• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Kočík Brio go. Máte zkušenosti? Na co si dát pozor?

16. júla 2017 
@teddylu ahoj,osobní zkušenost nemám,ale holky tady psaly,že se to stává a že reklamuji v pohodě.tak držím palce.

Mě přijde kočárek zítra!!!!
28. nov 2013 o 15:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@pellullinka Díky za reakci :slight_smile:! Volala jsem do obchodu a asi to tak jednoduché nebude :frowning2:! Pám mi řekl,že se tam bude hodnotit víc věcí,ale že je to tak 50 na 50,tak to už vidím jak při naší smůle nám to neuznají :grinning:! Jinak je ale Brio super,máme i přední nápravu s velkými koly a zvládne každý terén. Určitě bych do něj šla znovu :wink: .
28. nov 2013 o 18:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@teddylu uvidíte,ale opravdu sem ještě necetla,že by to neopravili. A tohle,co sem četla se stává často,takže to musí už vědět.
28. nov 2013 o 18:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@teddylu reklamovala jsme mesic a pul pred koncem reklamace nechteli uznat,ale neddala jsme se a vymenily gumu, jen ty kecy kolem....
28. nov 2013 o 19:55  •  2 deti - čaká bábätko, termín má v júni 2014  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ballenka zlin firma groupfashion, ale tezko rict zda va pomuzou. klecka jsou nedostatkove zbozi.
28. nov 2013 o 19:55  •  2 deti - čaká bábätko, termín má v júni 2014  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@vvverunka No toho se právě bojím,že mi to neuznají. Já se většinou taky nedám :grinning: ,teď jde o to,kdo tu reklamaci bude vyřizovat :frowning2: . No ještě počkám do sněhu,pak vytáhneme sáně a kočár odvezeme na reklamaci. Díky za reakci :wink:
28. nov 2013 o 21:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj holky.

