Kočík Brio go. Máte zkušenosti? Na co si dát pozor?

dorotkaa
28. feb 2009

Ahojte mamicky a buduce mamicky, mate niektora skusenost s kočíkom brio go? Resp. co si o nom myslite? Ja zacinam pomaly vyberat kočík, ale kedže čakám svoje prvé baby, nemám zatiaľ žiadne skúsenosti, na čo pri vybere kočíka myslieť, čo je dôležité alebo naopak nie je podstatne.

ivett
17. nov 2013

@bebe_84 nedělám, fakt 😀 měla jsem 2013 s bílou konstrukcí, sporťák červený, korba kanárkově žlutá, někde x stran zpět jsou i fotky 😀 až budeš mít brio, mám ještě černý jarní origo fusak kdybys chtěla a origoš černou podložku, obojí nové...

bebe_84
17. nov 2013

@ivett no já se picnu! 😀 Jsem se měla jet do obchodu zamilovat o týden dřív. 😀 😀

ivett
18. nov 2013

@bebe_84 fakt pech no 🙂 jestli do nej pujdes,urcite budes spokojena,pockej si uz na ty vychytavky a urcite nebudes litovat...

bebe_84
18. nov 2013

@ivett a jak si třeba rozumí s terénem? (Dlažební kostky,sem tam třeba výlet do lesa) nebos ho měla spíš jen jako "městský"? 🙂

ivett
18. nov 2013

Luci jak budu u pc tak ti pisnu 😉
@bebe_84

petramarie
18. nov 2013

@madormi hoj! Prosim te, jak jsi mela sportak, tak nechala sis na nej sit nanoznik? Nasla jsem nejakou jinou pani na mmb nez Nojbu a ten jeji nanoznik na Briose mi prijde paradni.. Mas zkusenost jen s Monikou?

madormi
18. nov 2013

@petramarie mám v albu nánožníky od monči, jukni tam 😉 enchala jsem si šít, ten nánožník brio originál to je tak jediný co bych kočárku vytkla, dobrý na podzim ale teplý není, takžre já si nechala šít luxusn zateplný od monči i s boudičkou a jaká to byla paráda 🙂

madormi
18. nov 2013

@petramarie jinak nechavala jsm si šít i jednu věc od natydom rukávník a rukávník i od monči a monča ho má lepší, nánožníky nevím.... ale já asi nikoho než nojbu zkoušet nebudu, mám je ozkoušenou, šila mi toho hafo už 🙂

petramarie
18. nov 2013

@vvverunka reklamace ve Zline neuznavaji nebo jak? 😕

petramarie
18. nov 2013

@madormi od natydom mam objednanou tu spodni brasnu na podvozek a takovy sedy kozisek na boudu. Monika mi sije box do kose. Ten nanoznik jsem nasla u tehle pani http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=60188862&tab=4 a celkem se mi zamlouva..no uvidim.
Kazdopadne ten origos to je mega bida!

spiklenka
18. nov 2013

holky, máte na briu origoš pláštěnku, nebo nějakou uni - případně jakou? Potřebuju jak na hluboký tak na sportovní díl. Děkuji

petramarie
18. nov 2013

@spiklenka máme origoš na hlubokou a jde dát i na sporťák

vvverunka
19. nov 2013

@petramarie jak to myslíte? ve Zlíně j výhradní dovozce kočarku brio pro Čr, když koupíte jinak nejde reklamovat přímo u dovozce,ale pouze přes prodejce.

petramarie
19. nov 2013

@vvverunka jo aha, ja cetla zpetne, ze se psalo, ze u nich neco nevyreklamovali a ze se ma psat Malvikovi. Ja kupovala Brio prave v Malenovicich-ti jsou vyhradni dovozci, tak se prave ptam, proc by nevyreklamovali.. 🙂

vvverunka
19. nov 2013

@petramarie ne ti vám to vyreklamují,pokud nebudete mit kocarek tesne ke konci záruky,to pak nechtějí páč kočárek je starý,ale když budete trvat na svém, tak jo pan technik je proste svérazný.

