Kočík Brio go. Máte zkušenosti? Na co si dát pozor?

dorotkaa
28. feb 2009

Ahojte mamicky a buduce mamicky, mate niektora skusenost s kočíkom brio go? Resp. co si o nom myslite? Ja zacinam pomaly vyberat kočík, ale kedže čakám svoje prvé baby, nemám zatiaľ žiadne skúsenosti, na čo pri vybere kočíka myslieť, čo je dôležité alebo naopak nie je podstatne.

denis19
7. jan 2011

@sevzuz no tak nenašla 😢 ješte poverím muže,možná sjem slepúch 🙂 Já bych nemela nervy kupovat více kočárku, už z toho jsem byla na pokraji nervového zrícení a to jsem k nemu prišla jako slepý k houslím, chtela jsem úplne neco jiného!

duplicka
7. jan 2011

mna zena bavi, takze preto striedam a hladam vylepsenia 😀 😀 😀 😀 😀 😀 na briu jedine material, ale nie je zly,adapter na vanicku mi prisiel obrovsky a skoda,ze sa da iba brio sedacka 😒 a ze sa neda oprat ,ale to sa da riesit podlozkou 😉 😉 😉 😉 😉 😉 je super 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉 a som spokojna 😉 😉aj drobcek 😉 😉 😉 😉 😉

@denis19 hladj hmatom ani ja som hned nenasla,ale som sahla tak pod konstrukciu z vnutra, urco tam je 😉 😉 😉 😉

sevzuz
7. jan 2011

@duplicka aj ja mam rada zmenu,dnesz mojho mm vyliezlo ze ktovie aky kocik si vymyslis teraz,to asi znamena ze mozem este menit 😀 😀 😀
jemu sa totizto na briu nepaci ze ked tu striesku zatiahnem tak nezostane pekna rovna natiahnuta, je taka trocha pokrcena, aj mne by sa viac pacilo keby bola rovna ale az tak mi to nevadi.
Mimochodom sem tam sa mi zaaretuje koliesko a to som ich hned ako som ho kupila vybrala, vycistila a namazala 😝

duplicka
7. jan 2011

@sevzuz mne to neorbi,ale viem,ze to baby uz tu spominali 😒

denis19
8. jan 2011

@sevzuz je treba ty prední kolečka dobre pretrít vazelínou a je po problému..... 🙂 a ta stríška mne také trochu štve ☹ ale menit nebudu 😕

sevzuz
9. jan 2011

@denis19 a ako vazelinou mas namysli,sa pytam ako blbec, ale ja som to premazala a aj tak sa to sem tam stane☹
a ani ja menit nemienim, som sokojna.
inak vsimli ste si kolko kociek teraz predava brio, ma to prekvapilo☹
a denis uz si nasla ty slupky???? 😕 😕 😕

duplicka
9. jan 2011

@sevzuz ano predavaju dve kocky ,lebo jedna na bugaboo bee plus a druha ma objednane bee plus, lebo sa prckovia uz nechcu vozit a plusko je o dost mensie a je reverz atd atd, iny dovod nie je 😉 😉 😉 😉

denis19
10. jan 2011

@sevzuz nenašla...podle mne je tam nemám!!!! A mám takovou vazelínu od táty, takovou žlutou a jen jednou jsem to namazala, teda on a od té doby se to neseklo ani jednou,jen vím, že má vysokou viskozitu 😲

ninnaricci
10. jan 2011

@sevzuz presne ako píše duplicka...mám doma ešte bee+ a už oba stoja...tak jeden posúvam ďalej...
...ináč brio je super kočík...pri druhom dieťatku sa k nemu určite vrátim 😉
...a mne tá strieška pekne stojí...

sevzuz
10. jan 2011

@denis19 no to ma mrzi ale akoje to mozne ked mas rovnaky rok vyrob ako ja a duplicka, teda je fakt, zemi mame este ej hnedy,takmozno☹ no ale toby bola blbost asi,nie? 😠

@ninnaricci 😉 to ja som si tu v bazari ani nevsimla, ale na bazosovi som videla tusim styri min. tyzden 😅

nas maly chodi ako blesk, ale vonku sa stale pyta na ruky tak my sa asi budeme dlho kocikovat, a mne to aj vyhovuje ze sa nepyta z kocika, lebo ja byvam v okrajovej casti a ked niekam uz idem tak je to aj na 2-3 hodinky pesi a to by bolo na slucku staleho davat hore dolu. ale ako som pytala odkedy mam brio Lukasko mi v kociku vydrzi ovela dlhsie a to by som neverila, predtym dost casto mrnkal,alejasom ho vacsinou nikdy nevyberala,len somsa ho snazilazabavit.
ja si ho na druhe nechavam uz aby to bolo 😀 😀 😀 😅 😅 😅
a strieska mi normalne drzi len v tom prvom diely je to take troska zvlnene,ale dnes som na to pozerala a ked to ponapravujem na tom suchom zipse tak to mozno bude rovne 😵 😵 😵
uvidime

denis19
10. jan 2011

@sevzuz já to zrovinka včera napravovala na tom suchém zipu a pomohlo to...tak to zkus a ouška fakticky nejsou ☹ nevadí, zvládneme i tak....

mamazuzu
11. jan 2011

ahojte. uz smeprve tri razy zabehli nase nove cervene brio a teda ten kocik je fantasticky. lahulinko ovladatelny, kolecka sa nezasekavaju... vynikajuci vyber. mozem kazdemu odporucit.

denis19
11. jan 2011

@mamazuzu tak to je super....jen si ho užívej, já dnes tak kočárkovala a kochala jsem sejak je super ten kočárekno byla jsem jako kočárková narciska 🙂

ziza55
16. jan 2011

caute baby my mame zlte brio sportak aj hlboky...do sportaku by som si chcela dat usit vlozku dovnutra a ochranu na madlo...davali ste si niekto sit?ak ano tak kde a zakolko?popr nemate fotky ako to vyzera?a co myslite budem potrebovat do sportaka aj nanoznik?alebo nie?dakujem

sevzuz
16. jan 2011

@ziza55 ahoj, ja som este nedavala sit ale stale o tom uvazujem, len este neviem ake farby, zatial mi to neponahla kdze mame fusak, ale urcite si objednam od jednej z tychto dam, jedna, len neviem ktora aj zasiela na slovensko, len si to treba precitat v podmienkach🙂

http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=32922454&tab=2

http://www.mimibazar.cz/bazar.php?user=72252

zajo79
16. jan 2011

myslite, ze ta strieborna strieska co je na brio go, je aj na hlboku vanicku? celu ciernu ju nechcem... 😅

ichbinich
16. jan 2011

@zajo79:
Tie striesky su odlisne na sportak a vanicku. Ci maju streisky ako na vanicku ako aj na sportak ti asi najlepsie poradia v obchode, kde chces kupit 😉
Ale su tu baby, co maju tie inofarebne striesky, mali by to vediet poradit.

pallacinka
17. jan 2011

@zajo79 @ichbinich Nam v obchode tvrdili, ze hoci ta strieska je myslena iba pre sportak, da sa dat aj na vanicku, hoci nesedi 100% (pochopila som to tak, ze nie je uplne nasponovana). My sme to ale neskusali, lebo ta povodna cierna strieska sa mi zda ovela hrubsia a prepracovanejsia ako zlata, takze teraz v zime budeme mat ciernu a ked pride leto a zacneme vyuzivat sportak tak aj zlatu striesku.

matula1981
17. jan 2011

ahoj baby, chcela som sa Vas opytat, ci mate original tasku na kocik brio, alebo mate ine. Ak hej dajte prosim daky tip, vdaka 😉

denis19
17. jan 2011

@matula1981 já mám tašku černou z DM drogery a jsem spokojená a takška je i vybavena plenamy, preb.podložkou, vlhčenýma uterkama a krémem...celé za pár euro
🙂

dendy1
17. jan 2011

@pallacinka ja som ju skúšala na hlboký, ale nesedí to dobre, musíš to aspoň na 2 miestach " nazberkať" a nevyzerá to pekne.

dendy1
17. jan 2011

@denis19 ahoj, je tá taška z DM vnútri nejako predelená, alebo je to len jeden priestor ? a dá sa aj upevniť na rúčku - nejakým suchým zipsom alebo len tak prevesiť cez rúčku?

denis19
17. jan 2011

@dendy1 jsou k tomu uchytky na suchý zips na rúčku, ve vnitr je to jedna kapsa,ale jsou tam takové 4 menší kapsičky na čelní a zadní stene an uchycení té prebalovací podložky, plen a dvou skleniček či lahviček, z venku jsou dve kapsičky na termosku či láhev na boku a v zadní části z venku je po celé strane zips a vznikne tam kapsa tudíž a ve predu je ješte jedna velká prostorná kapsa na zips, které se prekryje uzavíracím límcem......prkni foto,ale nezalpla jsem ji hezky a už se mi to nechce predelávat 😀

dendy1
17. jan 2011

@denis19 dík, celkom sa mi páči, ja som mala ku kočíku orig. Brio - ale takú tú kabelkovú a červenú ☹ keby bola aspoň čierna. Inak je dnu super rozdelená. Možno je skúsim predať a kúpim čiernu, veď je úplne nová.

nadenkaaa
17. jan 2011

@dendy1 ja mam tiez tuto tasku z DM ako @denis19 len moja je tmavohneda kedze mam hnede brio a som spokojna lebo bola pomerne lacna stala nejakych 25e a je tam prebalovacia podlozka kremik na ritku vzorka plienok a vlhcenych utierok 😉

matula1981
17. jan 2011

@denis19 vyzera perfektne ta tvoja taska, dnes v ramci poobednajsej prechadzky sa pojdem popozerat do DM-ky po dakej taske a dakujem ti za tip 🙂

ella_joy
17. jan 2011

Mala som riadnu dilemu, aku tasku kupit, nic mi nebolo dost dobre,a co sa mi pacilo bolo okolo 200eur to uz bol cez limit, a dnes som na zaklade Vasich debat kukla do DM, len tak, a hned som ju aj kupila, za tych par eurasov, super, aj dizajnovo aj prakticky (aspon na pohlad) vyzera 🙂

denis19
17. jan 2011

@ella_joy tak super...že diskose pomohla.....paráda 🙂
@matula1981 no čo spravila si kuk v DM?

ziza55
17. jan 2011

baby kolko sa pohybuju ceny autosedaciek brio?chcem predat to svoje vajicko brio pouzite 3x asi..takze ako nove aj s adaptermi

ella_joy
17. jan 2011

@ziza55 Cauko, tu na bazare som videla jedno 1x pouzite za 90..Preco ho predavas, ak sa smiem spytat? Mam uz teraz lutovat, ze sme ho kupili? 😒
@denis19 🙂 mna by ani nenapadlo nieco take pozerat v DM, supis tip, diky diky este raz