Kočík Brio go. Máte zkušenosti? Na co si dát pozor?

dorotkaa
28. feb 2009

Ahojte mamicky a buduce mamicky, mate niektora skusenost s kočíkom brio go? Resp. co si o nom myslite? Ja zacinam pomaly vyberat kočík, ale kedže čakám svoje prvé baby, nemám zatiaľ žiadne skúsenosti, na čo pri vybere kočíka myslieť, čo je dôležité alebo naopak nie je podstatne.

elza_
3. jún 2016

@sylviah zdravím🙂 plánujeme kúpiť britax go next v čiernej farbe, ako ste bola s ním spokojna? nevytiahla sa farba na slnku? neostali flaky, pripadne nejaké ine skúsenosti. budem vďačná za odpoveď. Ďakujem a pekný deň prajem 🙂

sylviah
4. jún 2016

@elza_ ahoj, je úplne super, farba vôbec sa nevytiahla, stále krásne čierny

saska73
17. jún 2016

Ahojte, mam na predaj cierny , so striebornou strieskou, po 1,5 dietati 🙂 , prve sa odvozilo 3 roky a druhe len 1rok, nemam vanicku, len sedacku, stav - pouzivany, gumena rukovat je na jednom mieste poskodena, prsiplast dam zadarmo, cena 95 eur. povodna chrbatova spona je nahradena klipom, ale funkciu plynuleho nastavenia polohy splnuje od lezatej az po sediacu. Vacsie kolieska by si zasluzili vymenit loziska. nic nie je ine zlomene ani znicene alebo roztrhnute. som z Trnavy, viem pripadne poslat autobusom za 5 eur do vsetkych okresnych miest na Slovensku na autobusovu stanicu. foto na poziadanie samozrejmee poslem

elza_
17. jún 2016

@saska73 dakujem, už máme doma nový britax go next 🙂

mirka2511
29. jún 2016

@sasena033 dobry den mate este ten organizer, mala by som zaujem..dakujem

sasena033
29. jún 2016

@mirka2511 veru nie ten už je roky predany

jesienka
10. júl 2016

Ahojte, neviete mi poradit, ci sa da kupit iba cisto sportovy kociar z tej novej rady next go2016? Viem, ze je aj cisto sportovy go, ale len rada next go ma tu predlzenu striesku... resp nema niekto skusenost, ci by to vedela nejaka sikovna krajcirka "dosit"? Mne uz netreba vanicku a vajicko mam tiez...
Ak by ste mali niektora na predaj tak mam zaujem

katarina6
12. júl 2016

baby prosim vas vraj sa da nejakym sposobom dat chrbtova cast sportovej casti kocika do uplneho lahu, len sa tam pasy musia nejako dosit alebo co.... neviete mi povedat kde by som k tomu nasla viac info a foto ako sa to robi?
dakujem.

aristokratka
12. júl 2016

@jesienka da sa ale okolo 700e stoji alebo potom kuk moj album

katarina6
12. júl 2016

@aristokratka nerozumiem. co stoji 700 eur preboha? nejake preinstalovanie pasov??? :-O

elza_
12. júl 2016

@katarina6 britax má nový model, ktorý sa dá dať do úplného ľahu volá sa :Britax go big a cena šporťáku je niečo cez 700 eur

jesienka
12. júl 2016

@elza_ ten je uplne super, ale u nas sa este neda kupit... kedy pride na nas trh, alebo jemozne ho zohnat v Rakusku?

elza_
12. júl 2016

@jesienka dá sa kupit aj u nas na feedo.sk

mirka_a_hrasok
12. júl 2016

brio go sa mi velmi paci na 99% ho kupime je perfektny obzeram ho uz odkedy sme planovali drobca len este nemam vybrate farebne prevedenie 🙂

aristokratka
12. júl 2016

@katarina6 prepac zle mi oznacilo 🙂 malo to ist pre
@jesienka

aristokratka
12. júl 2016

@elza_ cez feedo by som nic nekupovala..uz vyse mesiaca mi dlzia vyse 100e za autosedacku...

katarina6
12. júl 2016

@elza_ aha uz chapem 😀

jesienka
13. júl 2016

@aristokratka tak potom kde je mozne ho zohnat u nas?

aristokratka
13. júl 2016

@jesienka ja som rozposielalamaily eshopom kt ho mali ci sa neda zvlast. Jeden sa chytil ale nepamatam ktory ..740e bola cena len za sportiak co sa mi zda za nafukovacky na kt dostanem defekt vela... Tak som kupila obycajny go s tym ze kupim bugaboo cam pruty a predlzovaciu striesku a nasadim tu. V cz v zline je obchod aj webshop babyshop ci tak nejak cez nich sa da za cca 200e kupit aj next potah zvlast.

jesienka
13. júl 2016

@aristokratka to ako kupim "nahradny fiel" z bugaboo cameleon3 letha strieska za cca 80e a len vymenim potah? To mi sadne?

aristokratka
13. júl 2016

@jesienka pruty s klipom + strieska a vymeni sa strieska na go. Na mk v skupine moj tatos je brio go boli niekde aj foto

monika333slov
2. sep 2016

Ahojte predávam vaničku Britax Go Next sivú a vajíčko Romer kings plus s adaptérmi. Málo používaná.
https://www.modrykonik.sk/market/kociky/wsqd9v/...

danielka2010
9. sep 2016

Ahojte,prosim,neprodavate nekdo sportak? ;) dikyyy

danielka2010
9. sep 2016

@saska73 uz je asi kocar prodany,ze? ;)

saska73
20. sep 2016

@danielka2010 nie stale ho mam, chcela som ho odniest do materskeho centra, len sa k tomu nejako neviem dostat

kikanik
1. okt 2016

Ahojte dievčatá, nemáte na predaj vajíčko na Brio go?

monika333slov
1. okt 2016

@kikanik ja mám. Ak máš stále záujem daj vedieť. Dám viac info.

kikanik
2. okt 2016

@monika333slov odkiaľ si? najradšej by som ju najskôr videla, nechcem to riešiť poštou

monika333slov
2. okt 2016

@kikanik ani ja nechcem poštou 🙂 najlepšie osobne, napisala som ti správu.

karinakakoni
11. okt 2016

Ahojte zhanam skateboard ku kociku brio go ma niekto dajte info