• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Kočík Brio go. Máte zkušenosti? Na co si dát pozor?

24. marca 2017 
@apolenka6 Já to na vaničce mám, myslím, že bys to tam taky měla mít :wink:
26. feb 2013 o 16:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@lulii som to bola pozrieť a na boku je to schované ,zasunuté v takých bočných vreckách či čo to je :wink: :slight_smile:
26. feb 2013 o 16:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@apolenka6 Jojo, to je přesně ono :grinning:
26. feb 2013 o 16:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lulii asi ho nanovo preštudujem ešte niečo nájdem schované :grinning: samé prekvapko
26. feb 2013 o 16:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@apolenka6 myslim,ze to tam nie je ale je na to taky obal na tu vanicku s tymi ruckami. a pocuj k vajicku mas aj ten isofix do auta ci nie?
26. feb 2013 o 16:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@memek ako to vyzerá? mám ,len adaptéry na vajíčko nič iné ..tak asi nemám a už som našla na vaničke rukoväťky
26. feb 2013 o 17:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@apolenka6 to je take do auta taky nadstavec ...vies co tu je link :wink:
http://1.bp.blogspot.com/_0F-GsuHRKP4/TO7NHgTAMBI/AAAAAAAAANw/wHadeOFmxLE/s1600/brio-primo-base-unit-isofix-ready-12595.jpg
ja premyslam ze ho kupim , takze ak niekto predava isofix tak dajte vediet ;)
26. feb 2013 o 17:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@memek tak toto nemám :confused:
26. feb 2013 o 17:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@memek
@apolenka6 u isofixu je hlavně podstatné mít tomu přizpůsobené auto, některé starší auta tam isofix nemají, jsou to takové kovové háky v zadních sedačkách, když strčíš ruku pod zádovou opěrku vzadu, tak je tam ucítíš...isofix se cvaká do nich a tím pádem pevně drží a sedačka se nacvakává jen do toho, je to praktické a jednoduché, rozhodně to doporučuju, měla jsem u prvního dítěte a u druhého bude rovněž, akorát teda já jdu do Maxi cosi...
na MMB jsem nějaký isofix na prodej zahlídla...
26. feb 2013 o 21:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Ahoj, potřebuji nutně návleky na kola na kočárek Brio Go. Nemáte s nimi některá zkušenosti - sedí i Emitexácké návleky anebo musí být originál Brio? Díky za odpovědi. :slight_smile:
27. feb 2013 o 02:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dyje ahoj ja mam prave tie Emitexove navleky na Brio na zadne sedia a na predne sa daju tiez dat nie je problem :wink:
28. feb 2013 o 12:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj maminky prosim poradte mi ako vyprat poth s bria go? Neda sa nejako rozobrat potah so sportiaka a dat prat? Potrebujem surne Dakujem za radu
28. feb 2013 o 12:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ivetka09 ahoj zo sportiaka sa neda vybrat iba ak si ho vysprchujes nejako s kefkou, uz to tu riesili baby a toto bol jediny sposob ako sportak vycistit
28. feb 2013 o 14:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@memek ou skoda, ale dakujem tak pojde pod sprchu :wink: nie je spinavy len ide na predaj a ja mam rada ked to je cistucke a vonavucke :wink: dakujem :slight_smile:
28. feb 2013 o 19:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@ivetka09 to teda kvitujem a plne suhlasim
28. feb 2013 o 19:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
ahojte kočky prosím ako mam po prvýkrát nadstaviť autosedačku? neviem uvoľniť tie pásy
1. mar 2013 o 11:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zuzik311 , pri nozkach (na tej časti od zadočku po koniec nozičiek) je taky maly kryt na suchy zips a pod nim je take kovove ako tlačidlo, ked to zatlačis, tak naraz tahaj pasy a uvolnia sa ti :wink:
2. mar 2013 o 10:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Príspevok bol upravený adminom, lebo nespĺňal pravidlá fóra. Poznámka admina: “k inzerci slouží pouze náš MK bazar :)”
2. mar 2013 o 11:10 • silviesoldanova
Mam na predaj original moskytieru a plastenku na vanicku za dobru cenu, ak mate niektora zaujem.Mam to v inzeratoch. Inak brio je naj kocik :slight_smile:
4. mar 2013 o 20:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Pomaly za mesiac a pol prechadzame na sportovu verziu BRIO GO, viete mi poradit nejake pekne podlozky do kocika?
