Kočík Brio go. Máte zkušenosti? Na co si dát pozor?

dorotkaa
28. feb 2009

Ahojte mamicky a buduce mamicky, mate niektora skusenost s kočíkom brio go? Resp. co si o nom myslite? Ja zacinam pomaly vyberat kočík, ale kedže čakám svoje prvé baby, nemám zatiaľ žiadne skúsenosti, na čo pri vybere kočíka myslieť, čo je dôležité alebo naopak nie je podstatne.

jollinka
14. jún 2013

@zuzimalinka Jsem hrozně moc moc spokojená a naprosto nelituju, že jsem do něj ty peníze dala. A nejvíc se v tom vždycky utvrdím, když vidím po městě jezdit maminy, které mají ty obrovské nepohyblivé tanky, se kterýma se hrozně nadřou, vrže jim to na sto metrů daleko a různě se to viklá apod. Mě naprosto nic takového netrápí a koupila bych si ho znova, je to skutečně kvalitní a chytrý kočár :o) Jinak mám tu verzi 2013, ale kolečka jsem měnit nezkoušela - žiju v Praze a ve velkoměstě to opravdu nepotřebuju. Jestli je u vás náročný terén, určitě to zvaž, ale já jsem zatím v zásadě neměla problém s tím kudykoli projet. Určitě je to třeba v trávě nebo na blátě náročnější, ale ne nesjízdné. A jeho jízdní vlastnosti v běžném terénu to rozhodně vynahradí 🙂

ivett
14. jún 2013

Tak Brio je doma,cervena na bile konstrukci je krasnaaaaa,nelituju...Korbu mam z druhe ruky kanarkove zlutou a vypada taky super,odfotim zitra kdyztak...Mam k nemu nanoznik,dali mi zdarma jeste cerveny jarni fusak,barevne 100% ladi,organizer,cernou podlozku,adapetry,vajco maxicosi s isofixem,skate,plastenku na hlubokou,moskytieru a sitku na nakup,jsem plne vybavena a uz se budu jen tesit na druhou princeznu 🙂

sap
15. jún 2013

Ahojte dievcata..nepredavate niekto, alebo neviete o niekom kto predava autosedacku s isofixom a adaptermi na brio?

sap
15. jún 2013

Alebo maxi cosi? ? Neviem ktora je lepsia..alebo co vsetko potrebujem k obom znackam ak ich chcem dat aj do auta aj na kocik...poradtee prosim

ivett
15. jún 2013

@sap já mám maxi cosi, k ní potřebuješ jen adaptéry, k origoš Briu sedačce nepotřebuješ nic...isofix mají obě pokud chceš, já jsem šla do Maxi cosi, za prvé mi přijde lepší, celkově prostě je bezpečná a už dlouho jedna z nejlepších na trhu a za druhé se líp pak prodá, tu Brio tolik lidí nechce...

ivett
15. jún 2013

a teda fotla jsem v rychlosti našeho miláčka, tak přidávám...koho tu zajímala ta červená barva, je fakt červená, nic do růžova nebo malinova, i když se z některých fotek může zdát...

laleal
16. jún 2013

@ivett waaau,uplna nadherna je ta červena na bielej konštrukcii 😵 😵 😵 inak,my sme si kupili šporťak brio uplne novy z predajne čierny na čiernej konštrukcii,kvôli tomu že kočík zostane aj pre druhe a dokupime vaničku a vajičko,ale už dlhšiu dobu sa mi tá biela konštrukcia neuveritelne pááááči,pre dievča červeny na bielej a pre chlapca navy-tmavomodry na bielej 😵 😵 ja mám brio 2012tku... pozerám že máš aj skejtík,kupovala si nový či jazdeny?ak jazdeny,po čom asi idu?nové idu okolo 50eur,tak sa mi to zda ešte ok 🙂

ivett
16. jún 2013

@laleal já měla v konstrukci jasno, líbí se mi ta bílá, sice jsem váhala, protože jsem měla tu žlutou vaničku koupenou dřív a nevěděla jsem, jak to bude k bílé vypadat, ale podle mě ok...červený sporťák jsem takhle na bílé konstrukci viděla na prodejně a hrozně se mi líbil..já chtěla pvůodně ten berry pro holku, ale dopadlo to takhle 😀
skate jsem koupila z druhé ruky, nevím jestli ho nějak extra využiju, krásně jednoduše se nacvakává, ale se sundáváním jsem trochu bojovala, musím to vychytat, uvidíme jestli na tom dcera bude chtít jezdit, já za něj 1300kč dát nechtěla, podařilo se mi ho sehnat tuším ani ne za půlku, pak ho kdyžtak za tu samou cenu prodám, když zjistím, že je to na nic...jsem nadšená z organizéru, ten určitě využiju, nechci vozit tašku na rukojeti, takže ten se mi bude hodit a tašku budu vozit v košíku, ten je perfektně dostupný a prostorný...
jsem zatím nadšená, vyjedu sice až za 2 měsíce, ale furt na něj chodím koukat 😀

laleal
16. jún 2013

@ivett organizer chcem tiež dokupiť,ja mám aj tu slnečnu clonu-tu som tiež dobre využila,tak tu si nechávam,pekne cloní...teraz má brio niake nove clony ale zda sa mi to take velke nemotorne....ja mám sice tiež orginal brio clonu ale tu čo sa len prichytava na striešku tými kružkami...ja rozmyšlam ešte aj nad tou taškou do kočíka,no neviem či sa to oplatí,musím si to pozrieť na živo... a tá červena je naozaj krásna,páči sa mi ešte viac než berry 😉 s kočíkom budeš velmi spokojna,ja som mala 4 značky kočíkov a brio bolo naj naj 😵 😵

ivett
16. jún 2013

@laleal já už taky vyzkoušela vícero kočárů a věřím, že Brio bude super, nic jiného už jsem zkoušet nechtěla, tak snad mě nezklame...tu tašku do košíka jsem chtěla, ale nakonec jsem ji nebrala, já myslela, že slouží něco jako pytel, že jako je uvnitř, zapnutá a když do ní něco dám, že má v sobě všitou jakoby látku a jde prostě jakoby do výšky, chápeš jak to myslím, ale ona je jen na výšku košíku, to mi přijde dost plytké, takže jsem do ní nakonec nešla, navíc chci v košíku vozit přebalovací tašku, takže by se mi to tam stejně nějak nevešlo 🙂 ale kdybych mělamožnost ji vidět naživo, tak bych ji určitě ozkoumala...

laleal
16. jún 2013

@ivett no presne to iste som očakavala od nej aj ja,že pôjde do výšky v tom košíku,podla toho čo tam dam,toto mohli domyslieť...bez tej tašky sa mi tam potom toho vojde viac ☹ ale košík je super velky 😵 😵

ivett
16. jún 2013

@laleal já tu tašku právě naživo neviděla, ale z obrázků, co jsem zkoumala na netu to vypadá, že právě do výšky nepůjde, ale třeba ji někdo má a dá vědět...koš je jinak super velký, z toho jsem nadšená...

laleal
16. jún 2013

@ivett ja si ju každopadne poobzerám na predajni a potom uvidím 🙂

mmisenka
16. jún 2013

@ivett ta cervena je uzasna, dik za foto 🙂

ivett
16. jún 2013

@laleal tak potom dej info, jestli stojí za to 😉

@mmisenka je v realu fakt krásně červená...

jollinka
16. jún 2013

Já jsem teď viděla v MHD paní, měla tu tašku do košíku. Do výšky nejde, je přichycená ve středu košíku na té konstrukci, víceméně to spíš jen přepůlí košík na dvě části a připadalo mi to nepraktické :o)
Jinak červené brio je úžasné, ta žlutá korbička se mi líbí ještě víc, ale vidím Ivett, že budeš mít miminko na léto, nemáš obavy z hmyzu? Musí to na tu žlutou letět jako na mucholapku :o)

ivett
16. jún 2013

@jollinka s hmyzem pocitam,ale ja rodim v srpnu,to uz je konec prazdnin,tak snad to nebude tak hrozne...mam moskytieru...

jollinka
16. jún 2013

@ivett No tak snad to bude OK :o) Mně se právě ta žlutá taky moc líbila, ale kvůli tomuhle jsem do toho nešla. Kdybych věděla, že hlubokou budu vozit sotva dva měsíce (leden,únor), tak bych to asi tolik neřešila :o)) Takže mám černý, a na to zase hodně svítí sluníčko. Všechno má něco :o)

salomuska
16. jún 2013

ahojte, ja som mala žlté brio (používaný 1 a 3/4) a tej farby sa nemusite báť - na červenú a žltú lezie hmyz podľa mňa rovnako 🙂 konkrétne na náš kočík sa zletel asi 2x...tesne pred búrkou pri náhlom poklese tlaku. ale vtedy lietal veselo okolo všetkého, vrátane mojej hlavy 😀 takže komu sa táto atypická farba páči, nemusíte sa báť! 😉

europia
17. jún 2013

Ahoj holky, prosím vás, jak moc se vám na Briu Go sjíždí kolečka? Jak vypadají třeba po roce užívání a jak dlouho celkově vydrží? Přijde mi, že ta guma je strašně měkká, ale na druhou stranu jsem zase nikde nečetla, že by byl s brio kolečky problém, tak jsem z toho rozpačitá... budu ráda za vaše postřehy! 🙂

jollinka
17. jún 2013

@europia Mně se malá narodila na zimu, všude kamení od posypu na chodnících a kolečka jsou z takové docela měkké pěny či čeho, takže na pohled nevábně vypadaly už při prvním vyjetí. A je fakt, že spousta kamínků se tam zaryla tak, že tam zůstaly a nebo udělaly díry, když jsem to pak vyšťourávala ven. Teď jezdím půl roku a vypadá to stále stejně nevzhledně, je to samá dirka, ale na funkčnost koleček to podle mě nemá naprosto žádný vliv, jezdí se mi stále skvěle, jen už to prostě nevypadá jako nové 🙂

europia
17. jún 2013

@jollinka Díky, díky, přesně to jsem chtěla slyšet 🙂 My jsme teď o víkendu koupili brio z bazaru, ježděný jen sedm měsíců, ještě v záruce - dostali jsme k němu všechny papíry. Všechno vypadá jako nové, konstrukce i potahy, ale kolečka mi právě přišla strašně jetá. Původní majitelé se dušovali, že to tak vypadalo hned druhý den a od té doby je to ve stále stejném stavu, ale radši jsem se ještě zeptala 🙂

jollinka
17. jún 2013

@europia Tak to buď fakt klidná, takhle to je. A ani si celkově moc neumím představit, co by se na tom kočárku dalo při normálním používání zničit, je to všechno slušně a poctivě udělaný, takže bych se toho z bazaru vůbec nebála 🙂

europia
17. jún 2013

@jollinka Tak to opravdu ráda slyším. Taky mi přišlo, že je to všechno jinak dost solidní, všechno fungovalo jak má. Doufám, že se brzy zařadím mezi spokojené uživatelky bria 🙂)

lulii
17. jún 2013

Holky SOS 😀 😀 😀 prosím, máte některá sluneční clonu na kočárku? Potřebuju něco koupit a nevím co, moc se mi nechce dávat za origo přes 800,-Kč, tak jestli máte takové ty univerzální......a jestli mi hodíte i fotku na kočárku, budu moooooc ráda 😀 😀 😀

martuska75
18. jún 2013

@lulii čo sa týka clony mala som tú origo a určite to neboli vyhodené peniaze. Kočík už nemáme ale clonu som si nechala a používam ju ešte aj na golfáč taká bola fantasticka. 😉

martuska75
18. jún 2013

@europia súhlasím s
@jollinka tie kolečka vyzerajú rovnako po 1-2 prechádzkach ako aj po roku 😀 Tie kamienky sa do toho proste zapichujú, ale nikde sme nemali problém alebo nejaký defekt.

martuska75
18. jún 2013

@lulii Inak ak si dobre spomínam tak sme sa tu viaceré dohodli a jedna dobrá víla to kúpila niekde vonku a potom nám to tu rozposlala (stále na ňu v dobrom spomínam 😉 )a vyšlo to podstatne menej. Tuším som platila 15 eur + poštovné po SR čo je zhruba za polovicu toho čo píšeš. Tak pohľadaj možno tiež nájdeš za rozumnú cenu.

lulii
18. jún 2013

@martuska75 Jé, tak to moc děkuju, tahle info mi nějak unikla a to sem chodím už nějakej ten pátek 😀 😀 😀 A byla to teda ta originální clona? Musím teda mrknout. Děkuju 😉

zuzkag2
18. jún 2013

@martuska75 ahojky, pisala si ze si mala origos slnecnu clonu na brio, chcem sa spytat, aj na sportak sa to dalo namontovat v pohode? lebo z obrazka som z toho trosku jelenko 😉