• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Kočík Brio go. Máte zkušenosti? Na co si dát pozor?

17. mája 2017 
@jessicax prosim ta a ako sa ti pozdavala nazivo?
9. mar 2012 o 17:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@peliroja nevidela som ju nazivo len na stranke, maju pisane, ze je na objednavku
9. mar 2012 o 18:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lenka_21 my sme ešte stále vo vaničke a to má krpec už 7 mesiacov, fakt je to veľká vanička.
9. mar 2012 o 18:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@sasena033 @ichbinich @bubinovci @matulienocka Caute kocky, dakujem velmi pekne za rady ... verim, ze sa uz konecne zajtra dostanem do obchodu a omrknem nazivo :wink: Kedze sme na kupu kocika cakali viac ako 10 rokov :confused: tak sa tam urcite vyblaznim :grinning: :grinning: :grinning:
9. mar 2012 o 18:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
@martuska75
@dendy1 evidujem dalsie platby...zatial 3 plus @peliroja ,ostatne kocky,poposielate m to ,nech to mozem rychlo objednat :wink:
9. mar 2012 o 19:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@jakani taktiez ,zatial dakujem...
9. mar 2012 o 19:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@errilo Tak mi dnes poslali kontakt na servis tu na slovensku
Je to blízko Trenčína,tak sa tam asi stavím až v lete,keď pôjdem k sestre na návštevu. Nevolala som tam zatiaľ.Teraz naozaj nemám chuť byť bez kočíka.Ak chceš,pošlem Ti kontakt na IP.
9. mar 2012 o 21:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@peliroja je dobra podla mna, teda ja mam radsej tieto dlhsie ako tie vyssie. je tam samozrejme aj prebalovacia podlozka taka vypolstrovana a rozne oddelenia na flasky, osobne veci atd, material je taka ich klasicka "ruksakovina" alebo ako sa to vola :grinning: ...len mne sa farebne nehodila (mam modre brio na bielej konstrukcii)
10. mar 2012 o 07:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@renata09 posles prosim ta aj mne kontakt, keby nieco, aby som vedela kde to mam riesit a to ze je to blizko tn je len super
10. mar 2012 o 09:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Caute baby, tak som skoncila v klube Brio :grinning: :grinning: :grinning: mm do neho narazil hned pri vchode do predajne a vraj co by som povedala na takyto kocik :slight_smile: Podla mna ho oslovila ta hned farba a ked nam ho tetuska predviedla, povedala, ze je jeden z najlepsich co maju tak ho uz nic nezaujimalo a tahal kreditku :grinning: :grinning: :grinning:
Verim, ze budeme spokojni, stale si vsak neviem pomoct, ale mne sa ta vanicka zdala uzka :confused: :confused: :confused: Snad tam drobca narvem aj ked bude trosku vacsi :wink:
10. mar 2012 o 18:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (4)
@lenka_21 nemaj obavy, urcite budes spokojna. ja som mam majove babetko, niekedy v novembri sme presli na sportak, aby slecna lepsie videla (co sa tyka velkosti, este bola rezerva aj s fusakom). a dobre bolo a ake mrazy toho roku boli :grinning:
10. mar 2012 o 19:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
Dievcence,teraz mi poprichadzali dalsie maily...zajtra do dam dokopy a vecer objednam :slight_smile: ,dnes som uplne vyflusnuta :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes: majte sa pekne a prajem vsetkym krasnu nedelu...zajtra vecer,podam info,dobru :wink:
10. mar 2012 o 21:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@almita Vsimla som si, ze tu prebieha objednavacia akcia ... co dobreho ides objednavat :slight_smile:
11. mar 2012 o 07:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Holky, chci se zeptat, objednávaly jste kočárek přes internet? Jestli ano, tak na které adrese? Dívala jsem se, že se většinou objednává hluboká korba, sporťák a zbytek se musí dokoupit. Já bych právě možná chtěla jinou barvu korby a jinou sporťáku - to budu muset objednat zvlášť... Uvidíme, zatím je čas :grinning:
11. mar 2012 o 07:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lenka_21 almita a peliroja rozbehli "veľkú letnú brio akciu " :wink: na nákup letných slnečných clon na kočík :grinning: :grinning: :grinning: + nejaké pláštenky na šporťák. Tak sme im všetky vďačné, že sa na to tieto dobré víly dali, lebo všetky doplnky sú tu stráááášne drahé.
11. mar 2012 o 15:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@jakani
@sevzuz kočky hodte link na tu plastenku nech neobjednam ine ako chcete:slight_smile:
11. mar 2012 o 21:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@juliankaaa taktiez poprosím link na tu plastenku.
11. mar 2012 o 22:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@almita myslim, ze ja jedina som chcela na hlboku korbicku..ostatne chceli na sportak. Tak tato je moja :

http://www.o-baby.de/katalog//brio-raincover-f.-pram-black-transparent_BO36476-099.html

dikes :wink:
11. mar 2012 o 22:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jakani dakujem
11. mar 2012 o 22:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@juliankaaa ok takze teraz citam mail,ty len clonu,tak nemusis posielat link...
11. mar 2012 o 22:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
11. mar 2012 o 22:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@almita ahoj ano tuto plastenku, dakujem:slight_smile:
11. mar 2012 o 22:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
12. mar 2012 o 08:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (4)
@almita supeeeeer :grinning: moze zacat leto :wink:
12. mar 2012 o 08:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
teraz tak pozeram ze som si mohla aj tu podlozku objednat :angry: ....ale aspon som usetrila :sunglasses:
12. mar 2012 o 08:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@almita jupiiiii, tesim tesim :dizzy_face:
12. mar 2012 o 08:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Zdravím. chtěla bych si koupit Brio Go..zvažuju ale korbičku z druhé ruky, nebudete některá prodávat? :slight_smile: a i případně adaptéry na MC autosedačku? Jinak vyplatí se mi kočárek koupit tu v CR a nebo se dá objednat někde třeba v Německu za výrazně lepší cenu?
12. mar 2012 o 11:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@vevercaci V Nemecku je kocik ovela drahsi ako na SK/CZ, ten sa ti odtial urcite neoplati kupovat (zatial som tu ani ziadne Brio okrem nasho nevidela). Zato doplnky su tu podstatne lacnejsie, vid vyssie :slight_smile:
12. mar 2012 o 11:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@vevercaci pozri tuna bazar, daj si do vyhladavaca rovno Brio...zopar korbiciek som tam videla v ponuke :wink:
12. mar 2012 o 12:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@almita ahoj kolko vyjde ta plastenk ana sportak???
12. mar 2012 o 12:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok