Kočík Brio go. Máte zkušenosti? Na co si dát pozor?

dorotkaa
28. feb 2009

Ahojte mamicky a buduce mamicky, mate niektora skusenost s kočíkom brio go? Resp. co si o nom myslite? Ja zacinam pomaly vyberat kočík, ale kedže čakám svoje prvé baby, nemám zatiaľ žiadne skúsenosti, na čo pri vybere kočíka myslieť, čo je dôležité alebo naopak nie je podstatne.

beruskanula
26. mar 2011

😎 holky ahoj..vcera jsme prvne vyjeli se sportakem 🙂 😵 ...to byla jizda a halvne zmena, doted s korbou a najednou sportak...njn, uz mame velkyho chlapa 😔

😅 nevim, jak u vas, ale tady u nas ve meste, kdyz jsme vyjeli, tak zase vsichni cumeli 😅 ....ale co, pres sedm mesicu si zvykali na korbu a ted si budou zvykat na sportak...

ten je mimochodem uzasnej-uz jsem zapomnela, jak je skvelej, kdyz byl doted ve skrini 😀 , akorat musim jeste vychytat to polohovani 😀 🙂 ....

😅 😕 a hlavne, jak ten sportak je oproti korbe tichej, kdyz se jede i na nerovnym povrchu, tak nejde nic slyset 🙂

a fusak lodger se ke sportaku hodi paradne 🙂 😎 ..emitex by do toho fakt nesel 😝 🙂

beruskanula
26. mar 2011

ad clona... ja mam tu oprigo, co jsem mela na korbu a jde i na sportak, stejne jako origo plastenka-vcera jsem zkousela 🙂

rada17
26. mar 2011

Ahojte, chtěla bych se tady na Modrém koníku pozeptat, zda některá nevíte o někom, kdo má Brio Go se ŽLUTÝM potahem a přemýšlí třeba o změně (mohu poslat odkaz na e-shop, kde je možnost koupit modrý a šedý potah) a ten ŽLUTÝ, by mi třeba pak mohl(a) prodat ? Děkuji moc za každou odpověď....R.

sunset
30. mar 2011

@duplicka tak som to poodtacala, je to lepsie, ale nakoniec som zistila, ze nasa mala je najradsej bez popruhov, protestuje ked ju chcem priputat, stavia sa mi do luku, spokojna je ked sa predkloni, chyti konstrukcie a nakuka 🙂
@ichbinich @e.l.i.e.n.k.a vraj uz je aj original slnecna clona Brio, neviem ci tu uz baby pisali, strieska na kociku je sice dlhsia ale aj tak mi taky maly kusok chyba aby malej nesvietilo do ociek
no a slnecnik je aj podla mna dost neprakticky

e.l.i.e.n.k.a
30. mar 2011

@sunset clona to hej, videla som mu, ale len na hlbokom ☹ my za chvilku menime za sportak 🙂

e.l.i.e.n.k.a
30. mar 2011

@ichbinich tak tuto na sportak som este nevidela..objednavala si cez net? si spokojna?

ichbinich
30. mar 2011

@e.l.i.e.n.k.a:
Ja ju mam z amazonu, ako som dala ten link. Ked je sklopeny chrbat na spanie, tak ta gumicka nestaci, resp. potom sa otvara budicka (ale ja mam model 2009 a tam sa myslim ta budicka otvara lahsie/rychlejsie, nedrzi 100%). Takze mam so sebou svorky/stipce a pripnem si tu clonu ako ju potrebujem. Lebo niekedy slnko svieti z boku, tak si ju pripnem stipcami asymetricky. Som spokojna a hlavne, je taka skladna, ze ju mam vzdy so sebou 🙂
Inak mam ale aj tu original slnecnu clonu a sietku proti hmyzu dva v jednom, ta je dobra, ale nerobi 100% tien. Ma sice ochranny faktor 50%, ale slniecko presvita. Ale zase tou sa "uzavrie" kociar uplne.

e.l.i.e.n.k.a
30. mar 2011

@ichbinich vdaka 😉 je strieborna, ci skor siva? maju tam aj bielu a cenovo je tam rozdiel okolo 23 eur! nechapem!!! 😨

ichbinich
30. mar 2011

@e.l.i.e.n.k.a:
z jednej strany siva z druhej strieborna 😉 Teda z vnutornej strany strieborna, z vonku siva. To strieborne zvonku by super oslnovalo 😀
Ine farby som ani nepozerala, tak neviem... Ale 23€ rozdiel je fakt sila.

peliroja
4. apr 2011

Ahojte briacky 🙂 , nemate nahodou niektora na predaj sivu brio ladvinku? 😉 ak ano, dajte vediet do IP. vdaka, krasny dnik vsetkym...

darla27
9. apr 2011

Ahojte, kde v BA by sa dal pozriet tento kocik? Konkretne v ktorych obchodoch?

salomuska
9. apr 2011

@darla27 maju ho v Pre deti na Kosickej a v Kocikove v Ivanke

darla27
9. apr 2011

@salomuska dakujem 🙂
Baby, tie co mate tento kocik, ako ste s nim spokojne? Kupili by ste si ho znovu?
Ma nejake "chyby" ktore vam zasadne vadia a zistili ste ich az pouzivanim?

beruskanula
9. apr 2011

@darla27 : tak s Briem jsme spokojeni 🙂 . urco bychom ho koupili znovu.... jako kazdej kocar ma neco, mne akorat vadi, ze k nasi kolekci neni nanoznik, a pak ze plastenka na sportovni casti neni uplne to prave, ale rozhodne lepsi nez univerzalni 😀 , no ale k jizdnim vlastnostem nemam co vytknout 🙂

duplicka
9. apr 2011

@darla27 aj ja sa pridavam, sice teraz predavam,ale ked bude dalsie drobatko, urcite s ak nemu vraciam. max spokojnost, vyborne sa sklada a teda aj so sportovou castou v oboch smeroch co velmi ocenujem a aj otacanie sedacky s dietatkom vo vnutri je pohodlne 😉 😉 😉 😉 😉 ,kosik najvacsi na svete 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

darla27
9. apr 2011

@beruskanula akoze ku kociku nie je nanoznik? Nasla som tento kocik za celkom prijatelnu cenu,
ale vobec netusim, co este k zakladu (hlboky a sportova verzia) bude treba dokupit. 😕
http://www.svetkocikov.sk/kociky-brio/482-brio-...
Myslela som, ze nanoznik a kosik je zakladna vybava kazdeho kociku. 😅

@duplicka pozerala som tvoj kocik co predavas, podlozka je obojstranna, akej farby je druha strana?

Baby, odhadom, zmesti sa do bria babo s fusakom este v 6 mesiacoch?

beruskanula
9. apr 2011

@darla27 :
no nanoznik co ja vim je az ke kolekci 2011

http://www.malvik.cz/Kocarky/sportovni-kocarky/...

ptala jsem se na to... zatim ani neni samostatne prodejny...no uvidim, pokud ani nebude, tak si ho nechame udelat na zakazku

jinak...my malyho vozili v korbicce do ejho 7mesicu i s fusakem...na sportak sjme presli, pze uz si sedal, mista v nem mel stale dost, tze to je fakt pohoda 🙂

darla27
9. apr 2011

@beruskanula takze rozdiel medzi kolekciou 2010 a 2011 je vo farbach a moznost dokupit nanoznik?
Iny nie?
To si ma potesila, ze je dostatocne velky, lebo co tak citam recenzie o kocikoch, do vela kocikov sa dieta neda
s fusakom uz 5 mesiacoch. 😅 😝
Ty ho mas v akej farbe?

beruskanula
9. apr 2011

@darla27 : no dle popisu ma byt rozdil v tom, ze krom nanozniku ke sportovni casti je hlavne rozdil v materialu-kolekce 2011 ma mit material lepsi na udrzbu ci co a taky v tech barvach jak potahu, tak i konstrukce 🙂 tusim ze tam je novinka dozlatova zbarvene konstrukce....

my mame cerny kocarek na bile konstrukci 🙂

to vis, samo zalezi na velikosti ditete, ale brio ma dle meho jednu z nejvetsich korbicek 🙂 ...kamosky, co maj jiny kociky musely prejit do sportaku uz o hodne driv prave skrz malou korbicku, to my bychom v korbe jeste nejaky cas vydrzeli s fusakem a o to dyl bez fusaku, ale malej si uz seda, tze to je o necem jinem 🙂

o jake barve uvazujes?

darla27
9. apr 2011

@beruskanula no ne zivo som kocik este nevidela, ale podla fotiek z internetu sa mi paci hneda
na ciernej konstrukcii, seda na ciernej a cervena.
Mne sa praveze zda u tej kolekcie 2011 ze je ten potah na kociku akoby povoleny, ze neni taky nasponovany
ako na 2010, aj farby sa mi zdaju take slabsie, ale mozno su to len spatne fotky.
Este by ma zaujimalo, ci keby som si kupila len sportovy kocik 2011 ci by mi nan pasovala korba z kolekcie 2010.
Mne sa celkom paci aj ta zlata konstrukcia s hnedym a videla som, ze sa daju k tomu kupit aj zlate doplnky
aj ked to bude asi o dost drahsie. 😒

