• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Kočík Bugaboo. Máte ho odskúšaný?

18. mája 2017 
@danulavo ježiši to je hezký :slight_smile: Já už chci taky nějakej kočáááááááááááááááár :grinning: :grinning: :grinning:
4. mar 2011 o 20:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@danulavo Krásné :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: A jaká je ta jj cole taška? Taky jsem o ní přemýšlela...
4. mar 2011 o 20:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@misha82 taky kvůli tomu kočáru nespím :grinning: furt to řeším a kombinuju :grinning: a jaký máš fusak???Podle toho se třeba rozhodni jakou stříšku??
4. mar 2011 o 20:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@misha82 Jsem zvědavá, co nakonec vybereš? :grinning: :grinning: :grinning: A fusak budeš mít jaký??? :grinning:
4. mar 2011 o 20:54  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ale z o-baby.de to viem objednat aj ja.... :sunglasses:
4. mar 2011 o 20:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@brendda mi hovor... sa v noci zobudim a pozeram do plafonu a rozmyslam... :grinning:
4. mar 2011 o 20:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Holky,dá se ta žlutá stříška fleecová na Chameleona normálně sehnat???
4. mar 2011 o 21:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@misha82 Taška je fajn, má hodně přihrádek, je hodně velká (vejde se tam vše pro 2 děti), ale má jedno mínus (u mě větší) - ta hlavní velká kapsa se nezapíná za zip, zapíná se pouze na magnetický cvok - tzn. že je do tašky trochu vidět :unamused: . Jinak je moc pěkná.
4. mar 2011 o 21:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@danulavo woooow, je uplne perfekny :slight_smile:
4. mar 2011 o 21:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Já mám na Bugaboo bee a do něj fusak Lodger a je super. :slight_smile:
4. mar 2011 o 21:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@misha82 :Koukala jsem taky na tu tašku a i deka ke kočárku od nich nevypadá špatně.
4. mar 2011 o 21:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Pro porovnání Bee a PP Sí. A jedna Bee a Elodie details fusak (jenom tak položen) - bohužel se moc barevně nehodí, lepší by byl ten puntíkatý :frowning2: .
4. mar 2011 o 21:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@brendda Máme my to ale důležité problémy, že? :grinning:

@petrasafr I já jsem zvědavá :grinning: Já fusak práveže ještě nemám, ten budu vybírat podle stříšky... Už mě to začíná štvát, na to aby měl člověk vyšší dívčí... :grinning: Kdy ti přijde tvůj modrý fešák? :sunglasses:
4. mar 2011 o 21:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@misha82 myslím, že máte důležité problémy :grinning:
Koukám, že ty fotky nic moc - tady je špatná kvalita fotek. Ten fusak zas tak ohromně rozdílnou barvu nemá, jak to vypadá, je to hodně bleskem, ale stejně to není OK.
4. mar 2011 o 21:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@misha82 no off white je krasna, treba asi castejsie prat, ale myslim, ze to zase nie je taky problem.. ja mam cameleon a aj bee.. ale budem na zaciatku urcite pouzivat cameleona.. maly mi bol v hlbokom az do 9 mesiacov, on je taky pohodacik, tak dufam, ze aj druhy bude.. teray chodime v bee.. mam olivovy kaki a cierny.. ale podla mna pre chlapca moze bzt uplne v pohode aj cerveny :wink: mne by tam ale patrik krical v obleceni.. by sa mi do neho nehodil :grinning:
4. mar 2011 o 21:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@misha82 Nevíme :frowning2: Nemají skladem zimní kola na Cameleona, co si holky objednaly ke kočárkům, tak čekáme :grinning: Vím, že je to hrozný rozhodování :grinning: Já taky vybírala mezi off white a modrou. :grinning: :grinning: :grinning:
4. mar 2011 o 21:14  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Jako,můj manžel moc mých věcí,aktivit a výstřelků nekomentuje,ale že tři hodiny denně řeším kočár,tak k tomu už by vám něco řekl :grinning: :grinning:
4. mar 2011 o 21:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@danulavo opičk je opičák-s ním to vypadá SUPER!!!
4. mar 2011 o 21:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
holky,co ta žlutá střecha???Kde se dá sehnat????????
4. mar 2011 o 21:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@brendda Můj už by radši neřekl nic :grinning: Ten už rezignoval, když každý tři dny chodím večer pulírovat Cameleona a pak ho honím, aby mi šel nastříkat ty černý plasty, kolečka atd., aby se mi krásně leskly a vypadaly jako nový :grinning: :grinning: :grinning: Prej sem si měla koupit dva a jednoho si postavit do vitríny, aby byl furt jako novej :grinning:
4. mar 2011 o 21:18  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@petrasafr jé, koukám, že jsi od Jindřichova Hradce :slight_smile: - já taky.
4. mar 2011 o 21:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@petrasafr já chci zimní k tomu fusaku eventuelně přeci :grinning: :grinning:
4. mar 2011 o 21:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@brendda Ahoj, tohle jsem tedka nasla na netu, ale ten inzerat je trosku stary, tak nevim, jestli je aktualni
http://deti.bazos.cz/inzerat/8522820/Bugaboo-potah-zluty.php
4. mar 2011 o 21:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@brendda Já vím :grinning:
4. mar 2011 o 21:24  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@petrasafr tak zas může být rád,že o něj pečuješ.........o ten kočár :grinning: :grinning: že bude zachovalej a prodá se pak dál,nebo bude luxusní i pro druhý dítě :sunglasses:
4. mar 2011 o 21:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@danulavo Jé a nepotkáváme se??? Co máš za kočárek :grinning:
4. mar 2011 o 21:25  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@petrasafr Já bych zkusila dát na MMB inzerát, že koupíš žlutou stříšku, určitě jí doma někdo má nasyslenou :grinning:
4. mar 2011 o 21:26  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@wendy hmmm,díky....jsem tam napsala :wink:
4. mar 2011 o 21:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@petrasafr jdu to zkusit :sunglasses:
4. mar 2011 o 21:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@brendda Doufám, že ten zájemce tady seš ty!!! :grinning: :grinning: Jestli ne tak tě praštím :grinning: :grinning: :grinning: Pořád o tom básníš, pak to nehlídáš a nemáš nic :grinning:
http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=41235863&tab=1
4. mar 2011 o 21:30  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok