• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Kočík Brio go. Máte zkušenosti? Na co si dát pozor?

17. decembra 2016 
@juliankaaa ved to mozeme hocikedy dat stretko :slight_smile:
29. mar 2012 o 22:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@hanickaa.d nie, na dlzku, ale kazdy vytah je iny. zmeraj vytah :wink: rozmer kocika so sklopenou ruckou 110*51cm. :slight_smile:
29. mar 2012 o 23:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@hanickaa.d - my sme sa vosli do mnohych aj malych vytahov (tiez so sklopenou ruckou), ale boli sme na navsteve kde mali hrozne stary vytah a tam sme nevosli - chybali tak 2cm
@vaio1 - fusak ide v pohode do sportovej casti, ma aj otvory na pasy
30. mar 2012 o 00:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@almita Balíček mne zatial nedorazil, ale my máme strášne "super" poštu. Takže žiaden stres :wink: Predpokladám že tak za 2-3 dni si nájdem lístok že furt nie som doma :grinning: Švagriná má skôr poštu v Sydney ako mne to dorazí do Krškan ( = mestská časť NR) :confounded:
30. mar 2012 o 11:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@errilo Mne sa podarilo dolu do košíka naložiť plnú školskú tašku našej druháčky aj s nákupom a to už je výkon :wink: Inak kolobežku vozíme bežne :grinning:
30. mar 2012 o 11:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
ahojte,tak aka je ta brio clona?
30. mar 2012 o 13:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@almita takže beriem späť :grinning: Naša pošta sa tentoraz pochlapila :slight_smile: Clona práve dorazila. Ďakujem veľmi pekne za clonu, len ma mrzí že si s tým mala toľko starostí. Už sa teším do terénu :wink:
30. mar 2012 o 16:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
30. mar 2012 o 19:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@martuska75 aj mne sa paci, ze sa da obmienat. ty mas aku farbu bria?
30. mar 2012 o 19:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@errilo hnedé na čiernej konštrukcií. A ty?
30. mar 2012 o 20:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
presne take iste :slight_smile:
mas aj nejake inofarebne doplnky? ja chcem kupit zlate a pozeram aj tie farebne co sem baby davali linky, velmi su pekne.
nieco musim vymysliet na rucku, lebo sa mi zacala trhat ta guma :frowning2:
30. mar 2012 o 21:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@vaio1 áno, ale musíte si vybrať model, ktorý ma otvoty na bezpečnostné pásy
30. mar 2012 o 21:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@duplicka ahojko, neviem ako baby ale ja som spokojna. je to sice len kus sustakoviny ale je tak akurat velky ze aj ked zrovna nesvieti tak mi to nijako nezavadzia a nemusim to davat dole :slight_smile: a aby som nezabudla, @almita dakujemeeee <3 :dizzy_face:
30. mar 2012 o 21:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@errilo zatial len tie ružové čo som sem pridávala a mala by som mať z tej kvetinkovej látky, ale ešte nie sú hotové.
31. mar 2012 o 08:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@peliroja :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: dakujem za info :wink:
31. mar 2012 o 09:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby to má brio fakt na dĺžku 110 cm so sklopenou rúčkou? S vaničkou?
31. mar 2012 o 13:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Baby neviem sa rozhodnuť,každy nazor privítam :wink: rozmyšlam nad briom ale velka dilema je farba :sweat_smile: :sweat_smile:
mam dievčatko a chcem bud: čierne brio na čiernej alebo bielej konštrukcii a dať si ušiť krasne farebne striešky a obmienať ich ALEBO kupiť fialove brio na bielej konštrukcii ale tym padom už žiadna zmena v obmienani asi nebude... :unamused: čo by ste mi poradili?
31. mar 2012 o 13:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dáte mi prosím link na tu pani čo šije striešky na brio go?prosííím :slight_smile:
31. mar 2012 o 14:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@home1 ahoj, no keby som mala na vyber, tak isto kupim bielu konstrukciu. ale by som kupila cierne a obmienala striesky :slight_smile: i ked aj ta fialova je nadherna. ale myslim ze budes chciet potom zmenu, tak iba vymenis striesku. Teda aspon ja som taka. mam treti kocik a teraz mam cierny brio a tiez idem kupit aspon dve striesky :dizzy_face: len skoda ze som nezohnala v bielej konstrukcii :sweat_smile: a jedna tu na MK mi 2x na bazari nereagovala na inzerat, tak som kupila inde cierno cierny.
31. mar 2012 o 14:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
Prosím, nebudete někdo prodávat adaptéry na autosedačku Maxi Cosi? Stačí tak za 2 měsíce :slight_smile:
31. mar 2012 o 14:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@home1 Já mít holčičku, jdu hned do té fialové bez jediného zaváhání, strašně se mi líbí :slight_smile:
31. mar 2012 o 14:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@martuska75 no tie su kraaaaasne!!!! ja mam chlapceka, paci sa mi ta slonikova a videla som tam aj taku latku s hnedymi jezkovcami :wink:
aaale dievcenske latky su tam krajsie, vedela by som si vybrat :wink: :wink: :wink:
31. mar 2012 o 17:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@home1 ja tak isto ako pise @home1, kupit cierne a obmienat striesky :wink: a mas univerzalu farbu pre dalsieho potomka a zase len vymenis striesky :dizzy_face:
31. mar 2012 o 17:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
Mam otazocku, nedavali ste si nahodou niektora sit zlatu striesku a zlatu podlozku? Ak ano, ako vyzera ta strieska? Nie je to moc zlate? Leo ta original Brio nie mi pride v skutocnosti z dialky taka do kremova. Dakujeeeeem
31. mar 2012 o 17:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Mne prave odpisala pani, ktora sije striesky, ze tu zvieratkovu uz nema :frowning2:
31. mar 2012 o 17:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@errilo
@simmi80 dakujem za link a rozhodla som sa pre čierne :wink: ale nad farbou konštrukcie ešte vaham :sweat_smile: :confused: a jasne že hned treba nakupiť aj podložky a farebne striešky :grinning: :grinning: toto bude môj tretí kočík,tak zrejme pre mna bude lepšie kupiť čierny a len obmienať striešku ked sa mi zažiada zmena,než kupiť druhy kočík,predsa len to bude lacnejšia varianta :grinning:
31. mar 2012 o 17:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@simmi80 tá pani mi ušije striešku aku chcem alebo len to čo ma v ponuke?chcela by som potom cyklamenovu striešku na brio a podložku...
31. mar 2012 o 17:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@home1 látku si môžeš vybrať akú chceš. Ti ju pani objedná - obchody som dala vyššie.
31. mar 2012 o 19:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@home1 mne poslala linky, kde najdem podobne latky ake som chcela. podla mna, ked jej napises co asi by si chcela, tak aj tebe posle a mozes si vybrat z tej ponuky latok.
31. mar 2012 o 23:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok