Kočík Brio go. Máte zkušenosti? Na co si dát pozor?

dorotkaa
28. feb 2009

Ahojte mamicky a buduce mamicky, mate niektora skusenost s kočíkom brio go? Resp. co si o nom myslite? Ja zacinam pomaly vyberat kočík, ale kedže čakám svoje prvé baby, nemám zatiaľ žiadne skúsenosti, na čo pri vybere kočíka myslieť, čo je dôležité alebo naopak nie je podstatne.

mirkap84
19. nov 2012

@kiakocikovsvet ...dakujem! 🙂

ymka
19. nov 2012

@madormi ahoj , prosím ešte šiješ vecičky na brio go?? Museli sme kúpiť kočík ale nevieme či bude chlapec alebo dievča tak by som potom chcela prihúpiť farebné doplnky na hnedý brio go. Ak áno kde by som našla nejaké foto čo šiješ?? Máš tu dobré referencie 🙂 Dakujem veľmi pekne

teddylu
19. nov 2012

Holky tak už mám od přítele vyrobenou tu přední nápravu s velkýma kolama a jezdí to i v terénu opravdu dobře 🙂 ! Jediná vada na kráse je že nezatáčí ale i tak jsem spokojená a už se těším i na ten sníh 😀 . Přítel je šikovný,já moc zprvu nevěřila že to bude fungovat,ale překvapil mě 🙂 . Ještě pořešíme ty chrastící čuklíky na polohování rukojeti a napíšu co vymyslel 😉 .

sis80
19. nov 2012

kto šije doplnky na BRIO ??????poradite ,dakujem 😵 😵 😵 😵

madormi
19. nov 2012

@ymka ahoy ja primo to nesiju ale az buses vedet dam ti kontakt na moncu sila mi Toho uz hafoo 🙂

madormi
19. nov 2012

@teddylu jak to udelal a kde sehnal kola? Ja cy Kiki takyyyyyy 🙂

teddylu
20. nov 2012

@madormi Kola sehnal na Group Fashion.s.r.o. ale nic levného to není 1740kč i s poštovným za dvě 😢 ! No a zbytek vyrobil z násady na koště 😀 (kterou nastříkal na bílo) a pak vymyslel takové kolíky do kterých se ty kolečka nacvaknou 😉 .
Jestli máš šikovnýho chlapa,tak ti to můžu do podrobna nafotit,aby viděl jak na to 🙂 .

madormi
20. nov 2012

@teddylu nemám manuálně zručného chlapa 🙂 tak uvidím jaká bude zima letos 🙂

mirkap84
20. nov 2012

@teddylu ...nooo, s hlbokou vanickou to vyzera dobre 😎 , ktovie ako to bude so sportiakom 😅 a mas sikovneho chlapa, waw! To si kupovala osve kolesa? Oplatilo sa to viac ako original "terenny" nadstavec? 😕

veronikaprostenika
21. nov 2012

@madormi prej nemam manualne zrucnyho chlapa 😀, a to ho zivej ruce a nohy😀

madormi
21. nov 2012

@veronikaprostenika no ale kutil to rooozhodne nenii 🙂

lludmila
22. nov 2012

@teddylu gratuluji k šikovnému manželovi 🙂 až něco vymyslí s těma šedýma chratícíma čudlíkama, tak napiš... také rozčiluje mě to drnkání 🙂 zkoušela jsem kolem omotat gumičku, ale při polohování rukojeti ji vždycky ztratím...

teddylu
22. nov 2012

@mirkap84 Ta celá přední náprava i s kolama by stála okolo 3 tisíc a kola samotné nás vyšla na 1740kč,jak jsem tu už psala,tak si myslím že se to vyplatilo. No a hlavně když přítel volal dovozci Bria,že bychom o tu nápravu měli zájem,tak nám řekl,že se do ČR nejspíš ani dovážet nebude,že je to drahé a nikdo by to nekupoval ☹ . Kola jsou originál Brio. No a na sporťák už se taky těším,ten přijde na řadu na jaře,tak pak to vyfotím i s velkýma kolama 😉 .

teddylu
22. nov 2012

@lludmila Díky 😉 ! Jen moc nepřechválit 😀 .
Já na ty čudlíky zapoměla,dnes mu to připomenu a uvidíme co vymyslí. Taky ale mluvil o nějakém gumovém těsnícím kroužku,ten by prý ale dal dovnitř.

anavi007
22. nov 2012

Baby, neviete mi poradit, ci sa z Brio vajka da dat dole ta strieska?

bosacka
22. nov 2012

@anavi007 ano, urcite sa da dat dole... len ti uz teraz nenapisem, ze ako, uz sme odlozili... ale nebolo to myslim nic zlozite

sevzuz
23. nov 2012

tradaaaa moje vytunovane cierno cierne Brio

rivatha
23. nov 2012

Baby, prosim vas, kde su rukavniky na zimu na kocik najvyhodnejsie? Davali ste si sit, sili same (napadlo mi poprosit maminu, ak mate niektora foto alebo strih, ako na to 🙂 ) alebo z nejakej stranky rovno objednavate? 🙂

anavi007
23. nov 2012

@bosacka dakujem, uz som na to prisla 🙂

mirkap84
23. nov 2012

@sevzuz ...supis 😵 , aka je ta biela strieska? Ten matros?

duplicka
23. nov 2012

no a mne sa tie zimne kolesa pacia a pridu mi prakticke do snehu a to ze sa neotacaju je podla mna vyhoda a brio sa lahucko manevruje cize nadvyhnut malinko v zakrutach je pohoda

bosacka
23. nov 2012

@rivatha ja som kupila emitex za necelych 10€ v kamennej predajni... keby som objednavala cez net, s postovnym by to nevyslo lacnejsie. ale pozor, bola som najprv v inej predajni sa pytat a tam mali iba jeden typ (tusim teutonia) a ten stal 40€ 😲 . o sitych na objednavku nemam prehlad...

rivatha
23. nov 2012

@bosacka Dakujem za info aj upozornenie 🙂 Spytam sa tu v predajniach rovno na ten Emitex 🙂

pallacinka
23. nov 2012

@rivatha @bosacka Ja mam prave ten teutonia za 40 (tu stal o trosku menej) a je dokonaly 🙂 Neviem ale porovnat s emitexom, mozno tam velky rozdiel nie je.

bosacka
23. nov 2012

@pallacinka @rivatha verim, ze teutonia je dobry, ale pre mna je to straaasne drahe 😀 myslim ze teutonia je s kozusinou, emitex robi aj flisovy aj kozusinovy, rozdiel mozno 2€. ja mam flisovy a ani neviem - v najvacsej zime by som zniesla aj kozusinu, ale zase casto som v miernejsom pocasi vytahovala ruky von, lebo sa mi aj vo flisovom potili

pallacinka
23. nov 2012

@bosacka Ja som na vyber nemala, tu emitex nedostat, a bola som rada, ze som vobec nejaky nasla 🙂 Ale je to fakt riadny rozdiel v cene. Ja som minuly rok mala stokkacky a ten nasadil latku riadne vysoko 🙂. Ten ma zvnutra tiez flis a bol aj riadne teply, kozusinka mi je ale sympatickejsia, flis sa celkovo snazim u nas eliminovat.

ikarkulka
23. nov 2012

@pallacinka Mám (měla jsem) rukávník Teutonia i Emitex.
Emitex není vůbec špatný, za ty peníze 🙂 Teutonia je ale mnohem lepší - Emitex je slabší, má jen ten fleece, oproti kožešince v Teutonia tolik nehřeje. A svrchní materiál je u Teutonia silnější a kvalitnější. U Emitexu je to takový šusťák, kdežto Teutonia má tu látku takovou tkanou, režnou 😉

rivatha
24. nov 2012

@bosacka @pallacinka @ikarkulka Dakujem za nazory a rady, zienky 🙂 Popozeram sa na to lepsie, aspon som sa uz zorientovala, lebo toto som ozaj nezhanala nikdy ani ja, ani moje kamaratky. Teraz budem kocikovat opat v zime, no babatko bude malinke, takze v tuhych mrazoch isto von nepojdeme. To by mohol stacit aj ten Emitexovy na skusku zatial 🙂

jollinka
24. nov 2012

Ahoj holky 🙂 Já teda miminko teprve čekám každou chvílí, takže ještě nemám v praxi ozkoušeno, ale objednala jsem si tyhle rukávníky, cena mi přijde rozumná, nahoře nepromokavý šusťák, pak vatelín a vevnitř na ruce mooc příjemný fleece. A uchvátila mě ta variabilita :o) http://www.pinkie.cz/detail/338/oddelitelny-ruk...

zuzik311
24. nov 2012

ahojte kočky ak máte niektorá fusak lodger na hnedé brio aké farby?