Kočík Brio go. Máte zkušenosti? Na co si dát pozor?

dorotkaa
28. feb 2009

Ahojte mamicky a buduce mamicky, mate niektora skusenost s kočíkom brio go? Resp. co si o nom myslite? Ja zacinam pomaly vyberat kočík, ale kedže čakám svoje prvé baby, nemám zatiaľ žiadne skúsenosti, na čo pri vybere kočíka myslieť, čo je dôležité alebo naopak nie je podstatne.

mucka2505
21. jan 2013

Hej lebo nemám knižku k nemu a predavačka ho tiež nevedela dať dole v obchode no pospekulujem dačo dúfam že pôjde bo je to onicom tak..

kalifa28
21. jan 2013

@zvalka ja mám dvoj za 299 🙂

zvalka
21. jan 2013

@kalifa28 a to sa ti uz ako podarilo? 🙂 🙂 tiez novy a na bielej? 🙂

bosacka
21. jan 2013

@mucka2505 na tom klbe, kde sa ohybaju nozicky z vnutornej strany zatlacis a da sa to potom vysunut. ide to trosku tazsie a nie je to moc vidno, ale ide to.

mucka2505
21. jan 2013

@bosacka uz som na to prisla koooooooonecne.. 🙂 tesim sa 🙂 dakujem

memek
21. jan 2013

@rozaarka korbicka je ta hlboka cast? ta sa da dat dole teda to vnutro. aj so striesky alebo po vasom asi boudicky sa da dat dole.

memek
21. jan 2013

ja sa chcem spytat ci tie ktore by chceli nejaky servis alebo volaco podobne tak im odporucane posielat to do moravskeho lieskoveho. dakujem. a este jedna vec mate aj original krabice ku kocikom? dakujem

rozaarka
21. jan 2013

@memek ano, presne, tak hluboka cast. Vim, ze se to da sundat, v navodu dokonce pisou, ze se to da i vyprat v pracce, ale ja se bojim, aby se to nesrazilo. Tak resim, jestli vyprat doma, nebo dat cistirny...To by mi asi hrablo, kdyby se to srazilo 🙂

memek
21. jan 2013

@rozaarka ja som to prala na 30 a vypralo sa to super a nic sa tomu nestalo

rozaarka
22. jan 2013

@memek děkuju!!! To jsem potřebovala slyšet. Zítra to vyzkouším

memek
22. jan 2013

@rozaarka nemas zac 🙂 ako su tie tlacitka ked tu korbicku ides dat dole tak pod tym som ja mala take gumicky ktore tam oli prevlecene a drzali to vnutro a zvysok bol tusim na suchy zips. neboj urcite to dobre dopadne 😉

lenka_21
22. jan 2013

Ahojte baby, ak by mal niekto zaujem mam napredaj Brio Go kocik - limitka (medeny ram, hnedy). Pouzivany iba par mesiacov, nakolko sme sa rozhodli adoptovat babulku a musela som kupit surodenecky kocik 😅
Kocik je este v zaruke 🙂, mam k nemu aj doklad. Dam ho aj na bazar 🙂 Ak mate zaujem poslite IP 🙂

ivett
22. jan 2013

holky nevíte z kterého roku je kolekce, ve které je ta kanárkově žlutá barva?

bosacka
22. jan 2013

@ivett - myslim ze do r. 2010, od 2011 menili farby zaroven so zmenenou kvalitou latky... ak sa mylim, tak ma baby opravte (obcas sa mi tie roky pletu 😅 )

ivett
23. jan 2013

@bosacka díky, no já sporťák budu kupovat letošní, ale korbičku jsem si koupila v té kanárkově žluté a moc se mi líbí, tak mě zajímalo, jak je ta kolekce stará...

sevzuz
23. jan 2013

@bosacka
@ivett
ahojte podla mna je to este kolekcia 2009, max. 2010,ale niekde pri vyrobnom cisle taka nalepka by to malo byt napisane aky je tam rok vyroby 🙂

ivetka09
24. jan 2013

Ahojko kocky, ktore mate Brio s bielou konstrukciou ako ste s nim spokojne? Je to zla farba velmi na nom vidno vsetko a hlavne skrabance, dakujem za odpovede

zvalka
24. jan 2013

@ivetka09 je to uzasnaaa a najkrajsia farba konstrukcie 😵 a teraz v zime pri tom snehu vyzera kocik uzasne 😵 😵 skrabance ziadne! je to velmi kvalitna povrchova uprava, ze som uz parkrat aj trosku niekde buchla a nic. vsetko ako nove. 😵 a praveze nevidiet na tom nic, prach splynie, takze myslim, ze este lepsia ako tmava. 🙂

a este neda mi do tejto temy nenapisat, kto vaha o kupe brio:

do snehu- myslim,ze super, sme na dedine a teraz mame teda velmi vela snehu a prejdem s nim. cestu odhrnu a ked je aj vrstva makkeho, tak prejdem.
a velkost prednych koliesok - to ma odradzalo, ze na dedinu, ci nie su velme male. a preto som chcela concord fusion. ale po premerani prednych fusion-a a brio-a som zistila, ze su ROVNAKE. tak to rozhodlo. len brio ma zadne vacsie ako fusion a preto to opticky vyzera, ze ma brio predne kolesa male. 😉
tak mozno aj toto niekomu pomoze, ak vaha 🙂 🙂

ivetka09
24. jan 2013

@zvalka dakujem za odpoved, som rada ... lebo aj mne sa velmi paci prave ta biela konstrukcia len ma kazdy odhovara od nej ... a ty mas v akej farbe Brio? nevies nahodit tvoje fotky kocika? Dakujem
a presne tak je to suprovy kocik prejde v pohode aj sneh ...
dnes mi prisiel Elodie paskovy fusak aj taska nadhera ... maly ho uz aj skusa 🙂

zvalka
24. jan 2013

nemam teraz aktualne foto s taskou, len toto. mam blue bright vanicku a navy blue sportak 🙂 ale zajtra mozem odfotit cely pekne 🙂
@ivetka09

zvalka
24. jan 2013

mam otazku, jedno koliesko zadne nam trosku vrzga, co sa vam najlepsie osvedcilo na to, aby nevrzgalo??

a tiez ked si nasadim vanicku, teda tu ani neskladam, tak ked pohojdam viac, tak na jednej strane ten plast tiez trosku nejaky zvuk vydava, riesili ste to nejako? dakujem 🙂 🙂 🙂

ivett
24. jan 2013

Holky já chci taky bílou konstrukci a černý sporťák s největší pravděpodobností, jen hlubokou korbičku budu mít teda tu kanárkově žlutou, myslíte, že to bude k té bílé konstrukci vypadat dobře?

zvalka
24. jan 2013

@ivett no neviem....hm, mne to moc neladi...aj ten lem na vanicke je cierny, ja mam biely na modrej, ale tak ak sa to tebe bude pacit...

ivett
24. jan 2013

@zvalka no já už ji koupila a černý rám nechci, tak to právě řeším, já doufám, že to blbě vypadat nebude, protože i když je konstrukce bílá, tak košík a plasty a rukojeť jsou černé, tak si říkám, že tam ta černá na té vaničce nebude tak vadit a v zimě bude ta kanárkově žlutá perfektně zářit 😀

ivett
24. jan 2013

uznávám, že je to netradiční kombinace, ale teď koukám na tu bíloz konstrukci a část jí má taky černou, zkusila jsem si laicky zaměnit konstrukci z černé na bílou, obrázek nic moc, ale podle mě to nevypadá tak strašně, co myslíte? jsem zvědavá na realitu...jako kdyžtak korbu prodám a koupím jinou, no problemo 😀

lucia99
24. jan 2013

Ahojte, chcela by som sa spytat ci sa da na kocik pomocou adapterov pripevnit autosedacka maxi-cosi pebble?! dakujem

miskasitka
24. jan 2013

@lucia99 ano jasne da sa to, my to tak mame 🙂

sasena033
24. jan 2013

@ivetka09 ahoj no my mame bielu a nemenila by som 😉 na bielej nie je nic vidiet tam sa to strati 🙂

ivetka09
24. jan 2013

@zvalka jej dakujem za fotky, a ked budes vediet tak pofot budem rada ... a preco nemas aj sportiak Blue Bright? Ved ako pozeram na vanicku tak to je taka krasna jasna modra nie?

ivetka09
24. jan 2013

@sasena033 ahoj super a vrch mate aky? Mozes dat aj ty fotky realne tvojho kocika? Dakujem