• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Kočík Brio go. Máte zkušenosti? Na co si dát pozor?

23. augusta 2017 
@ivetka09 ano krasna je :slight_smile: :slight_smile: to som kupovala ako akciu, a chcela som navy na bielej sportak, vanicka bola gratis, tak som neriesila farbu, ale vlemi sa mi uz paci :dizzy_face: :dizzy_face:
24. jan 2013 o 21:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@ivetka09 @sasena033 myslim ze maju ten krasny ruzovy na bielej :slight_smile:
24. jan 2013 o 21:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@ivett mne sa ta zlta hodi aj k bielej konstrukcii :slight_smile:
24. jan 2013 o 21:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zvalka chcela by som ak by mi niekto poslal fotku prave toho sportiaku ... biela konstrukcia a blue Bright ... ale zatial nedal nikto fotky
24. jan 2013 o 21:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ivetka09 aha, no mame navy my. ale skus poklikat naspat fotky nejake, strany..mozno bude pridane niekde...
24. jan 2013 o 21:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zvalka ok dakujem ale mozes dat aj navy farbu zajtra s taskou rada pozriem dakujem
24. jan 2013 o 21:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ivetka09 tuto som uz davala, neviem, ci si videla. rukavnik, fusak, aj taska - vsetko emitex bezove.
24. jan 2013 o 21:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@ivetka09 pridam foto, farba sa mozu trosku lisit kedze je rano a mala som zapnute umele svetlo :slight_smile: neviem co myslis ako vrch ak farbu tak berry :dizzy_face: posledna foto vanicky tak vyzera farba v skutocnosti
Na jar by som chcela podlozku a madlo si dat usit len neviem aku farbu do toho zvolit
25. jan 2013 o 08:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
@sasena033 jeej super dakujem nadhera
25. jan 2013 o 14:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@zuzie ahoj to je aka farba bria Bright modra? dakujem
25. jan 2013 o 17:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ivetka09 no nafotila som ti dnes nas teda s taskou, kde ho vidiet cely, aj rukavnik. sportak este nemam zalozeny, to ti mozem na jar odfotit :grinning:
ale tato farebna kombinacia je na zimu uzasnaaaa :dizzy_face: jaj ,milujem brio :grinning: :dizzy_face:
a vidiet aj kolko mame snehu a no problem.
25. jan 2013 o 17:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (9)
@zvalka jeziiis dakujem to je ale nadherneeee ... :slight_smile: no do jary dufam cakat nemusim ze skor budem mat brio :wink: dakujem a nadherne je to tvoje fakt a ty mas co dievcatko alebo chlapceka?
25. jan 2013 o 20:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@ivetka09 chlapceka mam. ale kupila som, ked som nevedela este co to bude, tak to vyslo :grinning: sportak som chcela navy tak ci tak, a vanicku by som mozno predala, mozno by sa vozila v modrej aj baba :slight_smile:
25. jan 2013 o 21:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zvalka
@ivetka09 baby ja mám tiež tuto navy, síce na sedej konštrukcii ale je nádherna a vozim v nej dievčatko :wink:
25. jan 2013 o 21:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@skybaby ved ja som ju chcela aj pre dievcatko :wink: keby bolo dievcatko, kupovala by som navy. len vanicku bright by som mozno zmenila, ale len mozno, tak sa mi zapacila, ze by som si ju asi aj tak nechala :dizzy_face:
25. jan 2013 o 21:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
odkial mate rukavniky?
26. jan 2013 o 21:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@memek já mám třeba od Emitexu, pak vím, že je ještě rukávník teutonie s kožešinou, ale za úplně jiné peníze :wink:
26. jan 2013 o 21:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a ten od emitexu stal kolko? a si snim spokojna?
26. jan 2013 o 21:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Pre tie co chcu vediet ako ide kocik brio go na snehu nasla som tieto dve videa :slight_smile:
http://www.youtube.com/watch?v=4r05xw-e8tA
http://www.youtube.com/watch?v=5242AEiLaXM
a tu je predpokladam video s novym modelom s terennymi kolesami, prechod hlbsim snehom :slight_smile:
http://www.youtube.com/watch?v=26NfSKiqFJ0
a tuto je taky kvazi video navod na sportovu cast co sa da ako kde zlozit co kde treba zmacknut potiahnut a pod :slight_smile: mozno niekomu novemu posluzi
http://www.youtube.com/watch?v=595hXoniOso
26. jan 2013 o 22:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@memek ja som spokojna velmi, mam s kozusinou, a stal tusim 8,90e akurat mal shop dopravu zdarma :slight_smile:
26. jan 2013 o 22:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zvalka ja mam tiez chlapceka a chcela som ale cerveny kocik na bielej ale ma odhovaraju lebo ze je moc die censka. Ale mala ju jedna mamina a tiez pre chlapceka tak neviem to je to ze ich neviem vidiet nazivo to by bolo lahsie rozhodovanie
26. jan 2013 o 23:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ivetka09 ja som tiez rozmyslala nad cervenou vanickou a bielou konstrukciou. a v pohode sa podla mna hodi pre chlapceka :wink:
ale tiez jeden poznatok. jedna mamina na konikovi predavala kocik cerveny, a kupila si cely modry bright pre dievcatko. chcela na bielej konstrukcii proste. a povedala, ze nevadi, ze dievcatko, ze v cervenej vanicke jej tak nechcela spinkavat, ze bola taka "agresivna" ta farba, lebo to je taka aj zvnutra. a ze v modrej uplne super a mozem povedat, ze aj moj Oliverko je tam velmi kludny spokojny, ked ho tam dam, sa pozera, a zaspinka. :slight_smile:
27. jan 2013 o 09:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zvalka dakujem za info vidis to ma ani nenapadlo ... aj ja som mala cervene kociky zeby preto bol maly nekludny? Vela cerveneho? aj doma mam cervene koberce a maly nevie spat je nekludny a ked ho dam do hnedeho Bria a idem snim von spi aj 3 hodky ... zeby zato? Nevies mi dat na nu meno aby som si mohla vypytat fotky hlavne sportovej verzie? dakujem a hlavne za tu poznamku ... je to mozne :wink:
27. jan 2013 o 09:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@zvalka a z ktoreho shopu si brala ? to je super cena :wink:
27. jan 2013 o 10:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@memek ja som to brala z tohto shopu, ale to bola vtedy nejaka super akcia
http://www.littlebaby.sk/index.php?page=shop.product_details&category_id=226&flypage=flypage.tpl&product_id=2635&option=com_virtuemart&Itemid=71&vmcchk=1&Itemid=71

teraz len sportak stoji 546 e. vtedy bolo za 490e sportak aj s vanickou, aj nanoznik.
27. jan 2013 o 14:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zvalka som to asi zle napisala, som myslela rukavnik iba :slight_smile: kociarik mam
27. jan 2013 o 14:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@memek jaaj, nenapisala, prepac, ja som si nevsimla, ze sme sa predtym bavili o rukavniku :grinning: no to bola akcia doprava zdarma vtedy prave. a mam to odtialto
http://shop.aladdin-kociky.sk/index.php?main_page=product_info&products_id=21741
27. jan 2013 o 14:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak já už mám žlutou korbičku doma a je parádní :slight_smile:
27. jan 2013 o 14:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
27. jan 2013 o 14:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dendy1 dakujem ta je krasna a je vhodna aj do bria,,
27. jan 2013 o 15:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok