Kočík Brio go. Máte zkušenosti? Na co si dát pozor?

dorotkaa
28. feb 2009

Ahojte mamicky a buduce mamicky, mate niektora skusenost s kočíkom brio go? Resp. co si o nom myslite? Ja zacinam pomaly vyberat kočík, ale kedže čakám svoje prvé baby, nemám zatiaľ žiadne skúsenosti, na čo pri vybere kočíka myslieť, čo je dôležité alebo naopak nie je podstatne.

batovauniverzita
12. jún 2014

Ahoj holky,ráda bych koupila náhradní boudičku a madlo ve stříbrné barvě (originál Brio - za rozumnou cenu.Popř.sluneční clonu.Děkuji.

beljanka
12. jún 2014

ahojte "briošky". tak ja som mala vyše roka Brio, a musím povedať, že je úplne super. no ale ako každá výnimka potvrdzuje pravidlo, bol jeden problém a ako som pozerala, nemali sme ho len my. tá gumená rúčka začala povoľovať. ja som ho kupovala už po jednom dieťatku, a môj mužíček to perfektne vyriešil. čo sa dalo, prilepil pekne sekundovým lepidlom, a potom ho krásne oblepil páskou. je to teraz také originálne 😵 😵 😵
kto chce vidieť, ponúkam ho v mojich inzerátoch. 😎

matelkocho
13. jún 2014

Baby prosím Vás už ste prali športovú časť brio go? Mohli by ste mi poradiť ako sa da dať dole stieška a či sa dá vlastne celý oprať? ďakujem Zuzana

hanickaa.d
13. jún 2014

Holky neprodáváte některá Brio Go 2 či 3 kombinaci? Kdyžtak mi napište do zpráv díky

kareba
15. jún 2014

@janac moja dcerka ma 2,5 roka a obcas ked ideme na zahradu mi este spi v sportovej casti a dovolim si povedat ze sa vyspi uplne v pohode a to je na svoj vek dost vysoka ma vyse 98 cm. Takze len potvrdzujem ze aj vacsie deti sa urcite vyspia v Briu 😉

chirabell
16. jún 2014

@matelkocho ja som prala...musis vsetko rozsrobovat a potom to zvlecies...len opatrne nech nepostracas srobiky 🙂

lyfuska
19. jún 2014

@beljanka toto sa urobilo a nam ale v ramci reklamaccie nam vymenili potom celu rucku 🙂

matelkocho
19. jún 2014

@chirabell ďakujem pekne za odpoved tak vyskúšame pa

beljanka
20. jún 2014

@hanickaa.d áno ja predávam, pozri moje inzeráty 😉

borrasca81
21. jún 2014

Dobrý den, mám také Brio Go a te´D jsem si všimla, že když sklopím brzdu tak se mi pravé kolečko stejně protáčí a nevím zda to tak bylo i předtím. Můžete se mi prosím podívat jak to máte vy? Jestli když zabrzdíte tak se ani jedno kolečko neprotáčí? Jinak budu muset pořešit opravu nějak...ale už ho nemám v záruce. Děkuju vám.

miimii
21. jún 2014

maminky,nebude niekto posúvať brio go???????? najlepšie ročník 2013 a na bielej konštrukcií 🙂 Moc ďakujem za každé info!!

lucyto
21. jún 2014

@borrasca81 Ahoj, škoda, že ho už mám zbalený. Ale keď som zabrzdila, a pohla kočíkom, stalo sa, že sa ešte kúsok posunul, kým zapadol do drážky kolesa. Ale potom už bol napevno. Ma napadlo, či nemáš na jednej strane brzdy kratšiu tyčku 😒

sap
21. jún 2014

Ahojte briacky 🙂 predavam autosedacku (vajicko) brio go v sivo ciernej kombinacii s adaptermi na brio samozrejme... blizsie info v sprave...

sap
21. jún 2014

A nepredavate niektora cierne brio na bielej konstrukci (v dobrom stave)i?zhanam pre kamaratku 🙂

miimii
22. jún 2014

briačky 🙂 nechce niektorá vymeniť a nám posunúť brio na bielej konštrukcií v super stave? (Najlepšie ročník 2013)Ďakujem!!