Inak krasne a velmi originalne meno ste dali syncekovi. 😵

duplicka
9. apr 2011

@darla27 jasne,ze ti babo vojde 😉 😉 😉 😉 😉 😉 ja som pouzivala sportak tych par mesiacov pre 2,5rocneho 😉 😉 😉 😉 😉 a zadna strana podlozky je pasikova idem pohladat foto 😉

duplicka
9. apr 2011

@darla27 je na strane 33 😉 😉 😉 😉 je to troska preplieskane bleskom 😉 😉 😉 😉 ,ale pekne ladi s hnedou 😉 a teda ma aj uchytky,cize sa nezosuva 😉

darla27
9. apr 2011

@duplicka ta podlozka je original brio? Lebo ako pozeram, dost ludi sa venuje tomu,
ze siju taketo veci na kociky. Este by ma zaujimalo, ked v kolekcii 2010 nebol nanoznik, ako ste to riesili ?
Pasoval tam nejaky iny?

duplicka
9. apr 2011

@darla27 ja som nikdy na ziadnom kociariku nepouzivala nanoznik. pouzivam iba fusak, som z tatier a teda zimu tu mame poriadnu,ale fakt staci fusak 😉 😉 😉 😉 😉 , potrpim si na neprefukatelny a staci.

darla27
9. apr 2011

@duplicka asi mame podobny vkus 😉
Paci sa mi aj BB cameleon len ten sa mi zda o dost drahsi, takze skor sa priklanam k BG, ale vravim,
musim pozriet na zivo, ci je skutocne taky pekny a ako sa vozi. 🙂

duplicka
9. apr 2011

@darla27 no ja mam bugaboo bee plus, cameleon som nemala, baby chvalia, ale mne vadi,ze sa nepolohuju nozicky a este dalsia pre mna dolezita vec, ze sa neda zlozit cely,cize musi samostatne konstrukciu a sedacku. tieto dve veci su pre mna dolezite a este aj otacanie sedacky 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉

beruskanula
10. apr 2011

@darla27 : diky, jemno se nam moc libilo a hlavne neni tak caste 🙂

ja 2011 nazivo zatim nevidela, ale co se ty latky mam stejnej pocit jako ty...prijde mi , ze uz to neni ono 😀 ...vic se mi libi ta 2010 a to nerikam, ze ji mam 😀 ...ad barvy....ja bych barevnej kocik nebrala, tze bych beztak zustala u cerne na bile, ale i ta hneda na zlate je fakt luxus 😵 🙂

@duplicka : ja mam zatim fusak lodger, ale na letosni zimu chci sehnat jeste jeden, jinaci typ,tak uvidime 🙂

jinak nanoznik mame zatim jen na callistu 🙂

beruskanula
10. apr 2011

jmeno ne jemno 😀

salomuska
10. apr 2011

@darla27 odporúčam pozrieť aj tento obchod http://www.bambini.sk/sk/store/product/4659/26/... , my sme kupovali u nich, ceny na brio majú asi najlepšie

ichbinich
11. apr 2011

@darla27:
Ja som spokojna, kupila by som zas... Lahunko skladatelny, aj so sedackou, otocna sedacka, naklikavacie vajicko, vanicka je velka a pekne vysoko,...
Ja mam kolekciu 2009, takze ma este nejake muchy, ktore su ale v novsich kolekciach vychytane... Ja mam 3-bodove zapinanie v sportaku, to sa furt kruti. Teraz je 5-bodove. V novsich kolekciach sa da dat sportak viac do sedu a od 2011 je aj nanoznik. Ten sa mi zdal ale taky tenky.
Nanoznik pasuje aj deluxe universal od Emitex-u, ten ma vyhodu, ze sa da otvorit na oboch stranach zipsom, nemusis ho davat dole.
No a ovladanie jednou rukou, aj vysoki ludia nekopu do koliesok alebo osi, nezvycajny design, super lahko sa sklada a rozklada, obrovsky nakupny kosik... Ja by som nemenila, ani keby mi zaplatili (no, mozno za kolekciu 2011 😉 😝 , ale Brio je Brio).