dietenka
20. nov 2013

@millada Dobrý den prajem🙂Chcem di dať ušiť pani Monike tiež tento nánožník zo zipsom(už mám viac veci od nej.Chcela som sa vás spýtať,či jej ten nánožník zateplený?proste či neni moc tenký? dakujem pekne🙂Andrea

millada
20. nov 2013

@dietenka , je trošku zatepleny, tenky nie je určite. Na zimu samozrejme treba aj fusak dat, teraz ked je chladno, tak prekryjem dekou a dam nanoznik. Ked len trošku bolo chladno, tak iba nanoznik. Je super, lepši nech hociktory značkovy 😉

memek
25. nov 2013

@spiklenka my mame od emitex a sedi aj na sportak aj na vanicku sme pouzivali. stal do 9eur.

memek
25. nov 2013

aj ked vonku zuri zima, s briom je nam vsade prima 🙂

lenka1993
25. nov 2013

Baby aké máte tašky na rúčku kočíka? Originál brio je moc drahá ☹

zdeni.r
26. nov 2013

Ahoj holky, minulý týden jsem poprvé vyrazila s Briem ven a překvapilo mě, že vrže ☹ doma nic, když sem s ním jezdila, ale venku to je kravál... při přejetí jakékoli nerovnosti, to prostě skřípe.. tak to asi zkusíme nějak promazat, jestli vržou ty písty? ale teda u nového kočárku za ty peníze... achjo ☹
a ještě je dost slyšet ten košík.. ono je tam na spodku toho koše taková deska a přijde mi, že to prostě mlátí.. nemáte s tím některá zkušenost?

basenka7677
26. nov 2013

pre inšpiráciu, na tašku som si dala ale ešte spraviť zips 🙂

duplicka
26. nov 2013

posuvam svoje cierne brio na ciernej konstrukcii 😉 mam v inzercii

kiakocikovsvet
27. nov 2013

@petramarie reklamáciu Vám musí uznať každý predajca

krizovam
27. nov 2013

@lenka1993 Mám tašku od Emitexu http://static0.asmira.com/photo/94/462094/album... , kterou jsem koupila na mimibazaru za pár stovek a jsem spokojená 🙂

krizovam
27. nov 2013

@zdeni.r To je mi líto, ten náš je naprosto tichý ani nevrže ani v košíku nic nebouchá. Zkuste promazat, holky tu kdysi psaly, že je potřeba promazávat.

kocicinka
27. nov 2013

@zdeni.r taky mám u toho košíku ten pocit, ale vzhledem k tomu, že ho většinou mám zatížený věcma, tak to nedělá. Ale když je prázdný, tak je to možné.
Zkus nastříkat do těch pístů WD sprej.
My máme zase velkej problém s předníma kolama, neustále, týden co týden, se zasekávají. Musím to stále stříkat WD čkem, což má za následek zase to, že jsou u ta kola celá černá od toho mazu, nedá se na ně sáhnout, kdybych je chtěla zaaretovat někde v terénu.... Jo a máme zlomenou tu desku co je pod nožičkama
Už neveřím tomu, že drahej kočár= neporuchovej kočár

zdeni.r
27. nov 2013

@basenka7677 bezva doplňky! jestli se můžu zeptat, kdo ti to šil?
@krizovam no taky mě to mrzí, za tu cenu... zkusíme promazat, včera sem dala dospod nákup, sice malej, ale aspoň něco, ale slyšela jsem to pořád.. tak se na to pak zkusí muž podívat, no zamrzí to no.. hned při první vyjížďce docela anštvaná 😠

ballenka
27. nov 2013

Prosim mam kompletne urvane predne koliesko na briu kde je nejaky servis manzel opravoval aretaciu tak ze ten sedy kusok komplet urval a kedze uz nie je novy tak hladam servis niekde v okoli bratislavy az brna.

teddylu
28. nov 2013

Ahoj všem majitelkám kočárku Brio. Máme kočár rok a pár měsíců a používáme ho opravdu každý den,někdy i dvakrát. Asi před měsícem mi praskla zespod guma na rukojeti a prasklina se začíná rozšiřovat ☹! Měl někdo podobný problém a zkoušel reklamovat 😖 😖 😖 ??? Manžel tvrdí,že reklamaci neuznají,že je to způsobeno opotřebením. Nechce se mi dávat kočár na měsíc do reklamace,když mi ho potom vrátí ve stejném stavu ☹ ☹ ☹ .