5. mar 2013 o 09:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@miriamka buď s pinkie.cz alebo pani Monika z ČR šije krásne vecicky pre Brio. Kuk sem: http://www.mimibazar.cz/bazar.php?user=62248&nove=
Mne sila kopec veci na Brio a som max spokojna....
5. mar 2013 o 10:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@miriamka Tiež mám veci od pani Moniky a sú super :slight_smile: Musím povedať že o dosť lepšie ako Pinkie.
5. mar 2013 o 11:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
holky, nutně potřebuji stupátko. Je nutné origoš, nebo na brio pasuje i nějaké jiné? Díky
5. mar 2013 o 13:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte dievcata, mam problem so zadnymi kolieskami na nasom Briu Go. Mozno by ste mi vedeli poradit co s tym.... ide o tie zatlacacie kruzky, ktorymi sa kolieska vyberaju. Na jednom kolese sa mi pocas kocikovania zatlacilo dovnutra a teraz to nejde vybrat. Kruzok sa neda zatlacit a koliesko tym padom nejde zobrat dole. Uz som tam skusala striekat mazivo a tak to nejak rozjazdit a stale nic. Koliesko mi sem-tam piska. A na tom druhom kolese je zasa ten kruzok vystupeny dovnoka - ale koleso sa da dat dole. Co s tym? Kocik sme kupili novy, pouziva sa od augusta, takze reklamacia by este bola mozna. Ked si pozeram manualy a fotky kocika, tak tie kruzky na kolesach by mali byt zarovno - cize by nemali byt vystupene ani zarazene dovnutra kolieska. Ako to je u vas? Mate s tym nejake skusenosti? Dakujem za rady.
6. mar 2013 o 11:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Já mám zase problém s předním kolečkem :unamused: Dnes se nám celou procházku samo od sebe zaaretovávalo. Nevíte, čím to může být? Vždycky jsem to odaretovala, pootočením toho kolečka, a za chvíli se to zase zaaretovalo. Taky jsem si všimla, že když se to kolečko točilo, točilo se spolu s ním to kolečko, kterým se to aretuje.
6. mar 2013 o 16:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kocicinka vraj to robí ked nie sú kolieska namazané :wink: Ak namazanie nepomôže potom to treba už dať odservisovať odborne.
6. mar 2013 o 17:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@matym podľa mňa to treba vyreklamovať. Normalne to Brio nerobí. ASpoň nám sa to nikdy nestalo.
6. mar 2013 o 17:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
maminky, nemate niektora na predaj tasku k Briu, farba navy? Dakujem
7. mar 2013 o 00:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@martuska75 díky, a kde přesně se mají kolečka namazat a čím? Mám ho sundat? Já jsem strašně nešikovná, podle návodu jsem ten proces sundání nějak nepochopila :frowning2:
A servis, je jenom ve Zlíně? V Praze nic? Dnes jsem tam volala, ale jsou prý na veletrhu, mám volat v pondělí. Fakt mě to štve, se zaaretovanýma se jezdí pěkne blbě :angry:
8. mar 2013 o 10:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kocicinka pokial ho mas v zaruke tak ti urobia servis. a podla mna mas z prahy blizsie nez ja z kosic do zlina. ale riesila som to cez obch.zastupcu pre slovensko gls vyzdvihlo zabaleny kocik v krabici a o tyzden mi ho priniesli. stalo ma to cele 10e za dopravu ale v servise veci dali dokopy. a trvalo o cele tyzden co je podla mna relativne rychla doba. tak drzim palce
8. mar 2013 o 16:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok