Kočík Brio go. Máte zkušenosti? Na co si dát pozor?

dorotkaa
28. feb 2009

Ahojte mamicky a buduce mamicky, mate niektora skusenost s kočíkom brio go? Resp. co si o nom myslite? Ja zacinam pomaly vyberat kočík, ale kedže čakám svoje prvé baby, nemám zatiaľ žiadne skúsenosti, na čo pri vybere kočíka myslieť, čo je dôležité alebo naopak nie je podstatne.

sashka001
23. okt 2016

@michell13 ahoj mozem sa ta opytat? Da sa pri sportovej casti dat chrbtova opierka do uplneho lahu? Dakujem 😊

bluebarablue
23. okt 2016

@kikanik ja mam v bazariku

michell13
23. okt 2016

@sashka001 ahoj pri sportovej casti nie, jedina vanicka je rovna

karinakakoni
16. nov 2016

Nie chybaju tam 3-5 cm

tutu_1
18. nov 2016

Ahoj s manželom sme si vybrali tento kocik, veľmi sa nám paci. Budeme kupovať z bazariku a rozmýšľam, ze by som kupila nové kolieska predné aj zadné. Len nikde v žiadnom e-shope som ich nevidela. Neviete prosím kde by sa dali objednať ? Za vsetky rady vopred ďakujem.

eliskapa
17. dec 2016

Baby ak by ste meli zaujem predavm BRIO GO hnedej farby s prislusenstvom 🙂

kwr
17. dec 2016

@dorotkaa ja nemozem vynachvalit....kupeny z bazarika a kupili sme komplet nove kolesa predne aj zadne...soferujem ho aj lavou rukou uplne bez problemov, dolu sa zmesti aj tazky nakup, otocny v oboch smeroch, syn ma 15 mesiacov a 11 kil a bude mi velmi luto ked ho budem musiet predat lebo mame kupeny dvojickovsky...brio go mame odskusa y vo Walese v kopcoch, na Slovensku vo vytlkoch a teraz aj v Holandsku a uz velakrat sme s nim leteli...najlepsia kupa...a ano jedina vec je ze nejde dat do uplneho lahu ale to mne nikdy nevadilo kedze uz sedaval...

tutu_1
17. dec 2016

@kwr Prosím ta kde ste kúpili kolesa ?

kwr
17. dec 2016

@tutu_1 ja uz si nepamatam, spytam sa zajtra sestry ci ma.ulozenu tu stranku a napisem ti🙂

eliskapa
17. dec 2016

@tutu_1 ahoj kolesa kupis aj - na fb je stranka kociky Barbora ... tam kupis vsetko 😉 skus pozriet

tutu_1
17. dec 2016

@eliskapa ďakujem ❤️

adulka25
2. mar 2017

Ahojte kočky, možno to tu bude niekde rozpísané, ale je toho strašne veľa neviem to nájsť. Prosím Vás ako sa pripína nánožník na športovú časť Brio Go 2013? Včera sme si kúpili tento kočík od jednej pani, ale ona nánožník vôbec nepoužila, je úplne nový a ja neviem prísť kde pripnúť tie cvoky a čo s tými dierkami na tom pásiku? Dúfam, že chápete čo sa pýtam 😀 Ďakujem za pomoc.

july_pk
2. mar 2017

@tutu_1 kúpila si niekde tie kolesá? Poradis prosím? 😊

tutu_1
2. mar 2017

@july_pk nie nekupila z eshopu kde som pisala sa mi nakoniec neozvali

july_pk
2. mar 2017

@tutu_1 ďakujem pekne

eliskapa
2. mar 2017

Baby skuste z obchodu barbora prievidza ... oni mozno budu mat a poslu aj posto asi

july_pk
2. mar 2017

@eliskapa skúsim

tiumen
2. mar 2017

Baby, ak chcete pridať do Brio skupinky tak píšte, pridám vás 🙂 je súkromná kvôli predaju 😉

july_pk
2. mar 2017

@tiumen ja chcem 😉

selina.liana
3. mar 2017

Zaujem

evkahubo
3. mar 2017

@tiumen môžeš pridať pls aj mna ? Dik🙂

july_pk
3. mar 2017

Baby prali ste niektorá športovú časť bria? Bojím sa že keď to náhodou rozlozim, že to nezlozim späť...

konarik
16. mar 2017

Aj ja by som sa chcela pridat do brio skupinky🙂 dakujem

konarik
16. mar 2017

Ak by mal niekto zaujem, predavam hnedu 3-kombinaciu s roznymi doplnkami a prislusenstvom.

cakaja
16. mar 2017

Potrebujem poradiť, dá sa na britax go použiť adaptér z brio go na hlbokú vaničku a adaptéry na vajíčko? Teda či ten adaptér pasuje zo starého bria na nový britax ?

hugetta
18. mar 2017

@tiumen Mohu take poprosit o pridani do skupiny? Dekuji 🙂

zibi
24. mar 2017

@tiumen pridas aj mna?

agathachristie
28. mar 2017

@tiumen prosím pridať 😊

miriamjal
28. apr 2017

@tiumen mala by som záujem o zaradenie do skupiny, pridas aj mna?☺

fialka99
8. máj 2017

@tiumen prosím pridať má do skupiny brio.dakujem