze uvidi sa ako to bude vyzerat nazivo, no neskutocne ... Na com mam asi tak ozit maleho?
29. okt 2012 o 14:49  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@vladisvladino no to je pekne naprd situacia, ale uz som pocula ze s tou strankou su problemy. nevies kde maju sidlo? nebolo by lepsie tam zajst osobne ako to posielat? nazivo by si sa aj lepsie ,,vyhadala,,
29. okt 2012 o 14:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
To nie je ako v obchode ... Tam to len prevezme v central sklade pracovnik a cakas na vyjadrenia ... Ktorych sa mozno dozijes po milion naliehaniach a mailoch ako ja po 2 mesiacoch ... Len som sa uistila ze nic uz nekupujem cez net ... Potom su len problemy s reklamackami ... Len by som rada vedela ci uz ma rucku niekto vymenenu ...
29. okt 2012 o 14:59  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@vladisvladino @bosacka to reklamovala - v bambini - vyreklamovala - ani nespominala, ze by to bol problem ...drzim palce
29. okt 2012 o 15:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@sevzuz Prosim ta, pozerala som tie skejtiky a vidim, ze Brio ma plastovy aj kovovy. Ktory mas ty? Pripadne nevies nahodou porovnat? Ď. :slight_smile:
29. okt 2012 o 15:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@miriamka Nasla som tu Emitex tasku aj v hnedej, no na obrazku sa mi zda iny odtien farby ako kocik :sweat_smile: Ako to vyzera nazivo na kociku, prosim ta? A dobre sadne to pripevnenie na rucku, ked je taka sirsia trosku?
29. okt 2012 o 15:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@rivatha Odfotim Ti to na kociku, a uvidis, ok?
29. okt 2012 o 16:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
holky za měsíc budou na trhu zimní kola na brio( přední kola stejně velká jako zadní) to už brio bude fakt dokonalé, z těchto koleček jsem měla trochu strach kdyby bylo hodně sněhu a bum ho, budou zimní kola, stejně jako to dělá třeba bugaboo cameleon :slight_smile:
29. okt 2012 o 19:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@miriamka To by bolo perfektne, ak si najdes cas. Si zlata, dakujem vopred :slight_smile:
29. okt 2012 o 20:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@madormi Fiiha, celkom dobra sprava, kedze akurat v zime kocik vytiahneme :slight_smile: Ceny si sa nedocitala nahodou?
29. okt 2012 o 20:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@rivatha všechno vím :slight_smile: ptala jsem se v malvíku a oni mi to zjištovali, předběžná cena 2500, předpokladaný termín konec listopadu :slight_smile:
29. okt 2012 o 20:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@madormi No ty si aka reporterka :wink: :sunglasses: Mohli by nejake vianocne akcie spravit :grinning: Dik za infosky!
29. okt 2012 o 20:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@madormi Prave som sa docitala, ze tie kolesa budu sediet len na brio 2013 (vyrobene od 09/2012) a cena 99 Eur :frowning2:
29. okt 2012 o 21:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@pallacinka no tak to je nemilé :frowning2: to jsou magoři, by viděli víc, kdyby to sedělo i na bria co už jsou v oběhu :frowning2: tu cenu bych dala, ale měnit brio asi nebudu, dkyž ho má půl roku :frowning2:
29. okt 2012 o 21:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@pallacinka No traposi! Uz to mohli nejako vymysliet aj na starsie modely. Vsak 2012 je uplne aktualny, to je sila.
@madormi Hmm, no nevyzera to nejako uzasne zasa, ale co by som chcela :grinning: Zaaretujeme tie, co mame a ficime. A este aj usetrime :grinning: Nastastie to nie je uplna tragedia u nas so snehom.
29. okt 2012 o 21:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
no hezké to není, ale praktické na hory. my se ted přestěhovali právě ze skalice zpět do karlových varů a tu sníh bývá, a ale jako nový kočár kvůli tomu kupovat nebudu :slight_smile:
29. okt 2012 o 21:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@rivatha @madormi Veru, aj ked ja by som tych 99 Eur zvazila, minulu zimu sme v pohode zvladli aj s normalnymi kolieskami. Pri dalsom babatku si budeme kupovat nove Brio tak sa ich raz mozno aj dockam :slight_smile:
29. okt 2012 o 21:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@pallacinka no já brio mám až od malé 9 měs takže jsem si ho chtěla nechat tak uvidím po letošní zimě :slight_smile:
29. okt 2012 o 21:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@madormi My mame nase od narodenia a hoci sme si ho planovali nechat, dostalo dost zabrat a budem trvat na novom. Mali sme vzdy este dva-tri ine kociky no aj tak sme stale nakoniec najviac chodili s nim :slight_smile:
29. okt 2012 o 21:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@pallacinka no pokud dostane zabrat taky manžu ukecám, tak uvidiíme, tím jak fakt s ním jezdím od 9 měs, do auta ho neskládám jen vyjímečně- pže máme nunu, do lesa ho netahám to mám bebe comfort, tak uvidím, možná pak koupím jen nová kola :slight_smile: ale jiný kočár na druhé fakt nechci než brio
29. okt 2012 o 21:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@pallacinka Tak to este raz otestujes :slight_smile:
Pozeram, ze si v Nemecku mojom oblubenom. Studovala aj pracovala som tam chvilu. Kde zhruba zijes, ak sa teda mozem smelo spytat? :stuck_out_tongue_closed_eyes: :sweat_smile:
@madormi Tak to hej, do terenu by to bolo prakticke. Ale snad zvladnete aj s tymito, ved nie su uplne male :wink:
29. okt 2012 o 21:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@rivatha Nie je to tajne, byvame v Heidelbergu :slight_smile: A dufam, ze veru otestujem, coskoro :slight_smile:
29. okt 2012 o 21:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@madormi Ahojik, na margo tych novych kolies...uz davnejsie som sa na to pytala jedneho pana z e-shopu a odpisal, ze na starsie modely bude moznost dokupit nadstavbu, aby sa mohli pripevnit vacsie kolesa a pojde to :confused:
...Brio mam odskusane uz aj na snehu, bol to mokry tazky sneh, ale presli sme bez najmensich problemov :dizzy_face: , je to super kocik :dizzy_face:
29. okt 2012 o 21:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@vladisvladino mne sa to stalo.Reklamáciu mi uznali.
29. okt 2012 o 21:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@vladisvladino vlastne mi napísali,že reklamáciu neuznávajú,no opravili mi to.
29. okt 2012 o 21:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@vladisvladino ako ti pisala slavkav - nam bez problemov reklamaciu uznali a rucku vymenili. bol tam manzel, (kedze nebyvame v trnave) a z toho co povedala pani v predajni pochopil, ze bola asi nejaka seria kocikov vyrobena s tymito ruckami, co sa trhaju a bez problemov to menia, vobec to neriesia. priamo pred nim volala (asi) distributorovi, ze ci ma ciernu rucku a kedy ju mozu dodat (reklamovali sme este kolieska a tie mu posielala na posudenie). myslim ale, ze tento obchod ma velmi dobry vztah s dodavatelom, asi predavaju veeela tychto kocikov. a kupovali sme cez net - teda objednali akciovy kocik cez ich e-shop a vyzdvihli si ho na predajni.
29. okt 2012 o 22:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Dnes som prvýkrát dávala nánožník, snáď niekomu pomôže obrazová dokumentácia :slight_smile:
30. okt 2012 o 08:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (5)
@bosacka
@renata09 dakujem, tak som sa nevzdala a stale sa to pokusam vyriesit :slight_smile:
30. okt 2012 o 08:47  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@rivatha Kuk moj kocik s taskou Emitex...trosilinka iny odtien ale to neva, ale mne tento mensi rozmer tasky viac vyhovuje nakolko ju nosim aj ked niekam idem na ramene :wink:
30. okt 2012 o 09:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok