• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Kočík Brio go. Máte zkušenosti? Na co si dát pozor?

28. marca 2017 
Baby,kde kupujete doplnky na brio??
Ďakujeeem.
27. jan 2013 o 19:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zvazujem predaj uplne noveho kocika Brio berry na ciernej konstrukcii, aj vanicka aj sportiak. Ak by nahodou mal niekto zaujem...
27. jan 2013 o 21:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@sasena033 hej, mala som ju v čiernom briu, super sadla. kočík už síce nemám, ale podložku áno.
27. jan 2013 o 22:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@miskasitka ahoj, a predavas aj samostatne? ja zhanam vanicku
28. jan 2013 o 05:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj holky, taky budu pořizovat kočárek Brio nejspíš v hnědé barvě s černou konstrukcí, mimčo se má narodit koncem června a přemýšlím jestli mám koupit tu moskytiéru nebo je to zbytečné, využila jste ji některá? Nebo máte odskoušené jiné výrobce pláštěnek a moskytiér, které taky sedí na brio?
28. jan 2013 o 09:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@tulky najradsej by som to vsetko predala spolu...
28. jan 2013 o 16:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@miskasitka rozumiem. Ja uz sportovy kocik mam, ten sme kupovali novy. Keby si si to rozmyslela, daj mi vediet
28. jan 2013 o 16:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@tulky oki premyslim :slight_smile:
28. jan 2013 o 16:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@hanulka22 já mám obyč moskytiéru koupenou tuším v nějakém dětském obchodě, univerzální a určitě pasuje na většinu hlubokých korbiček i sporťáků, na tu chvíli v létě to stačí podle mě...origoš bych asi nekupovala, ani pláštěnku, tu mám taky uni a i na Brio si pak koupím nějakou uni...
28. jan 2013 o 16:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zvalka ...krááááása :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
28. jan 2013 o 18:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@zvalka ta vanicka vyzera superne chranena proti vetru
28. jan 2013 o 21:18  •  3 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@chirabell ano, je taka :slight_smile: ak velmi fuka, tak dam aj plastenku a to je uz uplne v pohode
28. jan 2013 o 21:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Ahojte holky, od středy už budu taky patřit do vaší party Briaček. Koupila jsem si ho jako sporťák a to pouze jen podle rencenzí nejen zde :slight_smile:) Jsem na něj mooc zvědavá. A snad budu nadšená jako vy.
28. jan 2013 o 21:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
ahojte baby, nie je niektorá z vás z Prahy alebo okolia čo má brio vo farber berry? chcela by som vidieť túto farbu naživo, pretože sme sa rozhodli pre brio, ale v žiadnom obchode túto farbu nemajú..díííky :wink:
29. jan 2013 o 08:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@robkova my ju mame,je to krasna farba ale nie sme blizko prahy :unamused:
29. jan 2013 o 12:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@miskasitka a na slovensku bratislava a okolie nahodou asi tiez nie, ze? :unamused:
29. jan 2013 o 13:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@robkova ani v malvíku v Hostivících? já tam na ní před časem koukala...
29. jan 2013 o 13:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@madormi v malvíku majú len červený na bielej konštrukcii..a skoro vo všetkých obchodoch v prahe kam som písala majú len modrý alebo červený..a v jednom shope v brne hnedý :unamused:
29. jan 2013 o 13:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@robkova my ked sme ju kupovali tak ju museli objednat :slight_smile: na predajniach maju vacsinou hnede a cierne co sa najviac predavali takze ho objednali s tym ked sa mi nebude pacit farba beriem inu :slight_smile: ale laska to bola na prvy pohlad :dizzy_face: :dizzy_face: ta farba sa neda nepacit
29. jan 2013 o 13:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ivett tak já si taky koupím nějakou obyč, to člověk stejně moc nevyužije, děkuji moc. jinak ja si včera objednala trojkombinaci v hnědé barvě tak se už těším.
@robkova škoda že nejsi ze Zlína, u nás na prodejně mají vystavené úplně všechny barvy jak hluboké tak sporťáky :unamused:
29. jan 2013 o 13:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@sasena033 mne sa tiež veľmi páči :slight_smile: ale chcela by som ju vidieť naživo, aby som vedela posúdiť, či by bola vhodná aj pre chlapca, ak by náhodou bol druhý v poradí..lebo pre dievčatko to je asi istá voľba :slight_smile:
29. jan 2013 o 13:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@hanulka22 a možeš mi napísať presne v akej predajni, možno si spravíme výlet :slight_smile: a máme rovnaký termín pozerám :slight_smile:
29. jan 2013 o 13:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@robkova aha no ale to neporadim myslim ,ze vyssie som dala foto no ale nie je nad to pozriet osobne skus sa spytat ci by ho neobjedanali, zeby si ho chcela kuknut
29. jan 2013 o 13:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@robkova ano sme v ba...
29. jan 2013 o 13:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@robkova ty mas taky termin 29.6.13? ja v tvem pase nic nevidim :frowning2: jinak je to prodejna baby shop ve Zlíně - Malenovicich, byla jsem je tam pred tydnem obhlizet :slight_smile: ale manzel si hnedou nenechal vymluvit tak jsem mu podlehla a objednala hnedou s cernou konstrukci. maji i stranky http://www.baby-shop.cz/ kdyby jsi pak chtela podrobneji vysvetlit kde prodejna je tak napis, pisnu ti do IP. Odkud jsi?
29. jan 2013 o 14:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@miskasitka a preco predavas, co sa ti na nom nepacilo?
29. jan 2013 o 21:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@janka_k este len nad tym premyslam, ci ho vobec predat alebo si ho nechat ako druhy...kupila som si teraz moj vysneny ruzovy stokke :wink: takze len preto by som predala brio, inak je perfektny, ja mam dokonca special vyrobu lebo aj sportiak mam berry na ciernej konstrukcii a taky sa vobec neda zohnat... :slight_smile:
29. jan 2013 o 21:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@miskasitka aha, no ja som neuvazovala o kupe lebo ja berry pre chlapca nemozem :slight_smile: inac by som tu farbu brala vsektymi desiatimi. skor som chcela vediet ci si nasla nieco velmi zle na nom
29. jan 2013 o 21:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@janka_k vobec nie, krasne je odpruzeny, lahko ide, same pozitiva ma...ved mozno si ho nakoniec aj necham...ma dobre kolieska, aj do terenu..
29. jan 2013 o 21:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Baby, je tento kočík vhodný aj pre vysokých ? Uvažujem vážne o jeho kúpe (od ruky, bazár), len toto ma ešte trápi... ďakujem :slight_smile:
30. jan 2013 o 08:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok