Kočík Brio go. Máte zkušenosti? Na co si dát pozor?

dorotkaa
28. feb 2009

Ahojte mamicky a buduce mamicky, mate niektora skusenost s kočíkom brio go? Resp. co si o nom myslite? Ja zacinam pomaly vyberat kočík, ale kedže čakám svoje prvé baby, nemám zatiaľ žiadne skúsenosti, na čo pri vybere kočíka myslieť, čo je dôležité alebo naopak nie je podstatne.

kocicinka
8. mar 2013

@memek děkuju moc.

bosacka
8. mar 2013

@kocicinka pri koliesku zatiahnes za taky plastovy hacik, hned za aretovacim kolieskom a koliesko jednoducho vytiahnes. mne to vzdy robil muz, takze presne neviem, cim to mazal, ale tusim sa tu spominal silikonovy sprej, pripadne vazelina? nie som si teraz ista... treba to vycistit a potom namazat.

kosodrevina
9. mar 2013

Ahojte, prosím nestalo sa niekomu z Vás, že sa zlomilo sedátko? Teda v časti na sedenie v športovej verzii je vložená taká plastová platňa a nám sa prelomila ☹ Dcérka má len cca 11 kg, takže nie je brutál ťažká, aby lámala kočíky 🙂 len by som chcela vedieť, či to niekto riešil cez reklamáciu, prípadne či mu to uznali? Inak som s kočíkom max spokojná, len toto je fakt nepríjemné 🙂

bubinovci
9. mar 2013

@kosodrevina ahoj, to je ozaj nepríjemné, nám sa to nestalo, určite by som to reklamovala. je predsa plast tak by to mali uznať, najmä ak dieťatko nie je ťažké

wewerka0
10. mar 2013

ahojte, ako sa riadi brio jednou rukou, zvladnem v jednej ruke kocik a v druhej druhe dieta? a este jedna otazocka, ten skatik na kociku nezavadzia velmi pri chodzi? Dakujem

skybaby
10. mar 2013

@wewerka0 ahoj mne sa to brio veľmi dobre kocikuje aj jednou rukou .... A skejtik mame tiez a treba si na to trosku zvyknúť, ale ja som nakoniec ani veľmi nepouzivala .... Môžem ti ho príp. predať ak by si mala záujem .... Ja som vlastne chodila vela autom a ked sme sa vylozili niekde v parku tak mi bolo jedno že staršia ide pomaly .... Pripadne som ju potom ked sme išli k autu naspäť zobrala na kúsok na ruky

ivett
10. mar 2013

@skybaby já skate sháním, ale předpokládám, že ze slovenska by se mi kupovat neoplatil 🙂 myslíš, že je blbost kupovat ho hned, když nevím jeslti dcera na něm vůbec bude chtít jezdit? v poslední době do kočáru ani nechce, ujde dost, tak si říkám, jestli vůbec bude potřeba...

ivett
10. mar 2013

@kosodrevina určitě reklamuj, možná jsi měla smůlu na nějaký vadný kus...

skybaby
10. mar 2013

@ivett no neviem, ja mám teda medzi dievčatami menší rozdiel ako budeš mat ty, takze neviem, ja by som asi na tvojom mieste nekupovala 😉 ani my sme ho totiž veľmi nevyužili ako som už pisala

ivett
10. mar 2013

@skybaby díky za názor, taky myslím, že to zkusíme bez něj, v zimě se s ním stejně asi nedá, ne? a malá už bude mít v zimě pak 3 roky, to už ujde dost...a když bych uznala, že ho potřebuju, vždycky ho můžu dokoupit...

miriamka
11. mar 2013

Ahojte,
mate niektora do sportoveho kocika BRIO podlozku PINKIE?Nedate foto ako vyzera v kociku?

ifkael
11. mar 2013

@miriamka pinkie je otrasna.. operies to.,zostane z toho handra. Vypln nema kvalirnu...to iste tie latky niesu moc kvalitne

miriamka
11. mar 2013

@ifkael A aku mi vies odporucit?

ifkael
11. mar 2013

@miriamka ja mam skusenosti najlepsie s hviezda22. Je tu na mk v pro.

ivett
11. mar 2013

@miriamka souhlas, pinkie je kvalitně hodně slabá, za ty prachy určitě nestojí...nejlíp si nechat u někoho ušít, na MMB maminky podložky šijí, zkus mrknout...

wewerka0
11. mar 2013

@skybaby dik za radu a ponuku mozno vyuzijem, ale najskor by som asi mala kupit kocik 😀 Moj maly je taky lemrosko, ked mame kocik nechce ist peso a ked bude babo v kociku bojim sa ze sa bude chciet vozit tiez. Takze sa asi este ozvem 😉

martuska75
11. mar 2013

@kocicinka no veru neporadím, tiež to mazali v servise ☹ Ale myslím že to treba zložiť a tam namazať. Skladá sa to ľahko len poskúšaj.

kapokapo
11. mar 2013

ahojte Baby , ako ste spokojne s autosedackou? me stale vyskakuje pas z tej zadnej casti....

madormi
11. mar 2013

@apolenka6 nové brio od 2012 určo už má nánožník v ceně 😉 ale od Moniky je na zimu lepší...

apolenka6
11. mar 2013

@madormi áno zistila som ked mi prišiel kočík a bol tam nánožník 😅 ale je tenký 😝 kúpim teplý fusak hádam to bude stačiť ,či? a od p. Moniky koľko stojí asi 😕

madormi
11. mar 2013

@apolenka6 je tenký je to spíš aby to drželo deku ale zahráž nezahřeje ale na zimu přes fusak stačí. od moniky mě vyšel asi na 450ale je zateplený krásně, ted už jsem jej uklidila, protože už by v něm a lodgeru bylo horko ale v zimě jsme max vvyužili

apolenka6
11. mar 2013

@madormi áno mám to v pláne tak použiť ako na vrch hrubšieho fusaku ,alebo na deku ked nebude moc zima aj proti vetru 🙂
možno objednám aj ten hrubší nánožník od p. Moniky ,len musím vedieť ,že čo čakáme 😉

martuska75
12. mar 2013

@apolenka6 neviem aké mávate zimy, ale nám ten nánožník úplne stačil. Neprefúka ani nepremoká a to je hlavné. Pod to sme dali Lodger, vo väčšej zime aj s tou vložkou a úplne stačilo. Ale tak nebývame niekde na Orave ale tu na dolniakoch.

apolenka6
12. mar 2013

@martuska75 Ahoj no u nás je taká zima ako u vás 😀 bývam v Topoľčanoch 😅 tak si myslím,že postačí nánožník aj nám 😉

apolenka6
12. mar 2013

Babulky pasuje na športovú časť fusák Emitex? ak máte ktorý máte 😨

madormi
12. mar 2013

@apolenka6 pasuje tam jak zimní, ten 3 v 1, coccoon, pasuje všude a pasuje tam hezky i ten jaro/podzim emitex 😉

madormi
12. mar 2013

briačky, co kolečka reklamovala jste nějaká? mám brio od května a to že jsou v kolečkách dírky od kamínku to beru ale jako by na okrajích koleček se mi odlupuje ta guma, jakoby třepí, tak zda tomá cenu reklamovat nebo vůbec 🙂

apolenka6
12. mar 2013

@madormi dakujem za odpoved 🙂

ichbinich
13. mar 2013

Ahojte Briacky!
Co ste tu pisali o cisteni sportovej casti, ze strcit pod sprchu a vydrhnut... Obavam sa, ze po mojom mrvicovi mi nic ine neostane 😉
Ide o to, ci tam nezacne niekde nieco hrdzaviet, ked to vlastne premocim. Doteraz som cistila iba vlhkou mikrovlaknovou handrickou, ide to celkom dobre. Ale pred vymenou na vanicku pre babo by som chcela aj sportovu cast lepsie umyt, aby ma potom za pol roka pri vymene zase spiatky za sportak netrafil slak, ked to uvidim 😀
Dakujem!

lovesista
13. mar 2013

@kocicinka ahoj, aj moje predne kolieska sa zacali same pocas jazdy zaaretovavat, urcite idem kocik reklamovat alebo dam kocik co najskor do servisu

@memek na slovensku nie je servis na Bria? Neriesila si to cez obchod kde si kocik kupila?