Prosím nemáte někdo na prodej lesklý fusak brio?
29. nov 2013 o 06:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@vvverunka no dik tak skusim a dam vediet tuto firmu mame v bratislave cize to mam za rohom
29. nov 2013 o 08:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
29. nov 2013 o 09:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@teddylu mě pán technik řekl, že je kočárek starý a že to na reklamaci není, prej bud si ho vezmu zpět a nebo ho pošle výrobci,vzhledem k tomu,že mám i další kočárky,řekla jsem ta ho pošle a za 3týdny sms,že reklamace vyřízená,nedejte se :sunglasses:
29. nov 2013 o 09:07  •  2 deti - čaká bábätko, termín má v júni 2014  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@vvverunka nechápu jak někdo může říct,že je kočár starej.tak jednou je na něj záruka 2roky,tak i kdyby se rozpad den před koncem záruky tak ho reklamuji a takovyhle řeči by si měl pan odpustit. To je teda jednání..
29. nov 2013 o 09:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@pellullinka ani já ne! od nového roku u koupených věcí to bude ještě složitější!
29. nov 2013 o 09:31  •  2 deti - čaká bábätko, termín má v júni 2014  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@vvverunka aniž bych to věděla jsem kočárek objednala už teď,dnes má přijít. Raději sem si na prodejně i zajišťovala jestli půjčují náhradní kočárek při reklamaci,protože co ak měsíc bez kočárku že?
29. nov 2013 o 09:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@pellullinka já mám ještě golfky,takže se to dá, udělala jste dobře,že jste koupila ještě letos, příští rok ty reklamace budou myslím v pohodě jen 6m pak už to bude peklo.
29. nov 2013 o 09:45  •  2 deti - čaká bábätko, termín má v júni 2014  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@vvverunka uz je kocarek doma :slight_smile: je bozskej. Ale vím,že se tady řešila vůle v kloubů,že někdo má,někdo ne. Tak u nás je také vůle,že se mele když za to vezmu. Ale myslím,že je to snad normální. Jinak sem koupila i originál tašku do kočárku a je naprosto úžasná! Sem ráda,že sem ty korunky dala.
už chybí vybrat jen tašku na kocarek :slight_smile:
29. nov 2013 o 16:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Hezký večer Briacky. Jakou tašku na kocarek? Poraďte prosím.
30. nov 2013 o 18:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@pellullinka Tašku mám jednoduchou černou od Emitexu :slight_smile:
1. dec 2013 o 21:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Prosím vás, jaký používáte do sportovní sedačky fusak? Mám Lodger, ale teď se mi zalíbil originál Brio, který je tam lepší?
1. dec 2013 o 21:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@krizovam ahoj, ja som používala obidva, tak to viem trochu porovnať. na začiatku bol lepší lodger, ale neskôr, keď dieťatko chodí a rado vystupuje z kočíka, je určite lepší originál brio fusak. kúpila som ho z druhej ruky. brio fusak mi pasuje aj do golfiek maclaren, ktoré momentálne požívam.
2. dec 2013 o 09:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@salomuska Děkuji, taky jsem si to říkala, teď do hluboké korbičky jsem moc spokojená s Lodgerem, ale pak už se mi tak praktický nezdá. A dá se Brio fusak dole rozepnout na případné botičky, abych je nemusela stále sundávat. A je dobrá cena 1500Kč za bazaru? Díky
2. dec 2013 o 10:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@krizovam brio fusak sa nedá dole rozopnúť. nejako ma to netrapi, topanky nevyzuvam, ale mozno preto, ze ho mam v ciernej farbe. ja som ho kupovala za cca 50 Eur, zavisi od stavu, ale priblizno to asi sedi...lodger som pouzivala aj v sportovej casti, toho sa nemusis bat, pekne tam pasoval. len ked je uz dieta vacsie a chce sa aj prejst, je dost otravne ho vkladat do lodgera hore dole.
2. dec 2013 o 10:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@salomuska Děkuji, malý bude mít teprv rok, tak se bude asi víc vozit než chodit, vydržíme s Lodgerem, Brio se mi líbí moc, ale manžel by to asi nedal :slight_smile:
2. dec 2013 o 11:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@pellullinka Já odmítla dát 1800,- za origo tašku, ta od Emitexu se mi moc nelíbila, tak jsem nakonec pořídila za 600,- tašku v dm drogerii (jsou v ní za tu cenu i nějaké vzorky plenek, ubrousků a krému na opruzeniny). Kočárek mám šedý, tašku jsem koupila černou a jsem s ní spokojená.
2. dec 2013 o 14:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@iskaa mě se právě nelíbí ani originál ani emitex.korbu mám černou,Sportak šedý a bílou konstrukci. Koukala sem i na pinkie a docela se mi líbí jedna prouzkova šedová,bílo,modro černá myslím :slight_smile:
2. dec 2013 o 14:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kejtykejla kde si necháváte šít ty stříšky je nádherná :o)
4. dec 2013 o 11:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kafrie14 od paní Moniky :slight_smile:
4. dec 2013 o 17:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
Príspevok bol upravený adminom, lebo nespĺňal pravidlá fóra. Porušoval pravidlo "Nevkladaj kontaktné údaje firiem".
dievky, riesili ste tu par stranok dozadu brio vanicku a lodger a kolko mesacne deti sa tam vojdu.. toto je foto od nas, dcerka ma 6m, 70cm a vo vanicke s lodgerom zatial nema problem.. takto to vyzera :slight_smile:
4. dec 2013 o 17:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Holky, co už jezdíte se sporťákem - jde nějak "přichytit" fusak? (my máme na rozích gumičky) Nebo to drží jen tím, že jsou jím provlečené kšíry? Díky
4. dec 2013 o 21:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@krizovam čím se to dá promazávat? Já jsem s tím ještě nic nedělala, ale asi je potřeba se o to v zimě trošku starat......
4. dec 2013 o 21:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kocicinka do je prosím WDéčko? :grinning:
4. dec 2013 o 21:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok