Kočík Brio go. Máte zkušenosti? Na co si dát pozor?

dorotkaa
28. feb 2009

Ahojte mamicky a buduce mamicky, mate niektora skusenost s kočíkom brio go? Resp. co si o nom myslite? Ja zacinam pomaly vyberat kočík, ale kedže čakám svoje prvé baby, nemám zatiaľ žiadne skúsenosti, na čo pri vybere kočíka myslieť, čo je dôležité alebo naopak nie je podstatne.

penelopa
27. jan 2013

Baby,kde kupujete doplnky na brio??
Ďakujeeem.

miskasitka
27. jan 2013

zvazujem predaj uplne noveho kocika Brio berry na ciernej konstrukcii, aj vanicka aj sportiak. Ak by nahodou mal niekto zaujem...

dendy1
27. jan 2013

@sasena033 hej, mala som ju v čiernom briu, super sadla. kočík už síce nemám, ale podložku áno.

tulky
28. jan 2013

@miskasitka ahoj, a predavas aj samostatne? ja zhanam vanicku

hanulka22
28. jan 2013

ahoj holky, taky budu pořizovat kočárek Brio nejspíš v hnědé barvě s černou konstrukcí, mimčo se má narodit koncem června a přemýšlím jestli mám koupit tu moskytiéru nebo je to zbytečné, využila jste ji některá? Nebo máte odskoušené jiné výrobce pláštěnek a moskytiér, které taky sedí na brio?

miskasitka
28. jan 2013

@tulky najradsej by som to vsetko predala spolu...

tulky
28. jan 2013

@miskasitka rozumiem. Ja uz sportovy kocik mam, ten sme kupovali novy. Keby si si to rozmyslela, daj mi vediet

miskasitka
28. jan 2013

@tulky oki premyslim 🙂

ivett
28. jan 2013

@hanulka22 já mám obyč moskytiéru koupenou tuším v nějakém dětském obchodě, univerzální a určitě pasuje na většinu hlubokých korbiček i sporťáků, na tu chvíli v létě to stačí podle mě...origoš bych asi nekupovala, ani pláštěnku, tu mám taky uni a i na Brio si pak koupím nějakou uni...

mirkap84
28. jan 2013

@zvalka ...krááááása 😵 😵 😵

chirabell
28. jan 2013

@zvalka ta vanicka vyzera superne chranena proti vetru

zvalka
28. jan 2013

@chirabell ano, je taka 🙂 ak velmi fuka, tak dam aj plastenku a to je uz uplne v pohode

zizina
28. jan 2013

Ahojte holky, od středy už budu taky patřit do vaší party Briaček. Koupila jsem si ho jako sporťák a to pouze jen podle rencenzí nejen zde 🙂) Jsem na něj mooc zvědavá. A snad budu nadšená jako vy.

robkova
29. jan 2013

ahojte baby, nie je niektorá z vás z Prahy alebo okolia čo má brio vo farber berry? chcela by som vidieť túto farbu naživo, pretože sme sa rozhodli pre brio, ale v žiadnom obchode túto farbu nemajú..díííky 😉

miskasitka
29. jan 2013

@robkova my ju mame,je to krasna farba ale nie sme blizko prahy 😒

robkova
29. jan 2013

@miskasitka a na slovensku bratislava a okolie nahodou asi tiez nie, ze? 😒

madormi
29. jan 2013

@robkova ani v malvíku v Hostivících? já tam na ní před časem koukala...

robkova
29. jan 2013

@madormi v malvíku majú len červený na bielej konštrukcii..a skoro vo všetkých obchodoch v prahe kam som písala majú len modrý alebo červený..a v jednom shope v brne hnedý 😒

sasena033
29. jan 2013

@robkova my ked sme ju kupovali tak ju museli objednat 🙂 na predajniach maju vacsinou hnede a cierne co sa najviac predavali takze ho objednali s tym ked sa mi nebude pacit farba beriem inu 🙂 ale laska to bola na prvy pohlad 😵 😵 ta farba sa neda nepacit

hanulka22
29. jan 2013

@ivett tak já si taky koupím nějakou obyč, to člověk stejně moc nevyužije, děkuji moc. jinak ja si včera objednala trojkombinaci v hnědé barvě tak se už těším.
@robkova škoda že nejsi ze Zlína, u nás na prodejně mají vystavené úplně všechny barvy jak hluboké tak sporťáky 😒

robkova
29. jan 2013

@sasena033 mne sa tiež veľmi páči 🙂 ale chcela by som ju vidieť naživo, aby som vedela posúdiť, či by bola vhodná aj pre chlapca, ak by náhodou bol druhý v poradí..lebo pre dievčatko to je asi istá voľba 🙂

robkova
29. jan 2013

@hanulka22 a možeš mi napísať presne v akej predajni, možno si spravíme výlet 🙂 a máme rovnaký termín pozerám 🙂

sasena033
29. jan 2013

@robkova aha no ale to neporadim myslim ,ze vyssie som dala foto no ale nie je nad to pozriet osobne skus sa spytat ci by ho neobjedanali, zeby si ho chcela kuknut

miskasitka
29. jan 2013

@robkova ano sme v ba...

hanulka22
29. jan 2013

@robkova ty mas taky termin 29.6.13? ja v tvem pase nic nevidim ☹ jinak je to prodejna baby shop ve Zlíně - Malenovicich, byla jsem je tam pred tydnem obhlizet 🙂 ale manzel si hnedou nenechal vymluvit tak jsem mu podlehla a objednala hnedou s cernou konstrukci. maji i stranky http://www.baby-shop.cz/ kdyby jsi pak chtela podrobneji vysvetlit kde prodejna je tak napis, pisnu ti do IP. Odkud jsi?

janka_k
29. jan 2013

@miskasitka a preco predavas, co sa ti na nom nepacilo?

miskasitka
29. jan 2013

@janka_k este len nad tym premyslam, ci ho vobec predat alebo si ho nechat ako druhy...kupila som si teraz moj vysneny ruzovy stokke 😉 takze len preto by som predala brio, inak je perfektny, ja mam dokonca special vyrobu lebo aj sportiak mam berry na ciernej konstrukcii a taky sa vobec neda zohnat... 🙂

janka_k
29. jan 2013

@miskasitka aha, no ja som neuvazovala o kupe lebo ja berry pre chlapca nemozem 🙂 inac by som tu farbu brala vsektymi desiatimi. skor som chcela vediet ci si nasla nieco velmi zle na nom

miskasitka
29. jan 2013

@janka_k vobec nie, krasne je odpruzeny, lahko ide, same pozitiva ma...ved mozno si ho nakoniec aj necham...ma dobre kolieska, aj do terenu..

blankaj
30. jan 2013

Baby, je tento kočík vhodný aj pre vysokých ? Uvažujem vážne o jeho kúpe (od ruky, bazár), len toto ma ešte trápi... ďakujem 🙂