• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Kočík Brio go. Máte zkušenosti? Na co si dát pozor?

18. novembra 2016 
@bella22 bereme :wink: pojedeme pro něj a budu v 6. a dáme ho mamce domů. Těším se ale už teď :slight_smile:
3. jan 2012 o 13:30  • Odpovedz  • Páči sa mi to (1)
@mixxinka inak,ak chces nieco usetrit,tak si kup len sportovu cast,na tej hnedej metalíze,vcera som ho niekde nasla za 475e-novy, mas na to zaruku a tu na MK.,alebo popozeraj aj inde,kocky predavaju samostatne vanicku-cca 70e,na tom sa nema co poskodit a pouzivaju to maminky tak do 6 mesiacov.....tak ci tak usetris cca 250e:slight_smile:
3. jan 2012 o 13:56  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@mixxinka http://www.enikibeniki.sk/shop/index.php?page=shop.product_details&flypage=flypage.tpl&product_id=4025&category_id=364&option=com_virtuemart&Itemid=8
a tu je vanicka :http://www.modrykonik.sk/bazar/kociky/ewh5/hlboka-vanicka-brio-go/ a doprava je na kocik zdarma :slight_smile:,to len taka rada,lebo ja som tiez spekulovala ako ho zohnat najlacnejsie :slight_smile:
3. jan 2012 o 14:02  • Odpovedz  • Páči sa mi to
kocky,mna by zaujimalo,to polohovanie chrbatika je len pomocou tych remenov?
3. jan 2012 o 14:08  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@lilianka1199 Moc děkuji, ale já už jsem se rozhodla :slight_smile: S paní je velice příjemná komunikace a dostala jsem 50% slevu na veškerý ostatní nákup doplňků a to bych ještě řekla, že to má nejlevnější, co jsem tak koukala, takže jsi moc hodná, díky za snahu, ale necháme to tak. Pokud kočík moc nezhuntujeme, necháme si ho i na druhé mimi.
3. jan 2012 o 14:31  • Odpovedz  • Páči sa mi to
citali ste tento clanok http://baby-web.topky.sk/Clanky/a2538-Test-kocikov-v-Nemecku-Katastrofa.aspx
my mame Brio go, zatial som pouzivala len sportiak, ale o taky mesiac budeme pouzivat aj vanicku,som s nim max spokojna, ale co teraz citam o tych skodlivych latkach :confounded: asi idem dat dole potah a preprat
:angry:
3. jan 2012 o 14:43  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Ahojte fanynky Bria, my mame za sebou prvu prechadzku s Briom a som nim uplne nadsena!:slight_smile: tak ak niektore z vas zvazuju jeho kupu,odporucam,urcite budete s kocikom spokojne!verim ze ani mna nesklame!:wink:
3. jan 2012 o 16:23  • Odpovedz  • Páči sa mi to (2)
@zajo79 áno,mala som,Manžel mi povedal,že je to wd 40
@bosacka @zajo79 Žeby som nastriekala zlú časť? Ja som dala dole kolesá a a nastriekala tú kovovú či železnú časť,ktorá ak sú kolesá nasadené na konštrukcii,je schovaná.Tam je aj tá diera do ktorej stále zapadne záklapka a zaaretuje to.Už uvažujem tú dierku niečim upchať,lebo mne veľmi vadia zaaretované koliesá.Dokonca už mi to aretuje aj vtedy,keď som na mieste a húpem kočíkom.Inak nedám na kočík dopusť.Je super a nechcem ho meniť.Aj mi ho veľmi chália,len tie kolieska :frowning2: Ak by vás ešte niečo napadlo,budem rada za každú radu.ďakujem
3. jan 2012 o 20:00  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@juliankaaa nesmíme se z toho zbláznit, že :slight_smile: Myslím, že se to teď vážně až moc vše řeší... do teď neměly mimča žádný problém, tak není potřeba panikařit.
4. jan 2012 o 11:33  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@juliankaaa ten test je z roku 2009, potahy na Brio sa odvtedy menili, ale ja som tiez radsej prepierala :slight_smile:
4. jan 2012 o 12:02  • Odpovedz  • Páči sa mi to (1)
Ahojky, prosím poradí mi někdo, jak se přidělává origo vložka do kočárku? Máme verzi s kšírami, takže mi vložku drží jen mezinožní pás, ale nahoře na vložce jsou dvě poutka s "knoflíčkem", ale kam se upínají, jsme nenašli :unamused:
4. jan 2012 o 12:32  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@mixxinka za malo...a uz viem aj ako sa volal ten obchod, bol to Spuntik, ale neviem ci je este stale na chodove alebo sa prestahovali
4. jan 2012 o 13:06  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@sabi.m Tak to bych taky ráda věděla, já si teda vložku nechala šít, ale mám tam ty poutka a taky nevím kam to přidělat, ale nesjíždí mi to tedy zatím :wink:
4. jan 2012 o 13:10  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@zuzkkkaaa Taky si myslím, že by to sjíždět nemuselo, ale když už tam jsou ty poutka, tak by mě to zajímalo :slight_smile: Zatím tam vložku nemám, až nebudeme vozit fusak.
4. jan 2012 o 13:21  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@sabi.m : Ahoj, na konci (nahoře) zádové opěrky ve sporťáku jsou u boudičky poutka a tam se provlečou ty knoflíčky od podložky a drží bezvadně, snad jsem to napsala srozumitelně... zrovna tak se připíná i origo fusak. Já mám teď v zimě takhle uchycený fusak i podložku najednou a v pohodě
4. jan 2012 o 22:07  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@aliceipv Ahoj, měli jsme sundanou i boudičku a žádná poutka jsme právě nenašli :frowning2: Myslíš, že, bych tě mohla poprosit, jestli by to šlo nějak nafotit, až bude čas? :slight_smile:
Zatím moc děkuji.
5. jan 2012 o 08:54  • Odpovedz  • Páči sa mi to
baby niekolko stran dozadu pred rokom som to tu pisala aj fotka je tu pridana a je to odfotene kde su tie putka na strieske resp to je uuuuplne hore na sportovej casti ked date dolu striesku resp odopnete striesku na sportovej casti - ten suchy zips tak to najdete, ALE pozor napriek tomu to niektore kocky na kocikoch nemali a vyslo to tak ze hneda to ma kazda, ale ostatne farby az od roku vyroby 2010
5. jan 2012 o 10:07  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Ma prosim niekto kocik BRIO race moja kamaratka si ho doniesla zo svedska je velmi prakticky uz pre vacsie deticky a super do terenu nic o nom u nas a v okoli neviem vypatrat ked googlim vyskoci mi svedsko. Nechapem preco sa nedovaza aj sem vie niekto o nom nieco?
5. jan 2012 o 11:08  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@sevzuz Děkuji, fotku jsem našla, poutka tam asi fakt nemáme :unamused:
6. jan 2012 o 12:15  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Maminky, máte prosím někdo tuto tašku do košíku? http://www.delfinek.mimishop.cz/detail.php?zbozi=2936588
Uvažuji nad ní, protože když prší nebo sněží, tak mám pak vše mokré :unamused:
6. jan 2012 o 12:16  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@aspinka nie je starsi typ Brio Spin?Lebo ja ho mam,je presne taky isty,len ma predne kolieska mensie...a je fantasticky :wink:
6. jan 2012 o 12:40  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@almita nie je to starsi model je to sucasny model ano ako vravis Brio spin je s otocnymi koleckami a mensimu a tento Brio race ma pevne velke kolesa. Oni nie su ani take drahe mam pocit teda vo svedsku bol nejakych 1800korun svedskych. Kde si ho kupila a kolko ta vysiel?
6. jan 2012 o 15:28  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@sabi.m Ahoj, zkoušela jsem fotit, ale mám černý kočár a na fotce ty poutka nejsou moc dobře vidět (nebo spíš neumím fotit). Na straně 51 je docela zdařilá fotka od monulienkamt . Je pravda, že ne všechny modely a barvy bria je mají, je to jako s fusakama, některý poutka a knoflíky mají, jiné ne.
6. jan 2012 o 15:55  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@aliceipv Ahojky, jojo, už jsem koukala, asi je tam fakt nemám :unamused: No neva, snad to držet bude i tak :slight_smile:
6. jan 2012 o 16:39  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@aspinka podla mna najlacnejsi nie je.Najlepsiu ponuku na SVK som nasla za 372€
6. jan 2012 o 19:05  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@almita nechapem lebo vo svedsku vyjde do tych 200€ a ty si ho kde konkretne nasla u nas lebo ja co som patrala tak nikde :sweat_smile:
6. jan 2012 o 19:07  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@almita uz som ho nasla momentalne je za 342€ zial na slovensku je to tak :angry:
6. jan 2012 o 19:27  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@aspinka ja mam ale spin nie race.Kupovala som ho z rakuska.
6. jan 2012 o 21:08  • Odpovedz  • Páči sa mi to (1)
@renata09 - pytala som sa draheho, kedze on to robil a ze kolieska vybral, poriadne ocistil do sucha, dal tam vazelinu a znovu nasadil. cize si to robila asi rovnako, mozno to ocistenie, alebo teda s vazelinou a nie olejom... drzim palce, je to otravne, ked sa to stale zasekava :confounded: ...ale zase musim povedat, ze to robil raz a vydrzalo to viac ako pol roka...
6. jan 2012 o 22:30  • Odpovedz  • Páči sa mi to
7. jan 2012 o 08:32  • Odpovedz  • Páči sa mi to (1)
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok