Kočík Bugaboo. Máte ho odskúšaný?

cicushka
3. máj 2007

Prosim, mate niekto odskusany tento kocik. Povodne som bola rozhodnuta pre Quinny Buzz, ale ked som si tento dokladne na internete prestudovala, velmi ma ocaril. Preto by som este rada pocula nazor mamiciek alebo oteckov, ktory ho maju. Dakujem za pomoc pri rozhodovani.

cicushka
autor
15. júl 2008

jeeej fakt? ja odpadnem..hihi...ano pamatam..som bola drza cooo 😀 😀

bejby29
15. júl 2008

to je sranda, kocky 😀

kalista
15. júl 2008

nepacilo sa mi ako to bolo usite.
zucha) ty si nakupovala na mimibazare vsak 🙂 videla som, ta maskacova je super

cicushka) ja som mala predstavu nejaku kvetinkovu, prip. motylikovu

zucha
15. júl 2008

kalista, ja som to kupila na mimibazare, ale ceskom. Ta kocka, co mi to predavala si to davala sit u nejakej pani, ale ta uz ma zruseny ucet, lebo dodavala objednavky neskoro. Tu kravickovu si ta pani objednala v juli, lebo to chcela na zimu a ona jej to dodala na druhy rok v aprili, tak to hned predala este nepouzivane.

cicushka
autor
15. júl 2008

kalista) a nevies najst spravny vzor, alebo material? Asi by mal byt nejaky nepremokavy ze.?

zucha) ako si tak spominam, ty si mala uplne malicke babo tusim v tedy nie? a kocik si moc nepamatam, aky si mala, to mi nejak u niklo pozornosti....ale stale si neodpovedala, ci som bola drza,ze som si dovolila skocit vam do reci. 😀 😀 😀

zucha
15. júl 2008

kalista, chcem sa opytat. Vidim, ze mas aj cameleon aj bee. Je naozaj potrebne kupovat golfac? Ten normalny kocar mi pride tak sikovny a spratny, ze neviem, ci mam este nieco ine kupovat. My s nim cestujeme cela rodina aj na dlhe cesty a ziaden problem. V com je taky zasadny rozdiel?

zucha
15. júl 2008

cucus, nebola si drza, len ma to prekvapilo. Ja si ta ale pamatam, lebo som pozerala, ze mala je strasne zlata. Moja ma teraz 7 mesiacov, takze vtedy mohla mat nejake 3, ci 4

zucha
15. júl 2008

ze cucus 😀 , chcela som napisat cicus 😉

durica
15. júl 2008

Rozhodla som sa,ze bee si kupim v Rakusku v Dohnal.Kupoval tam niekto,treba si ho objednat?Alebo pridem a kupim.

cicushka
autor
15. júl 2008

zucha) vela ludi sa pomily a pise cucus 😀 😀

durica) tol zalezi, ci budu mat ten, co chces na sklade..nevies si niekde zohnat cislo a zavolat im tam najprv?

cicushka
autor
15. júl 2008

pomyli...sa mi vymenili iiicka. 😀

zucha
15. júl 2008

kde vlastne je ten Dohnal? Ja som bugaboo kupovala v Prahe v babyparku, ale znamy ho za dost dobru cenu kupili v Rakusku v Lutz

cicushka
autor
15. júl 2008

kamoska tiez kupovala v lutz, ale nemali tu farbu, co chcela na sklade (ze az o 3 mesiace) tak potom zobrala taku, ktoru mali na sklade.

zucha
15. júl 2008

to je pravda, caka sa tam tak isto, ako v Babyone a aj v predeti. Vsade je to rovnake. Ja som to do Prahy isla kupit v presvedceni, ze budem cakat tri mesiace a oni betari to mali na sklade 😲 Som to ani nahodou necakala, tak sme to hned kupili. A o dva mesiace to uz mali aj u nas. Ale ja som tu objednavala nejake veci a fakt, ak to nemaju, tak to trva strasne dlho, kym to pride. To ak budem chciet fusak, tak to aby som si ho isla hned objednat 😅

bejby29
15. júl 2008

Z Dohnala mam ja moj Bee, ale na tvojom mieste by som kupila radsej v Lutz alebo v Kike, ja som moj uz raz reklamovala kvoli krivej streche.. Ono to bolo takto, ja som ho bola vybrat aj s kamoskou a ta slecna (inak hrozne nesympaticka krava) mi hovori, ze ho maju na sklade, lenze som ho nemohla zobrat tak jej hovorim, ze ho zaplatim a poslem pren manzela. Na druhy den ho vyzdvihol moj muz a ked som ho videla, strecha uplne do pravej strany kriva, skoro ma vystrelo! Ked som prisla reklamovat, tak ma presviedcala, ze to nebolo.. Tak som jej poriadne vynadala, ze urcite mi to robi radost krivit si strechu na novom kociari!
Dohnal je na Kaertner Strasse a su aj hrozne predrazeny

cicushka
autor
15. júl 2008

no a keby si objednala na tej stranke, co tu dala kalista, ten babytrader? tam maju stale a hned ti to pride. Alebo ta cena sa uz tak neoplati?

kalista
15. júl 2008

zucha) u mna je to skor o diagnoze (vanglictine mi to znie lepsie) PRAMOHOLIC 😀 rozdiel je v skladani, popruhoch...sedacka- polstrovanie?...nemyslim si, ze je nutne menit.

inak babi ja sa priznam, ze z fotiek vas uz poznam a ked idem do Sadu tak obcas aj kukaaaam ci niekoho nestretnem 😵

cicushka
autor
15. júl 2008

kalista) este ze ti to manzel akceptuje tu tvoju chorobu 😀 😀

ja som dnes bola na zeleznej studnicke..ale iba hodinu, lebo bola velka kosa. Do sadu chodim vacsinou, ked to potrebujem spojit s nakupmi. Zajtra doobeda ideme do aquathermalu v Senci aj s Arabeskou (to je taka moja Bratislavaska partacka). Mohli by ste sa k nam pridat niekto, ak chcete.

cicushka
autor
15. júl 2008

ja mam dost problem na tvare...teda skor som taky nevsimavy typ cloveka. Moze ist oproti mne aj najlepsia kamoska a ja ju nezaregistrujem. 😀 😀 tak kludne sa mi prihovorte, ked ma zbadate...aby ste potom nepisali, ze som namyslena 😀 😀

zucha
15. júl 2008

tak sa mi zda, ze sa tu vsetky z casu na cas stretavame, len sa neprihovarame. Co tak dat take mini stretko fans of bugaboo? 😉

durica
16. júl 2008

v Lutz kolko stoji euro bee?V Babyparku teraz stoji 12225cz. 🙂

zucha
16. júl 2008

no Durica, sice som tam bola nedavno, ale na toto som sa nepozrela, takze ja netusim ☹

lele812
16. júl 2008

Ahojte baby, my mame v plane kupit tiez bugaboo cam, mam termin zac septembra, no ako vidim podla vasich prispevkov, tak by sme sa mali poponahlat...aby som nemusela brat co bude na sklade. strasne sa mi paci cyklamenovo-hneda. Pls viete mi prosim poradit, kedze asi pojdeme do Rakuska, kde presne maju najvacsi vyber alebo naopak oplati sa to kupit cez net? a este jedna otazka, kedze cakame prve baby, co vsetko by ste mi odporucali dokupit este k tomuto kociariku naviac?

bejby29
16. júl 2008

v Lutz stoji 489 Eur

kalista
16. júl 2008

lele812) myslim si , ze v babyone maju celkom slusny vyber, ale opakujem www.babytrader.eu je fakt spolahlivy a rychli, maju vsetko a ani sa nenazdas a mas to doma.
urcite je fajn mat slnecnik a fusak.

cicushka) manzelovy nic ine neostavalo. este, ze mame aj dalsich sponzorov 😀 . minule mi uz moja mama volala z obchodu, ze ci nechcem novy kocik 😝 , ze videla taky supeeer. no netreba to prehanat.

zucha) to by bola riadna haluz tolko BGB pokope

lenlen
16. júl 2008

ahojte
som tu nova, ale hlavne preto vam pisem, ze sa nemozem dopatrat dievcinky s nikom Amia. Ide o to, ze sa jej surne potrebujem nieco spytat. Aj som jej pisala sukromnu postu aby som vas ostatnych nezatazovala, ale neviem, ci si vsimla, ze jej prisla, ked je to takym malym pismom hore pisane...Ak by ste mi vedeli poradit, ako sa s nou spojit, prosim napiste mi. A este raz prepacte mi tuto vsuvku mimo temy... Dakujem moc.

lele812
16. júl 2008

kalista) dakujem, asi to budeme musiet poriesit cez net, vyzera to byt najrychlejsie

lele812
16. júl 2008

a hlavne dlho som bola presvedcena ze kupime concord fusion, ale ked som videla tohto fesaka na zivo, neodolala som...este k tomu som mensej postavy a bugaboo vyzera o hodne praktickejsie a to uz nehovorim o farbach, ktore su u concorda dost biedne

cicushka
autor
16. júl 2008

no ja este neviem, ci som bugaboo fanda. to sa este len uvidi ked dorazi 😀 😀

lenlen) pokial viem, amia ma teraz male babenko, tak asi nema cas. IP si urctie vsimne, mne zatial vzdy odpisala.