Kočík Brio go. Máte zkušenosti? Na co si dát pozor?

dorotkaa
28. feb 2009

Ahojte mamicky a buduce mamicky, mate niektora skusenost s kočíkom brio go? Resp. co si o nom myslite? Ja zacinam pomaly vyberat kočík, ale kedže čakám svoje prvé baby, nemám zatiaľ žiadne skúsenosti, na čo pri vybere kočíka myslieť, čo je dôležité alebo naopak nie je podstatne.

madormi
27. máj 2014

@chirabell pani na fc ve skupine brio go prodava hnedou sedacku a dalsi se chysta prodat modrou korbu

chirabell
27. máj 2014

@madormi dakujem za info, pozriem tam...ta hneda nie, ale na tu modru sa pozriem 🙂

simmi80
28. máj 2014

Kocky, BRIO 2013 sedy, a 2012 sedy, je tam rozdiel? sa mi zacal velmi pacit s bielou konstrukciou.. tak zvazujem ze kupime nas treti brio :-P abo kupime cierny s bielou... prispevok davam aj do sukromky, neviem kde sa viac diskutuje 🙂

pellullinka
29. máj 2014

@simmi80 sedy na bilem je nej! 🙂
myslis rozdil v konstrukci? Na 2013 jdou nasadit predni velka kola,jinak si myslim,ze rozdil neni.

holky,kdyz prsi,taky vam barvi rukojet?

simmi80
29. máj 2014

@pellullinka zajtra si ideme pon 🙂 uz sa tesiiiim 🙂)))

ameanda
29. máj 2014

ahojte, vozite v briu niekto aj 3rocne dieta? nie je kocik priuzky? vdaka

madormi
29. máj 2014

@ameanda vejde se alw uz ji tam nevozim. Uzsdi nez ty neotocne je.ja bCh rekla ze brio je tak do dvou let pohodlne

madormi
29. máj 2014

@ameanda ve dvou jsem brio vymenila za bj city mini. Tam ve trech v poho i s fusakem klidne 🙂

ameanda
29. máj 2014

@madormi a ja som zvazovala medzi tymito dvomi a ani ma nenapadlo, ze BJ je vacsi

madormi
29. máj 2014

@ameanda jj je větší bj a ten city mini i lehčí... brio jsem fakt používala do těch dvou let, tedy lonského srpna a pak jsem začla bj city mini- v zimě ve 2,5 ltech tam malá měla pohodu i na spaní ve fusaku, ted už bj prodávám, už nepoužíváme, jako nouzovku v autě mám složeného zappa a v září čekáme druhé, tak si malá musí zvykat, že má nožičky 🙂

madormi
29. máj 2014

@ameanda v té šířce sedačky je tenn rozdíl znát, kord když pak mají bundy a tak...

madormi
29. máj 2014

@ameanda plus tedy ještě nosnost no... brio do 15 kg, bj všechny mají nad dvacet, a malá měla ve dvou těch 15 kg, ted má 16

ameanda
29. máj 2014

@madormi
vdaka, ze si ma upozornila na taketo detaily

zlatulka89
31. máj 2014

Holky prosím pěkně, jakou síťku proti hmyzu koupit ?? myslíte že tady ta na něj padne ?? http://www.kasa.cz/sitka-proti-hmyzu-zopa-na-ko...
díííky

pellullinka
31. máj 2014

@zlatulka89 mam obyc z DMka ;)

martinjasen
3. jún 2014

Pekný deň,

mám pre vás dôležitú správu. Keďže dochádza k technickému oddeleniu stránok českého a slovenského koníka môžeme túto diskusiu nechať iba jednej z nich. Dôjde tak v priebehu najbližších 2 dni. Štandardne nechávame diskusiu na stranke, kde vznikla, v tomto prípade na Modrykonik.sk.
Ak si výhradne prajete, aby zostala na Modrykonik.cz prosim dohodnite sa a napište mi v priebehu dneška, zajstrajška.

Ďakujem za pochopenia.

Martin Ďurina
Modrykonik Team

aniane
3. jún 2014

Dobry kocky, nebude zaujem o 2 bavlnene podlozky s potahmi na madielko do Bria go pre dievcatko? (site p. Monikou z CR) - foto v albume 🙂

mikulinek
3. jún 2014

Ahoj, měla bych dotaz nikde jsem nenašla jestli se dá korba z brio go nasadit na brio sing?

krizovam
3. jún 2014

@aniane Ty jsou krásné, bohužel mám kluka ☹

krizovam
3. jún 2014

Prosím vás, taky máte stříšku na sporťáku tak pokrčenou? ☹ Ten poslední díl je pokrčený, i když se snažím ho nechávat složený minimálně. Docela mě to šve, vypadá to jak ... vytažené 😒

aniane
4. jún 2014

Kocky, Brio go navy farba na bielej konstrukcii r.v. 2012 (este v zaruke) na predaj, blizsie info u mna 🙂

martinjasen
5. jún 2014

Od tohto momentu je diskusia iba na modrykonik.sk.

lovesista
5. jún 2014

@chirabell ahoj, idem predavat tmavomodru 😉

miminkacik
6. jún 2014

Dáte mi prosím link na tú pani z MMB, čo šije doplnky na Brio? Ďakujem

jarkado
7. jún 2014

@lovesista ahoj, aj ja by som mala zaujem ak to je este aktualne, za kolko budes predavat a asi kedy? a len vanicku?

lovesista
7. jún 2014

@jarkado pisem ti IP 😉

henuska7
9. jún 2014

Baby, mám dve otázky...1. dá sa nejako vybrať spodok, tzv."košík" Chcela by som to vyprať, alebo ako to čistite?? A 2. šúpe sa mi rúčka kočíka, máte nejaké typy na opravu??? Ďakujem za rady 🙂 🙂 🙂 No a ešte ma napadlo, Vám sa nepokazil ten zips na strieške??? Nejde mi zapnúť ☹ Vydržal teda ten kočík dlho od r. 2011, ale postupne tuším odchádza, chudák 😀

matulienocka
9. jún 2014

Mamicky, prosim vas nemate niekto tuto slnečnú clonu/ moskytiéru pre kočík Brio Go? http://shop.babetkovo.sk/index.php/vyber-podla-...
Potrebujem nieco kupit na leto, proti slniecku na vanicku (mam Brio Go) a toto je hned dva v jednom.
Tak by som chcela vediet ci sa to oplati kupit 🙂

memek
10. jún 2014

@henuska7 jasne da sa to pekne dat dole, su tam suche zipsy a dva take akoby gombiky v prednej casti a vo vnutri kosika je doska ktora sa da vybrat tiez 🙂

krizovam
11. jún 2014

Nebude někdo prodávat stříbrnou stříšku na sporťák nebo nějakou klučičí? Děkuji 🙂