eevulle
22. jún 2014

Jak resite prosim to, ze hluboka korbicka nemá polohovani zadicek?

bokroska
22. jún 2014

ahojte.mozte mi prosim niektora zmerat vnutornu dlzku a sirku vanicky?dakujem velmi pekne.

loulou02811
23. jún 2014

Neviete mi poradiť, kde by som zohnala náhradné diely na brio?
Ďakujem.

batovauniverzita
23. jún 2014

@hanickaa.d
Dobrý večer,ráda prodám kočárek Brio go,trojkombinaci-černý na bílém rámu,zakoupen 3.9.2013 v kameném obchodě.(vajíčko+isofix,originál taška černá do košíku,originál fusak stříbrný,originál deka brio černá).Původní cena za komplet 30.000Kč,doplňky přidám jako dárek.Lea

batovauniverzita
23. jún 2014

@sap
Dobrý večer,ráda prodám kočárek Brio go,trojkombinaci-černý na bílém rámu,zakoupen 3.9.2013 v kameném obchodě.(vajíčko+isofix,originál taška černá do košíku,originál fusak stříbrný,originál deka brio černá).Původní cena za komplet 30.000Kč,doplňky přidám jako dárek.Lea

fila1985
24. jún 2014

ahojte prosim vas ako vam sedia deticky v sportovej casti? mne sa to zda akesi divne, stale sa mi zosuchava dole , skoda, ze ta sedacia cast nie je 90 stupnovy uhol asi by sa mu sedelo lepsie

zvalka
24. jún 2014

Ja budem predavat po lete nas brio - vanicka blue bright a sportak blue navy. na bielej kontstrukcii. kupeny v r. 2012 novy. v sept. bude prave 2 roky pouzivany. rucka sa nam znicila, reklamovali sme, maju super servis, vymenili za novu, takze je v uplnom poriadku ako nova.
biela nova sietka proti hmyzu, plastenka uni aj na hlboku aj sportovu cast emitex exclusive, na zimu teplene na rucku v bezovej farbe emitex, bezova taska emitex. podlozka do sportaka obojstranna, jedna strana hviezdicky, druha namornicka.
v pripade vazneho zaujmu mam aj deku modru namornicku tenucku na leto a hrubu teplu hviezdickovu deku. taktiez je tasticka dolu v kociku na plastenku zavesena na rame, aby nezaberala miesto.
ku kociku je aj autosedacka - inej znacky, so strieskou a nanoznikom zateplenym - super na zimu. mam este aj deku flisovu do vajicka emitex tu zltu, mozem aj tu predat.

miimii
24. jún 2014

@batovauniverzita a predali by ste aj samotnú športovú časť?? aká by bola jej cena? Ďakujem! 🙂

miimii
24. jún 2014

@zvalka kráááááásny,odkiaľ ste kúpili tu podložku hviezdičkovú a aj hviezdičkovú deku? Fakt nádherný!!!!!!

zvalka
24. jún 2014

@miimii mam usitu na mieru u jednej pani v CR, takto som si to vybrala. a deka bola kupovana davnejsie v JYSKu

batovauniverzita
24. jún 2014

@miimii
Je mi to moc líto,ale pouze celou sadu,bojím se,že bych potom vajíčko a hlubokou část neprodala.Mějte se.

evina24
26. jún 2014

@zvalka ahoj.. prosím ta akú pláštenku mas na sportovej časti? chystam sa kupit.. ale brio origos sú dost drahé.. dík..

zvalka
26. jún 2014

@evina24 neviem presne nazov, ale mam pocit ze emitex exclusive...

wewerka0
26. jún 2014

Ahojte, neviete mi prosim poradit, kde by som mohla zohnat novu rucku na Brio, sa mi trha. Uz nie je v zaruke, tak reklamovat nemozem. Dakujem.

zuska_29
27. jún 2014

ahojte baby. po 2 rokoch idem vytiahnut vanicku z krabice a chcela by som ju pre druhe babatko nejako ocistit/oprat... ako ste cistili hlboku cast??? alebo s cim to mam precistit, aby mi neostali flaky??? dik za kazdu radu.